wmaraci reklam

Fotoğrafta Kırmızı Göz Rengini Photoshop İle Düzeltme

2 Mesajlar 1.352 Okunma
wmaraci reklam

webbil webbil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Seramik Teknikeri
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 223 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba arkadaşlar. Fotoğraf çektirirken istemeden oluşan kırmızı göz rengi hatasıPhotoshop ile kolayca düzeltme ders videosu hazırladım. Çok basit ve kolay bir işlemdir. Eminim Photoshop ile ilgilenenlerin bildiği kolay işlemlerden biridir. Diğer ders videolarımın arasına almak istedim. Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı konu altından yazabilirsiniz.
[SIZE="6"][SIZE="7"][SIZE="4"]Photoshop CC' de Kırmızı Göz Rengi Hatasını Düzeltme Ders Videosu[/SIZE][/SIZE][/SIZE]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Guvven Guvven - Mutlu Sona Yaklaşırken. Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Freestyle Web Designer
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad G** C**
  • Mesajlar 632
  • Beğeniler 0 / 196
  • Ticaret 9, (%89)
webbil anlatım gayet güzel. Elinize sağlık, lakin önemli olan bu türden videoların devamlılığını sağlamanız olacaktır. Bu başarıldığında tadından yenmez. Başarılarınızın devamını dilerim.
webbil

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al