wmaraci reklam

MVP'si Hazır İki Adet Projeye Yazılımcı Ortak Aranıyor!

2 Mesajlar 559 Okunma
wmaraci reklam

dolutribunler dolutribunler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Tekstil Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 2 / 10
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşlar merhaba,

Eskiden Türkiye'de yaşayan yabancı bir yazılımcı arkadaş ile birlikte 3 kişilik bir takım olarak bir girişimimiz vardı. Ürünümüzün tam sürümünü de yayına aldık fakat yazılımcı arkadaşımız ülkesine geri dönmek zorunda kaldı ve artık bu işler ile ilgilenemiyor.
Hala bir kaç ufak geliştirmeye ihtiyaç duyuyoruz. Bu projemiz tamamen ekibimiz tarafından özgün bir şekilde planlanmış ve hazırlanmış bir projedir.
Bunun yanında Instagram ile ilgili olarak bir proje daha başlattık, bu proje hazır bir sistem üzerinden ilerliyor, gerekli lisanslar vs alındı, sadece ödeme entegrasyonu için bir kaç sanal pos hizmet firmasından onay bekliyoruz, birini seçeceğiz.
Ayrıca bahsettiğim ilk proje için Türkiye'nin en büyük spor giyim firmalarından biri ile sponsorluk anlaşması bile yaptık.
Gel gelelim isteğime; bu projelerin yazılım süreçlerine destek olabilecek bir takım arkadaşı arıyoruz, bu iki projeden de elde edilecek gelirin %33'ü karşılığında takımımıza transfer etmek istiyoruz.
Projelerin tutacağının garantisini veremem, ama elimizden gelen çabayı gösteriyoruz.
Takımımıza katılacak olan kişi, bu projeler belli bir aşamaya gelene kadar yapılacak hiç bir harcamadan, maliyetten sorumlu olmayacak.
Ne zaman ki projeler gelir elde etmeye başlar, o zaman tüm maliyetler ortak olarak karşılanır.
İki proje de PHP tabanlıdır, bu sebeple PHP bilen arkadaşlarımız önceliklidir.
Ciddi şekilde ilgilenebilecek arkadaşların konuya mesaj bırakmasını rica ediyorum.
Kendilerine PM yoluyla dönüş yapacağım.
Foruma çok giremiyorum, bu sebeple yine PM aracılığı ile telefon numaramı paylaşabilirim.
Herkese iyi çalışmalar diliyorum.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

dolutribunler dolutribunler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Tekstil Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 2 / 10
  • Ticaret 3, (%100)
Konuyla ilgili sağlıklı bir dönüş alamadım kimseden, özel mesaj ile geri dönüş yapan arkadaşlardan bazıları da proje detaylarını öğrenip kayıplara karıştı.
Özellikle magarex nickli arkadaş, kendisine proje detaylarını anlattıktan ve defalarca mesaj attıktan sonra, online olmasına rağmen cevap vermedi.
Umarım bir fikir hırsızlığı vakası yaşanmaz, çünkü böyle bir durum olduğu taktirde hukuki tüm haklarımı kullanacağımı bildirmek isterim.

Konu kapatılabilir mi bilmiyorum ama böyle bir şey mümkünse kapatılmasını rica ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al