wmaraci reklam

Uygulamam reddedildi ama neden?

4 Mesajlar 867 Okunma
wmaraci reklam

Disco Disco WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 280 / 131
  • Ticaret 12, (%92)
Merhaba Arkadaşlar,

Uygulamam reddedildi daha ilk yayınlama aşamasında tökezledim sanırım. Mail adresimize bir mail gelmiş bununla alakalı sizlerle paylaşıyorum;

Uygulama içerisinde mp3 müzik video bulunmamaktadır. İçerisinde sadece kendimin gireceği bir takım içerikler olacaktır bu içerik de anasayfada yayınlanacaktır bir Wordpress blog gibi düşünün. Reddedilme sebebine anlam veremedim. Github'dan alıp component çok kullanmış olabilirim bununla alakası olabilir mi?

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

AzveNet AzveNet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 367
  • Beğeniler 69 / 147
  • Ticaret 0, (%0)
webview ise eğer sitenizi doğrulamanız için domain panelden resim istiyorlar. onun dışında gizlilik sözleşmesi bağlantınız yok gibi sanki. bir gizlilik sözleşmesi ekleyin. uygulama izinlere ihtiyaç duyuyorsa ve pp sağlamamışsanız bundanda olabilir. ama sizinkine açıkça copyright demiş. yani tescilli bi görüntü falan olabilir. verdiği uyarı bunu söylüyor. bundan eminseniz(görsellerden vs..) başkaca birşey gelmiyor aklıma. ama bazen bir markanın logosu, adı geçtiğindede bu uyarıyı veriyor.
Disco

kişi bu mesajı beğendi.

İmkansız olduğunu düşünürsen hiç birşey başaramazsın.

Disco Disco WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 280 / 131
  • Ticaret 12, (%92)

AzveNet adlı üyeden alıntı

webview ise eğer sitenizi doğrulamanız için domain panelden resim istiyorlar. onun dışında gizlilik sözleşmesi bağlantınız yok gibi sanki. bir gizlilik sözleşmesi ekleyin. uygulama izinlere ihtiyaç duyuyorsa ve pp sağlamamışsanız bundanda olabilir. ama sizinkine açıkça copyright demiş. yani tescilli bi görüntü falan olabilir. verdiği uyarı bunu söylüyor. bundan eminseniz(görsellerden vs..) başkaca birşey gelmiyor aklıma. ama bazen bir markanın logosu, adı geçtiğindede bu uyarıyı veriyor.

Çok teşekkür ederim hocam. Webview bir uygulama değil. Gizlilik sözleşmesini değiştirdik. Uygulama dosya erişimi izni istiyor sadece, pp sağlamak derken hocam kastınız nedir? Acaba rica etsem biraz açabilir misiniz?

Görsellerde kitap görselleri mevcut başka bir şey mevcut değil ki piyasada olan kitap görselleri değil öylesine kitap kapağı gibi çalışma yaptım dandirik yazı yazdım sadece bunlar :( Gerçekten sıkıcı bir durum

AzveNet AzveNet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 367
  • Beğeniler 69 / 147
  • Ticaret 0, (%0)

Disco adlı üyeden alıntı

Çok teşekkür ederim hocam. Webview bir uygulama değil. Gizlilik sözleşmesini değiştirdik. Uygulama dosya erişimi izni istiyor sadece, pp sağlamak derken hocam kastınız nedir? Acaba rica etsem biraz açabilir misiniz?

Görsellerde kitap görselleri mevcut başka bir şey mevcut değil ki piyasada olan kitap görselleri değil öylesine kitap kapağı gibi çalışma yaptım dandirik yazı yazdım sadece bunlar :( Gerçekten sıkıcı bir durum

play console yeni versiyona geçerken biraz sapıtmış gördüm. eski versiyondan yükleme yapsakta biraz sıkıntılar mevcut gibi.
ppden kastım privacy policy. yani gizlilik sözleşmesiydi.birde dikkat edin bazen kabul etse bile bazen uygulama görsellerinde olan markalardan bile sıkıntı çıkarıyor. kontrol edenden edenedeğişiyor. ben açıklamada hiç bişey değiştirmememe rağmen güncel olan açıklamada bile kelime tekrarı diyebiliyor. biraz sıkıntısı var bu ara anlaşılan konsolun. ama sizinki markalarla alakalı bir durum gibi duruyor şu aşamada. Telif haklarını bir şekilde yanlış kullanmışsınız yani kısaca. zaten açıklamada bu yönde. telif haklarını yetkisiz kullandınız diyor.

İmkansız olduğunu düşünürsen hiç birşey başaramazsın.
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al