Öncelikle yardımcı olmanız benim için çok değerli. Lafı fazla uzatmak istemiyorum aynen konu şu şekilde. Yaptığım Kayıt Olma bölümüne E-Posta Aktivasyon Sistemi var. Aktivasyon Mail'i E-Posta'Ya gelmiyor. Hosting firmasında daha önce farklı bir sistemde denediğimde çalışmaktaydı. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

require_once("../ayarlar/vtbaglan.php");

$adim = $_GET['adim'];
switch($adim){
case "":
?>

[Tasarım Kodları]

break;

case "kayitonay":

$kullanici_adi = $_POST['kyt_kulladi'];
$kullanici_sifre = $_POST['kyt_sifre'];
$kullanici_sifretekrar = $_POST['kyt_sifretekrar'];
$isim = $_POST['kyt_isim'];
$okul = $_POST['kyt_okul'];
$kullanici_email = $_POST['kyt_email'];
$kullanim =md5($kullanici_adi.$kullanici_sifre);
$tarih =date("d-m-Y");
$onay =0;

$kullanici_sorgu = mysql_query("SELECT kulladi FROM uyeler WHERE kulladi='$kullanici_adi' OR mail='$kullanici_email'");

if(($kullanici_adi == "") and ($kullanici_email == "") and ($kullanici_sifre == "") and ($okul == "") and ($isim == "") and ($kullanici_sifretekrar == "")){

echo '<script>alert("Boş bıraktığınız alanlar var!");</script>';

}elseif($kullanici_sifre != $kullanici_sifretekrar){

echo '<script>alert("Şifreleriniz birbiriyle uyuşmuyor!");</script>';

}elseif(mysql_num_rows($kullanici_sorgu) > 0){

echo '<script>alert("Kullanıcı adı veya E-mail adresi başka bir üye tarafından zaten kullanımda!");</script>';

}else{

$kullanici_kaydet = mysql_query("INSERT INTO uyeler (kulladi,kullsifre,mail,isim,okul,kullanim,onay) VALUES ('$kullanici_adi','$kullanici_sifre','$kullanici_email','$isim','$okul','$kullanim','$onay')");

echo '<script>alert("Kayıt işleminiz başarıyla gerçekleşti! E-Posta Adresinize giderek hesabınızı aktifleştirebilirsiniz.");</script>';

$kime = "$kullanici_email"; // Mesajın gitmesini istediğin e-posta adresin.
$konu = "...... Aktivasyon";
$DateandTime = date("d-m-Y H:i:s");
$mesaj = "...... sitesindeki verilere erişmek için aktivasyon yapmanız gerekmektedir. Aktivasyon içeriği aşağıda mevcuttur.

Adı - Soyadı: $isim
Okul: $okul
E-Posta Adresi: $kullanici_email
Kullanıcı Adı: $kullanici_adi
Şifre: $kullanici_sifre
İşlem Zamanı: $DateandTime

Aktivasyon Linkiniz: ...... sayfalar/aktivasyon.php?id=$kullanim
";

echo '';

}

break;

}