wmaraci reklam

E-Ticaret Script Hk. Yrdm.

2 Mesajlar 508 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

End End WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 23 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Herkese Merhaba,

Bir konu hakkında yardıma ve yol gösterilmeye ihtiyacım var o yüzden bu konuyu açıyorum.

Web sitesi olaylarından pek anlamam daha önce bir kaç site açtım temel html php anlasamda hiç site yazmadım.Bilmek istediğim bir kaç kafamı kurcalayan soru size çok basit gelecektir beni yönlendirirseniz sevinirim.
E-Ticaret sayfası kurmayı düşünüyorum.

Sizce Scpript satın alıp hostin domain kendim alıp mı bir iş yapsam kaarli olurum?
Yoksa herşeyi hazır alsam mı daha kaarlı olurum?

Açıkcası sağlam iyi bir şey olsun istiyorum. Şimdi reklam yapmak isteyen arkadaşlar olabilir elbette baş tacısınız ama önce bilgi edinmek istiyorum.

Bir de merak ettiğim diğer husus TEMA ve SCRİPT arasında ki temel farklar nelerdir bakıyorum tema 50-150 tl gibi ucuz fiyatlardayken script 1000-2000 gibi fiyatlarda.

Cevap verirseniz sevinirim.

wmaraci
reklam

AdonisBG AdonisBG Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum Bulgaristan
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 464
  • Beğeniler 18 / 218
  • Ticaret 25, (%100)
End
https://wmaraci.com/forum/opencart-hizmetleri/opencart-e-ticaret-paketleri-guncel-modullerle-hizli-teslimat-589397.html
söyle örnek verebilirim Opencart sistemler icin.
Ozel tasarım Temalarda sizin isteginize gore tema yapılır ve gereksiz sorgular vs kaldırılıp size özel hususi bir tema olmus olur..
Ama hazır tasarım temalarda duzenleme belli bir yere kadar yaparsınız , bir yerden sonra tema dagılmaya baslar. ki illaki 1-2 sene kullandıktan sonra hazır temayı farklı bir tema ile degistirmek istersiniz.
End

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al