wmaraci reklam

Mybb 1.8.17 Türkçe İndir

13 Mesajlar 2.058 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

oBen oBen Kelimelerin Gücü Adına.. Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 662
  • Beğeniler 29 / 215
  • Ticaret 16, (%100)
Machine bayılıyorum sendeki bu kibre. Ben bitirdim konu kapandı. Böyle bir dünya yok kardeşim. İnsanlar sorunlarını dile getirip bir cevap alamıyorsa orası bir forum değildir ya da siz yetersizsiniz gibi bir sonuç çıkıyor ortaya.

wmaraci
reklam

Machine Machine www.wptreni.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı & FED
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1039
  • Beğeniler 73 / 327
  • Ticaret 12, (%100)

oBen adlı üyeden alıntı

Machine bayılıyorum sendeki bu kibre. Ben bitirdim konu kapandı. Böyle bir dünya yok kardeşim. İnsanlar sorunlarını dile getirip bir cevap alamıyorsa orası bir forum değildir ya da siz yetersizsiniz gibi bir sonuç çıkıyor ortaya.

Kibir? ciddi misin kardeşim sen. Kibirli birisi olsam sana birşeyleri açıklamaya, anlatmaya çalışmam. Konuda gereksiz tartışma uzamasın diye konuyu kapattım, İnsanların açtıkları her destek konusuna mutlaka bir cevap geliyor, ya üyelerimizden ya da yetkili birinden. Sorulan soruların, açılan sorun konuların çözümleri hepsi forumda mevcut, arama yaparsanız site içerisinde birçok sorununuza cevap bulabilirsiniz. Belli başlı kurallarımızda var forum içerisinde bu kurallara uyan herkes sorununa çözüm alabilmektedir.

Karşılıklı yaptığımız bu konuşmaların yeri burası değil hocam, başka bi forumda bir başka forumun sorunlarını tartışmak gereksiz. Bütün dertlerini, sıkıntılarını, gördüğünü hatalı yerleri yaz özelden bilgim dahilinde cevaplayayım. Ya da mail atarsın huseyinkorbalta@gmail.com

Bu konu üzerinden daha da mesaj yazmayacağım, kolay gelsin.

wptreni.com |  Wordpress Blogu

simao simao WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 29 / 47
  • Ticaret 2, (%100)

Machine adlı üyeden alıntı

Arkadaş kopyala yapıştır yaptığı için olabilir :) Haftasonu uykusuz kalıp, mybb kullanıcıları için güncel sürümü yetiştirmeye çalıştım, tek tek güncellen tüm yapıyı test ettim, kurcaladım ve bunun için paketler hazırladım. Resmi mybb sitesine bu dosyaları gönderip, doğrulattım ve sonra birisi çıkıp ben mybb destek sitesi kurdum, işte paketim diyor ya o çok içimi acıtıyor. Benim ismimi silebilirsin, bizim destek sitesinin linkinide sil ancak ben yaptım deme bari be...

https://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=1146

terbiyesizliğin lüzumu yok sen kimsin seni kale alıp böyle bir şeyi yapayım sen git kendi çöplüğünde takıl eleştireceksen geleceksin benim sitemde beni eleştireceksin başka forumlarda benden izin alınarak paylaşılan konuların altında değil.

yıllar oldu milleti oyaladınız bomba gibi geliyoruz efendim herkes görecek efendim mybb adına çaktığınız bir çivi bile yok. kendi kendinize egonuzu yükseltmeyin. destek dediğin sadece paket çıkarmakla olmuyor full destek vereceksin TR desteğin anlamı a'dan z'ye olmalı eklentilerin çevirileri nerde tema yapın yayınlayın madem iddea ediyorsun bir şeyleri senden başka siteye giren yöneticin yok. Ben defalarca sizi uyardım abuk subuk tartışmayın herkes işine baksın hala aynı tas aynı hamam. beni sonradan açılan 3 sitele karıştırma. 7-8 senesini vermiş ben 1.2 den beri mybb nin içindeyim sonradan gelenler aga oluyor başımıza. 2006 den beri hesapla bakalım kaç yıldır varım buralarda.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al