wmaraci reklam

ASP veya PHP Bilen Ortak Aranıyor! %20

2 Mesajlar 731 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mehmetsariarslan mehmetsariarslan Ogrenciye.NET |Kurucu Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 44 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar herkese merhaba!

Projem (bursiyer.com) için yazılım alanında destek sağlayacak ortak arıyorum. Site konusu E-bursum ve BursBank'a benziyor. Yazılım alanında kendine güvenen, bir arkadaş, yoldaş arıyorum.

Pmye gerek kalmayacak şekilde olayı açıkça belirtmek istiyorum. Projemin şuan JTI, E-Tohum, Albaraka Garaj gibi yarışmalardaki elemelerde 2-3 seviyelere geldi. Birkaç gün sonra E-Tohum ile görüşme yapılacak. Öyle kıytırık bir iş olmayacak. Son derece profesyonel yaklaşıyorum olaya. Bana yol arkadaşı olmak isteyen kişiden de özveri ciddiyet ve profesyonellik istiyorum.

Yatırımcı aramaları sürüyor, destek ve hibeler gelse bile ortaklık oranı değişmeyecek fakat, yatırımcı alınması halinde yatırımcıdan kalan payın %20'si verilecek. Örneğin yatırımcı XXX. XXX lira para yatırdı ve şirketin %30'unu aldı, bu durumda kalan %70'in %20'si (%14) bu arkadaşın olacak. Olur da yarışmalarda derece alıp hibe kazanırsak para direkt şirketin olacak.

Uzun uzun yazıyorum, ciddiyeti kavrayın istiyorum. 18 yaşından küçük arkadaşlar lütfen mesaj atmayın. Sizlerin de çok başarılı olacağınıza ve güzel yerlere geleceğinize eminim fakat, şirketleşme vb. durumlardan dolayı kesinlikle 18 yaşından büyük. Erkekse askerlik sorunu olmayan (askerliği yapmış veya 1-2 yıl tecilli olan) arkadaşlarımı whatsapp üzerinden bekliyorum.

Telefon: +90 535 847 4385
İsterseniz gün içinde, saat 12:00-22:00 arası arayabilirsiniz.

wmaraci
reklam

mehmetsariarslan mehmetsariarslan Ogrenciye.NET |Kurucu Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 44 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
Konu günceldir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al