wmaraci reklam

Opencart Blog Eklentisi İle Seo Makale Hakkında

2 Mesajlar 520 Okunma
wmaraci reklam

CokAsi CokAsi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 41 / 41
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba arkadaşlar. Kullandığım temanın kendi blog modülü var. https://www.konteynercim.com/index.php?route=information/tt_blog/blogs

konular ekliyorum fakat istatistiklerde bu konuların okunması ile ilgili bir istatistik alamadım henüz. 20 gündür yazıyorum. Blog eklentisinde url'yi seo url olarak veremiyoruz, kendisi rakamlar falan atıyor oraya. Bu noktada ne yapmak gerekli? Konuları bilgi ve seo amaçlı ekliyorum. Yani sitemde ekli ürünleri farklı noktalardan tekrar tekrar anlatan yazılar yazıyorum sonra o ürünlere iç link veriyorum. Fakat bu yazılarında istatistik alması lazım.

Ne yapsam acaba diyorum. Bu yazıları bir ürün gibi ekleyip fiyat eklemeden blog isimli bir kategoride mi yayınlasam. Yoksa bir site.com/blog adresine wordpressten ayrı bir site kurup blog yazılarını oradan mı yazsam? Seo konusunda sizlerin değerli bilgilerine ihtiyacım var arkadaşlar.

Ücretsiz yazı fontları arşivim: https://yazifontlari.blogspot.com
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Kullandığınız temaya bağlı olarak blog eklentisi işe yarar gibi görünmüyor maalesef.

Seo modülü alın diyeceğim, 99 dolar :)

Bu yüzden wp blog eklemeniz daha iyi olacaktır bence.

Ayrıca Opencart sitenizde ana sayfada mevcut olan index.php?route=common/home kaldırmanızı tavsiye ederim. Opencart common/home kaldırma diye araştırırsanız bir kaç kaynak mevcuttur.

Kolay gelsin.
CokAsi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al