wmaraci reklam

Merhaba metın 2 severler gelsin

14 Mesajlar 1.922 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mbcshop mbcshop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yazılım uzmanı
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 35 / 66
  • Ticaret 3, (%100)
METIN 2 global bir server açmayı düşünüyorum şuan kiraladığım files sunucu vb
hazır arada girip neler yapabiliriz diye testler yapıyoruz yaklaşık 1 haftadır düzenlemeler yapıyorum.
özet geçecek olursam bir de metin 2 app çıkarıp oyunumla bağlantılı birşeyler yapmayı planlıyorum ayrıca hem yurtiçi hem yurtdışında çeşitli tanıtımlar yapmayı planlıyorum özellikle almanya da hala metin 2 çok beğenilerek oynanıyor ve oldukça
canlı bir pazar payları var.
Tavsiye edecekleriniz var mı? Files için özellikle ben 1-120 server düşündüm ve oyunda binek pet harita çeşitlilik bol olacak sıkıcı bir server olsun istemiyorum en az 1-2 sene açık kalacak bir proje yapmayı düşünüyorum.
Deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buradayım veya ciddi bir şekilde ortaklık kurmak isteyenlere de teklife açığım özellikle yurtdışındaki kitleyi hedefleyip servera çekmeyi başarırsak ciddi kazançlar elde edilebilir ben hem Türkiye hem yurtdışında bulunabilirim sorun olmaz ve yurtdışından da oyuncu çekebilecek kadar bir kitleye sahibim
nebisenol123

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

nebisenol123 nebisenol123 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Coder
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad N** Ş**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 29 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
1-120 oyun tipi düşünüyorsanız Metin2 orjinal oyununda ekli olan sistemlerin ekli olması gerekir. Yani artık yeni nesil seviliyor. Zodyak tapınağı vs. ekli olan bi files tercih edin. Kesinlikle ücretsiz files kullanmayın, satın alın.

Global demişsiniz, bundan kastınız sadece oyunun dili mi? Almanya veya diğer ülkeler içinde oynanılabilir olmasını istiyorsanız oradan bir sunucuya ihtiyacınız olabilir. Ping değeri iyi olması gerekiyor. Daha önceden Almanya lokasyonlu bir sunucuya Metin2 server kurmuştum fakat Türkiye’den giriş yaptığım için yüksek ping değeri nedeniyle oyun içerisinde gecikmeler yaşanmıştı. Bu sorunuda çözmeniz gerekiyor.

• Üyelik 19.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yazılım uzmanı
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 35 / 66
  • Ticaret 3, (%100)
evet hem avrupa da hem türkiyede sunucu kiralanabilir o kolay kısmı asıl masraf reklam kısmında :) evet çok dilli bir sistem geliştirmek istiyorum ama malum global ücretli bir files bulamadım tüm çevirileri kendimiz yapmamız gerekecek gibi
çünkü türkiyede satılan fileslerin çoğu sadece türkçe neredeyse tüm firmalara sordum ellerinde böyle bir global files yok

• Üyelik 02.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Coder
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad N** Ş**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 29 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Evet haklısınız. Bende global files satan birini görmedim. Çeviri işi sandığınız kadar zor değil aslında. Atıyorum ki Almanya için çeviri yapmak istediğinizde Alman forumlarından files bulun. Locale packını açıp oradaki dil dosyasını alın. Eksiklerini tamamlarsınız. Dil değiştirme sistemide Metin2 forumlarında mevcut. Ekleyebilirsiniz.

Edit: Hile koruması olarak kesinlikle svside tercih edin. Daha iyisi piyasada yok. Sunucu tabanlı koruma yaptığı için aşılabilmesi çok zor. Diğer hile koruma sistemleri pack tabanlı olduğu için kolayca aşılabiliyor.

Kolay gelsin 😊

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 19.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yazılım uzmanı
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 35 / 66
  • Ticaret 3, (%100)
Teşekkürler ama ayrı fileslerden çektiğimiz zaman çok fazla hata meydana gelebiliyor direk temiz bir çalışma olsa daha faydalı olacak gibi ben aceleye getirip sırf gelir odaklı bir server açmak istemiyorum kalite koksun biraz :)

• Üyelik 02.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Coder
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad N** Ş**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 29 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Sadece dil dosyasını alacaksınız, hemen hemen her Metin2 serverinde dil ve sistemler aynıdır. Farklılıklar olabilir tabi ki, farklılıklarıda siz eklersiniz. Maximum 20 ayrı farklı yer olabilir. Onları çevirmekte kolay tabi. Diğer türlü bir dünya çeviri yapmanız gerekir ve dili iyi bilen birine ihtiyacınız olabilir. Dediğim gibi yaparsanız, sizin Metin2 serverinizde olupta aldığınız dil dosyasında olmayan çevirileri dahil edersiniz.

Ben iyi anlarım Metin2’den. Daha önceden çok kez kurdum. Eğer isterseniz boş zamanlarımda yardımcı olurum size.

Vtcam Vtcam Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 359 / 358
  • Ticaret 77, (%100)
Metin2 ne durumda şuan, gerçek serverlar?
Kalabalık mı oynanıyor mu?
mbcshop

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yazılım uzmanı
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 35 / 66
  • Ticaret 3, (%100)
evet özellikle yurtdışında da baya bir ilgi var türkiye zaten hala kalabalık

Batuhanmrv Batuhanmrv WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek İmalat
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 346
  • Beğeniler 40 / 70
  • Ticaret 2, (%100)
Türkiyede olsa bile tek oynancak files bana kalırsa metin2 2008 yıllarındaki files geçen sene açılmıştı fakat kurucunun maddiyatı yoktu 1 saatte kapandı ve fazla reklam yapmamasına rağmen arkadaş çevresinden tanıtıldı açıldığı an 3-4K oyuncu gördü o 2008'deki filesi bile özlemişim oyuna giriş panelini sürgünsüz tritonsuz mavi çeliksiz serverdi :D 1.ci level görevi yapmayı herkes özlüyo dediğim serveri açarsan reklam yaparsan ve kapatmazsan %100 tutulur.

www.gamerozzi.com TURNUVA YÖNETİCİSİ

omrumdely omrumdely Web Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1466
  • Beğeniler 157 / 158
  • Ticaret 11, (%100)
merhaba server açıksa denemek isterim.

:)
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al