wmaraci reklam

Günlük Burçlar - Burç Yorumları ve Özellikleri

7 Mesajlar 1.211 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

EypCnn EypCnn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Merhaba Sevgili Kullanıcı, Seni Burada Gördüğüme Sevindim Çünkü Uygulama Dikkatini Çekmiş Ve Sende Buralara Kadar Gelmişsin Öncelikle Teşekkür Ederim Uygulamayı İndirmeye Karar Verdiğin İçin :D

Günlük Burçlar Uygulaması Sayesinde Sende Kendi Burcunun Her gün Değişen Burcunu Okuyabileceksin Hem de Tamamen Ücretsiz Bir Şekilde Okuma İmkanını Sana Sunuyoruz. Günlük Burçların Her gün Belirli Bir Saatte Güncellenmekte Ve Güncellenince Sana Bildirim Gelmektedir Bu Bildirimi Kaçırma Çünkü Günlük Burcunu Bu Bildirim İle Aklından Çıkmış Olsa Bile Hatırlayacak Ve Günlük Burcunu Okuyabileceksin. Peki Sadece Günlük Burçlar Uygulaması Burçlar İle Mi Sınırlı? Tabii ki de hayır. Günlük Burcunu Öğrenirken Burcunun Özelliklerini (Elementin, Gezegenin, Uğurlu Rengini - Sayını, Çiçeğini, Kokunu, En İyi ve En Kötü Anlaştığın Burçları Ve Son Olarak da Başarılı Olabileceğin Meslekleri) Öğrenebileceksin. Peki Burcunun Olumlu Ve Olumsuz Yönlerini Hiç Merak Ettin Mi ? Artık Merak Etme Çünkü Uygulama Sayesinde Kolaylıkla Olumlu Ve Olumsuz Yönlerini Öğrenebileceksin. Buraya Kadar Geldik Ama Uygulamanın Özellikleri Bitmedi Sadece Burcunu Ve Doğum Saati Aralığını Seçerek Yükselen Burcunu Öğrenebileceksin ve Öğrenmek İle Kalmayıp Yükselen Burcunun Özelliklerini Ve Yorumunu da Görebileceksin. Peki Aşkta Burca Önem Veren Biriysen Senin İçin Partnerinizin de Burcu Bir O Kadar Önemli Olmakta Günlük Burçlar Uygulaması Sayesinde Kendi Burcunuzu Ve Partnerinizin Burcunu Seçerek Aranızdaki Uyumu İnceleyebilirsin. Ve Son Olarak Şunu da Eklemeliyim ki Gece Modunuda Uygulamaya Eklemiş Bulunmaktayız Bu Sayede Akşamları Uygulamada Gezerken Rahatlıkla Gezinebilirsin. Bu Arada Gece Modunda Kullanırken Pilden Tasarruf Yapabileceğini Unutma Aklının Bir Kenarında Bulunsun.

Peki Günlük Burç Uygulaması İle Günlük Burç Yorumlarını Okurken Sadece Kendi Burcunuzu Değil Tüm Burçları (Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu Ve Balık Burcu) Okuyabilirsiniz. Bu Burçların Tüm Özelliklerini İnceleyebilirsiniz.

Günlük Burçlar Uygulaması Sayesinde Fal Baktırmadan, Falcılara Gitmeden ve Fal Uygulamaları İndirmeden Kolaylıkla Günlük Burcunuzu Öğrenebileceksiniz. Ama Şunu da Unutmayın “Fala İnanma ama Falsızda Kalma” Aklının Bir Kenarında Bulunsun Yine de…

Peki Bu Kadar Uzun Bir Yazıyı Özet Geçmek Gerekirse Kısaca Sana Anlatmak İstediğim Şudur ki Günlük Burçlarınızı Kolaylıkla Öğrenebileceksin, Burçlarınızın Özelliklerini Rahatça Okuyabileceksiniz, Yükselen Burcunuzu Merak Ediyorsanız Burcunuz Ve Doğum Saatinizi Girerek Öğrenebileceksiniz, Burçları Aşkınızda Önemli Bir Yerde Tutuyor İseniz Burçlara Göre Aşk Uyumunuza Göz Atabilirsiniz Bu Sayede Kontrolü Ele de Geçirebilirsiniz veya Tamamen Partnerinize Bugün Burç Yorumlarını Okudum Sendeyim Diyebilirsiniz. Tabii ki de Siz Yine de Burç Yorumları İle Sendeyim denemeyin Ne Olur Ne Olmaz diyelim ve Son Olarak Gece Modundan Bahsedeyim Karanlıkta Burçlarınızı Okurken Gözlerinizin Ağrımaması İçin Gece Modunu Eklemiş Bulunmaktayız. Bu Sayede Her Ortamda Kolaylıkla Günlük Burçlarınızı Okuyabileceksiniz. Karanlık Modun Pil Tasarrufuna Katkısı Olduğunu Unutmayın…

Evet Konuşmayı Burada Bitiriyorum. Buralara Kadar Okuduğunuzu Sanmıyorum Ama Okumuş İseniz Öncelikle Teşekkür Ederim. Şimdi İse Sizden Küçücük Bir Ricam Olacak. Uygulama Hoşuna Gitmiş İse Aşağıdan Uygulamaya 5 Yıldız Vermeyi Ve Güzel Bir Yorum Bırakmayı Unutmayın.

Uygulamayı Buradan İndirebilirsiniz
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eypcnn.gunlukburc

wmaraci
reklam

MiranMira MiranMira Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** M**
  • Mesajlar 196
  • Beğeniler 26 / 28
  • Ticaret 1, (%100)
Dostum bu scripti nereden aldın?

• Üyelik 22.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

MiranMira adlı üyeden alıntı

Dostum bu scripti nereden aldın?

Script Yok Otomatik Olarak Siteden Çekiyor

• Üyelik 19.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** M**
  • Mesajlar 196
  • Beğeniler 26 / 28
  • Ticaret 1, (%100)
Onu demiyorum dostum. Kime yaptırdın uygulamayı. Kodu hazır mı? Codecanyon vs

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 22.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

MiranMira adlı üyeden alıntı

Onu demiyorum dostum. Kime yaptırdın uygulamayı. Kodu hazır mı? Codecanyon vs

Kendim Yaptım

• Üyelik 19.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** M**
  • Mesajlar 196
  • Beğeniler 26 / 28
  • Ticaret 1, (%100)
Eline saglık

mertbilgin mertbilgin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 59 / 84
  • Ticaret 0, (%0)
Çok güzel olmuş fakat instagram sayfası açman daha iyi olur gibi çünkü ben mesala fazla yer kaplıyor diye indirmem fazladan bir uygulama

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al