wmaraci reklam

Herkesi Bekliyorum: oyunguncelleme.com

5 Mesajlar 622 Okunma
wmaraci reklam

muratats09 muratats09 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 3 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Evet arkadaşlar bu hafta içi yeni açtığım bir site var oyunguncelleme adında.Şimdi yazacaklarım tamamen doğaçlama ve içimden gelenleri yazacağım.Arkadaşlar oyun oynamayı seviyorum ve birilerine bilgi aktarmayı bildiklerimi öğretmeyi.Daha sonra ne yapabilirim diye düşündüm ve en sonunda bir oyunlarla ilgili site açmaya karar verdim.Ve sonunda bu siteyi yaptım.Bu siteye gerekirse günde bir haber olsun yayınlayacağım.Hiç öle bir beklentimde yok sadece severek yapmak istiyorum.Onun içinde durmadan devam edeceğim.Bundan önce birçok şey yaptım ama hep tam başarıyı elde ettiğim zaman pes ettim ve bıraktım.Her zaman en iyisi olsun dedim ilk başlarda ama şunun farkına vardım ki hiçbirşey hemen olmuyor.
Onun için ilk olarak durmadan çalışacağım bir kaplumbağa misali yavaş ama durmadan ilerleyeceğim.Aranızda bana katılmak isteyen olursa yorum yazsın özelden mesaj atsın ulaşsın konusalım birşeyler çıkaralım oraya.Hiçbirşey bilmesine gerek yok ilgisi olan herkes yorum atsın ben elimden geldikçe bilgi vereceğim.Bu site de yada ileri ki zamanlarda yapacak olduğum projelerde bulunmak isteyen herkesi beklerim.Hobi olarak gören birşey ile uğraşmasını seven herkes davetlimdir. :)

www.oyunguncelleme.com

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

drake drake WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 281
  • Beğeniler 31 / 56
  • Ticaret 0, (%0)
Tebrik ederim hocam. Her şeyde sabır başta gelir. Bunda aklında payı çoktur.Oturup kafa yormak, objektif bakmak gerekir. Yaptığınız işe dışarıdan bakın. Gerekirse fikir alın. Size biraz farkli bir tavsiyem var. artık bu kadar eminseniz yavaş adimlar ile birşeyler yapmaya, yaşınız genç ise İngilizce öğrenin. Çok zorlu bir süreç gelebilir ama ogrendiginizde üniversite bitirme kadar değerlidir.

• Üyelik 04.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 3 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle o kıymetli dakikanı ayırıp bu yazıma cevap verdiğin için çok teşekkür ederim.Yaşım 21.İngilizce konusuna gelince bu işim gereği öğrenmem gerektiğinin farkındayım onun için tamamen olmasa da hiç yokdan okuduğumu anlayacak kadar öğrenmeye çalışacağım.Tavsiyen için çok teşekkür ederim. :)

EmreKRMN EmreKRMN Designer/Coder Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgi İşlem Personeli
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 213 / 217
  • Ticaret 70, (%99)
Yorum yapıldı, başarılar

wmaraci

• Üyelik 04.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 3 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Çok açıklayıcı bir yorum olmuş teşekkürler

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al