wmaraci reklam

Merhaba, Karşılaştığım bir hata kodunun çözümü hk yardıma ihtiyacım var.

2 Mesajlar 756 Okunma
wmaraci reklam

thetex thetex WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ekonomist
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad T** I**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
İyi günler,
Bir modül satın aldım ve modülün sahibi arkadaşa mail atmama rağmen cevap alamıyorum ve modülü kullanmam gerekli.
Modül kullanıcı gruplarına göre kategori/ürün kısıtlama modülü.
Temiz kurulum bir opencart'a kurduğumda dahi hata ile karşılaşıyorum.
Admin panelinden herhangi bir ürüne/kategoriye/bilgi sayfasına/üreticiye giriş yapıp, Save butonuna tıklayınca hata karşıma geliyor.
Kullandığım sürüm 2.3.0.2
Hatayı nasıl çözerim yardımcı olabilir misiniz?
Yardımcı olabilecek arkadaş ile modülü paylaşabilirim.
Xammp Localhost'ta deneme yapıyorum:

Hata Kodu:

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Error: Unknown column 'customer_group_id' in 'field list'
Error No: 1054
UPDATE oc_category SET customer_group_id = '' WHERE category_id = '33'' in C:\xampp\htdocs\coffee\system\library\db\mysqli.php:40 Stack trace: #0 C:\xampp\htdocs\coffee\system\library\db.php(16): DB\MySQLi->query('UPDATE oc_categ...', Array) #1 C:\xampp\htdocs\coffee\vqmod\vqcache\vq2-system_storage_modification_admin_model_catalog_category.php(83): DB->query('UPDATE oc_categ...') #2 [internal function]: ModelCatalogCategory->editCategory('33', Array) #3 C:\xampp\htdocs\coffee\vqmod\vqcache\vq2-system_storage_modification_system_engine_loader.php(178): call_user_func_array(Array, Array) #4 [internal function]: Loader->{closure}(Array, Array) #5 C:\xampp\htdocs\coffee\system\engine\proxy.php(25): call_user_func_array(Object(Closure), Array) #6 C:\xampp\htdocs\coffee\vqmod\vqcache\vq2-system_storage_modification_admin_controller_catalog_category.php(55): Proxy->__call('editCategory', A in C:\xampp\htdocs\coffee\system\library\db\mysqli.php on line 40

Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.
Hayırlı günler.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

iletisimnet iletisimnet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Localhostta bazen php uygulamalrı eksik kalabiliyor. Wampserveri deneyerek kontrol edin. Modülünüz belkide localhostta çalışmıyor olabilir.. BEndeki bazı modülleri localhostta çalıştıramadığım fakat , ftp serverde çalıştığını çok iyi bilirim. Farklı bir alanda, deneyin...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al