wmaraci reklam

Photoshop CC' de Yansıma Efekti ve Kısa Yollar

13 Mesajlar 2.823 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

webbil webbil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Seramik Teknikeri
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 223 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba arkadaşlar. Photoshop Eğitim Videosu hazırladım. Photoshop CC' de Yansıma Efekti. Video, Photoshop' un kısa yollarını açıklarken uzadı. Yansıma efekti çünkü çok basit bir işlem. Yansıma efektini anlatırken Dekupe işlemini de anlatmak zorunda kaldım. Onu anlatırken kısa yollarını da belirtmek zorundaydım derken uzadı video. İnşaallah sıkılmadan izlenir ve yardımcı olurum yeni Photoshop' a başlayanlara. Video da eksikliklerimi belirtirseniz ya da şöyle yapsaydınız diye fikirler verirseniz çok sevinirim.
Photoshop CC' de Yansıma Efekti
bbking

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

egitimm egitimm Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 15 / 41
  • Ticaret 7, (%86)
edit......

• Üyelik 22.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 223 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Ben Photoshop ta bildiklerimi paylaşıyorum. Ders vermek için kanalın profesyonel logo ya da banner olmasına sanırım gerek yok. Hevesim ayrıca asla kırılmaz. Amatörce girişilmiş ve bildiklerimi paylaşmak için yapılan video da değil hevesim kaçsın yeni videolarımı çekmek için hazırlığa bile başladım. Video değil de logoların dikkat çekmesi muazzam ilginç geldi bana. Logomu da severim kendim yaptım değiştirmeyi de asla düşünmem. Giren video da ki ipüçlarını değerlendirsin logomu değil :) Ben logolar olmuş mu diye bir şey mi yazdım acaba :)
MitiSen05

kişi bu mesajı beğendi.

MitiSen05 MitiSen05 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 182 / 78
  • Ticaret 0, (%0)
Editlenmiş olarak gözüküyor ne yazdığını bilmiyorum ama sanırım yaptığınız çalışmalar eleştirilmiş,anlatma yeteneğiniz değil.Şunu rahatlıkla söyleyebilirimki grafik tasarım bölümünde okuyorum bu sene grafik tasarım hocamız değişti.Geçen seneki hocamız tasarım yapma konusunda pek iyi olduğu söylenemezdi ama anlatımı mükemmeldi sınıfın geneli anlıyordu.Bu seneki hocamız özel sektörden geldi muazzam çalışmaları var fakat anlatımı sıfır.Yani birşey öğretmek için o işin ustası olmak gerekmiyor güzel bir video olmuş elinize sağlık başarılar... :)
webbil bbking

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 22.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 223 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Çok teşekkür ederim güzel düşünceleriniz için. Bende sizin gibi düşünüyorum. İnsanın bilgilerini paylaşması için mükemmel bir web sitesine sahip olması gerekmez. İnşaallah yararlı olabilmişimdir.
bbking MitiSen05

kişi bu mesajı beğendi.

bbking bbking WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 1065
  • Beğeniler 228 / 227
  • Ticaret 0, (%0)
Eline sağlık

Konu anlatımı illa uzman olmak gerekmez düzgün bir dil ve anlatımla Uzmanım diyen kişilerden çok daha iyi iş çıkartırsınız.

Videoyu henüz izlemedim fakat çok yapılan hata için dikkat : Konuları Pratik olarak anlatmaya başla sonra detaya geç ve konudan konuya atlama.

Edit:
Gayet anlaşılır ve güzel bir anlatım olmuş
webbil

kişi bu mesajı beğendi.

www.Hizliisler.com

leventkara leventkara WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Web (WP) Tasarım
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad L** K**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 9 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Tüm videolarınızı izledim gayet başarılı bir anlatım olmuş. Aslında bu zordur dediğim calışmalar aslında ne kadar basitmiş. Teşekkürler. Devamı da gelsin lütfen...
webbil

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 223 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Çok teşekkür ederim güzel düşünceleriniz için. Bildiklerimi paylaşıyorum ve akılda kalması için sık sık Photoshop' un kısa yollarını tekrar ediyorum. Aslında hem çok basit hemde zordur Photoshop. Sürekli çalışmalar yapılırsa çok kolaydır.
bbking

kişi bu mesajı beğendi.

emyase emyase WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek MotorKurye
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

webbil adlı üyeden alıntı

Ben Photoshop ta bildiklerimi paylaşıyorum. Ders vermek için kanalın profesyonel logo ya da banner olmasına sanırım gerek yok. Hevesim ayrıca asla kırılmaz. Amatörce girişilmiş ve bildiklerimi paylaşmak için yapılan video da değil hevesim kaçsın yeni videolarımı çekmek için hazırlığa bile başladım. Video değil de logoların dikkat çekmesi muazzam ilginç geldi bana. Logomu da severim kendim yaptım değiştirmeyi de asla düşünmem. Giren video da ki ipüçlarını değerlendirsin logomu değil :) Ben logolar olmuş mu diye bir şey mi yazdım acaba :)

Hocam emeğinize sağlık henüz yarısındayım. Hemen sormak istedim. PS yi profesyonel anlamda ( sektörel olarak ) kullanıyor musunuz ? Eğer kullanıyor iseniz dekupeyi herzaman bu şekilde magic ile mi yapıyorsunuz ? Ben yeni yeni PS öğreniyorum ve genelde pen tool kullanıyorum. Ne kadar ince çalışırsam çalışayım minnacık hatalar oluyor. Bu normal mi ?
webbil bbking

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 223 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
emyase Merhaba. Dekupe oldukça zor ve ince detaylarla çalışılması istenen bir işlemdir. Dekupe yaparken hangi seçim aracı ile çalışmak size bağlıdır. Ben kendi adıma Polygonal Lasso Tool ile seçim yapmayı seviyorum. Sanırım onda kendimi daha rahat çalışıyormuş hissi oluşuyor bende. Sizin sıklıkla kullandığınız Pen Tool aracı, çok ince detayları seçebilen ve yuvarlak köşeleri bile başarıyla seçebilen en çok kullanılan seçim aracıdır. Bence ona devam edin. Pen Tool aracı, diğer seçim araçlarına göre daha zordur ama çok daha iyi sonuçlar verir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al