wmaraci reklam

Opencart facebook yorum eklentisi

14 Mesajlar 2.042 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ferdem23 ferdem23 WM Aracı
  • Üyelik 19.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 8 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar ürünlerde facebook eklentisi arıyorum. opencart 2.3. için ücretsiz eklenti var mı acaba.

wmaraci
reklam

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
Bu kodu facebook veriyor sanırım. Opencart için Developers sayfalarına bakmanızda fayda var.

Ücretsiz bir çalışma olarak bunu inceleyebilirsiniz.

• Üyelik 19.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 8 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

enerjiveguc adlı üyeden alıntı

Bu kodu facebook veriyor sanırım. Opencart için Developers sayfalarına bakmanızda fayda var.

Ücretsiz bir çalışma olarak bunu inceleyebilirsiniz.

kodları facebooktan aldım ancak ürünlerin altında çıkması için temanın hangi sayfasına eklemem gerekli.biliyorsanız cevaplayabilir misiniz.

• Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
https://www.opencart.com/index.php?route=marketplace/extension/info&extension_id=35161&filter_category_id=5&filter_license=0&filter_download_id=46&sort=date_added

bu ürünü entegre ederek kolaylıkla kullanabilirsiniz. Uygulama paketi içerisindeki readme.txt dosyasında kurulum aşamaları belirtilmiştir. Oradaki adımları dikkatle takip ediniz.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 19.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 8 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

https://www.opencart.com/index.php?route=marketplace/extension/info&extension_id=35161&filter_category_id=5&filter_license=0&filter_download_id=46&sort=date_added

bu ürünü entegre ederek kolaylıkla kullanabilirsiniz. Uygulama paketi içerisindeki readme.txt dosyasında kurulum aşamaları belirtilmiştir. Oradaki adımları dikkatle takip ediniz.

Teşekkürler ama ben bunu denedim olmadı. hata veriyor. doğru versiyonu yüklemiştim.

• Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
ferdem
nasıl bir hata alıyorsunuz, paylaşmaya çalışın çözüm sunmaya çalışalım. Sistem Mağazalar Seçenekler de "YORUMLAR" kısmını açık hale getirmeniz gerekir. Buna dikkat ettiniz mi acaba?

• Üyelik 19.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 8 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

ferdem
nasıl bir hata alıyorsunuz, paylaşmaya çalışın çözüm sunmaya çalışalım. Sistem Mağazalar Seçenekler de "YORUMLAR" kısmını açık hale getirmeniz gerekir. Buna dikkat ettiniz mi acaba?

hocam dikkat ettim açık ancak sayfada yorum aktif olmuyor. Acaba yanlış dosyalara veya yanlış satıra mı yüklüyorum. Ben body de yanlış yere mi ekliyorum veya yanlış dosyaya mı ekledim.biliyorsanız dosyaların ismini paylaşabilir misiniz.
enerjiveguc

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
ferdem23
Yarın sitelerimden birinde test edip paylaşırım, şuan mobildeyim.
ferdem23

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

ferdem23 adlı üyeden alıntı

hocam dikkat ettim açık ancak sayfada yorum aktif olmuyor. Acaba yanlış dosyalara veya yanlış satıra mı yüklüyorum. Ben body de yanlış yere mi ekliyorum veya yanlış dosyaya mı ekledim.biliyorsanız dosyaların ismini paylaşabilir misiniz.

ferdem23
Öncelikle facebook developers ta bir App ID oluşturmanız gerekiyor. Oluşturulan app ID yi eklenti içerisine kaydetmeniz ve entegrasyonu sağlamanız gerektiği anlatılıyor. Ancak bende denedim olmadı, sanırım bende bir noktada hatalı uygulama yapıyorum.

Farklı bir eklenti üzerinde daha önce çalışmıştım. Güzel bir eklenti ancak ücretsiz uygulamada aylık 300 yorum sınırı var. 300 yorum sonrası pasif oluyor. Daha fazla yorum alıyorum derseniz de ücret karşılığı hizmet satın alabiliyorsunuz.

Elfsight

• Üyelik 19.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 8 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

ferdem23
Öncelikle facebook developers ta bir App ID oluşturmanız gerekiyor. Oluşturulan app ID yi eklenti içerisine kaydetmeniz ve entegrasyonu sağlamanız gerektiği anlatılıyor. Ancak bende denedim olmadı, sanırım bende bir noktada hatalı uygulama yapıyorum.

Farklı bir eklenti üzerinde daha önce çalışmıştım. Güzel bir eklenti ancak ücretsiz uygulamada aylık 300 yorum sınırı var. 300 yorum sonrası pasif oluyor. Daha fazla yorum alıyorum derseniz de ücret karşılığı hizmet satın alabiliyorsunuz.

Elfsight

Peki alınan kodları nereye hangi dosyalara yazılacak biliyor musunuz. Daha evvelden bir eklenti denedim ama olmadı, bumu değil mi bilmiyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al