wmaraci reklam

1 gün içinde değer girilmiş ise tablodan değer çektirme yardım

3 Mesajlar 441 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
?php
$query = pre("SELECT * FROM trendtopic WHERE latest_time > DATE_SUB(CURDATE(), INTERVAL 1 DAY);

");

$query->execute();
$liste = all($query);
$kontrol = $query->rowCount();
echo $kontrol;
?>

merhaba arkadaşlar 1 gün içinde değer girilmiş ise tablodan hashtags sütnündan 5 tane hashtag çektirmek istiyorum yukarıdaki kodu buldum internetten ama, bana sadece 1 gün içinde girilen hashtaglerin sayısını gösteriyor bana hashtags sutunundan gün içinde girilmiş 5 tanesini göstermesini istiyorum bunu yapablir miyim ?

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html
wmaraci
reklam

AhmetKarabulut AhmetKarabulut WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1077
  • Beğeniler 361 / 361
  • Ticaret 33, (%100)
$kontrol = $query->rowCount(); dediğiniz ve $kontrol'ü echo yaptığınız için haliyle sayı döndürüyor

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam orayi cozumledim. hocam bunu yaptım teşekkür ederim şimdi ise benim trend diye bir sütünum var ve hashtag girildiği zaman +6 puan ekleniyor şimdi ben trend sutunumda 1 gün içinde eklenen ve ya güncellenen her hashtage 6 puan ekliyor peki 1 gün içinde en çok puan almış hashtaglerin trend puanlarını nasıl listeleyebilirim yani bir nevi twitterin trend topic sistemi gibi yardımınızı bekliyorum sql sorgusuna neler eklemeliyim

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al