wmaraci reklam

Öğrenciden Web Tasarım & Web Programlama - Kilit

3 Mesajlar 924 Okunma
wmaraci reklam

KamonSlendy KamonSlendy back end developer Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Back End Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 4 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

Ben Kimim?
Merhaba ben Atakan Solak. Marmara üniversitesinde istatistik öğrencisiyim. Öğrenci olarak düzgün bir şekilde (kira, fatura, yemek vs.) yaşayabilmem için ortalama kazanmam gereken bir miktar var. Eskiden bir firmada frontend developer olarak çalışıyordum fakat üniversitem yüzünden işimi bırakmak zorunda kaldım. Hayatımı devam ettirebileceğim en güzel yöntem freelance web sitesi yapmak. İddialı değilim, öğrenciyim. Yapabileceğim web sitelerini yapıp harçlığımı çıkarmak istiyorum.

İş İle Alakalı
Web tasarım işinde genellikle php ile çalışıyorum. Müşterinin isteğine göre angular, node, react gibi teknolojiler de kullanabilirim. Ödemenin %40ını işe başlarken alıyorum ve işin tahmini biteceği tarihi veriyorum. Haftasonları çalışmıyorum. Yani burada iddialı bir yapım yok, kendi ayakları üzerinde duran bir insan olarak sorumluluklarımın farkındayım ve para kazanmaya çalışıyorum. Hosting sağlamıyorum, isteğe bağlı yönlendirmeler yapabilirim. Seo sağlamıyorum onu da isteğe bağlı yönlendirmeler yapabilirim. Vereceğim fiyatlar tamamen sitenin kendisiyle alakalı, isteklere bağlı olarak hostingi seoyu yönlendirebilir veya ücreti karşılığında sizin adınıza halledebilirim. Sizlerle iş yapmayı çok isterim.

Yaptığım İşler
Web Tasarım
Web Programlama

WMaraci
WMaraci ile ilgili olarak da bu platformda hiç referansım olmaması nedeniyle belirsiz bir süre boyunca %50 indirimle çalışacağım.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

AvVaRe AvVaRe WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 2 / 32
  • Ticaret 2, (%100)
Mesajım bulunsun
KamonSlendy

kişi bu mesajı beğendi.

cengizarslan35 cengizarslan35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Teknoloji
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 11 / 13
  • Ticaret 7, (%57)
Konu ile alakalı yazılım desteğiniz için info@arcentumedya.com a mail atar mısınız ? iletişim bilgilerinizide

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al