wmaraci reklam

PHP Ufak bir yardıma ihtiyacım var(Ücretsiz)

9 Mesajlar 1.026 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

icemkorkmaz icemkorkmaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 3 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar bir scriptim var elimde arşivden çıkardım
panel login problemim var basit görünüyor ama ben çözemedim
işinin ehli arkadaş bir destek atsa...

WP:+905534666797

wmaraci
reklam

AhmetKarabulut AhmetKarabulut WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1077
  • Beğeniler 361 / 361
  • Ticaret 33, (%100)
Hocam basit ve ufak olduğunun kanaatini yapabildiğinize göre bence sorunu da çözersiniz az uğraşla :)
batukay

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 3 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Umarım uğraşıyorum hala :D

carasar carasar All ızz well... Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Konya
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1116
  • Beğeniler 499 / 498
  • Ticaret 16, (%100)
Şahsen yardımcı olurdum ama konu açma üslubunuz hiç hoş değil. Basit ve ücretsiz olduğuna karar verebiliyorsanız zaten bilgiye sahipsinizdir. Öncelikle iş hallettirme mantığından vazgeçip samimi olarak yardım istemeyi deneyin. Emin olun yardımcı olan çıkar.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 19.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 3 / 14
  • Ticaret 1, (%100)

carasar adlı üyeden alıntı

Şahsen yardımcı olurdum ama konu açma üslubunuz hiç hoş değil. Basit ve ücretsiz olduğuna karar verebiliyorsanız zaten bilgiye sahipsinizdir. Öncelikle iş hallettirme mantığından vazgeçip samimi olarak yardım istemeyi deneyin. Emin olun yardımcı olan çıkar.

Sağolsun gereken kişi baya yardımcı oldu evet gözden kaçırdığım bir şey olduğu düşünüyordum konuda login yazmıştım onu kendim çözdüm bir kaç sorunuma da yardımcı oldu dostumuz sağolsun bilgi vermesi ve bir takım kod göndermesi yeterli oldu. Konunun gayet samimi olduğunu düşünüyorum. Çözmem gerekiyordu böyle bir konu açtım isteyen bakar isteyen bakmaz bende burada wordpress ile sorunları olan kişiler ile iletişime geçiyorum hiç bir karşılık beklemeden elimden geleni de yapmaya çalışıyorum ÜCRETSİZ yazdım burada arkadaşlarımız para kazanıyor sonuç olarak bu işten ekmek yiyorlar neden bana boşuna PM gönderip vakitlerini kaybetsinler ?
buradan çıkan sonuç demek ki herkes sizin konu açma şekline göre "hallettirme" olarak bakmıyor sonuçta sizin içinizden böyle geldiyse o sizin probleminiz :)

Tekrardan teşekkür ediyorum.
Konu kitlenebilir.
İyi forumlar.
mmnyldrm

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Konya
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1116
  • Beğeniler 499 / 498
  • Ticaret 16, (%100)
Oraya ücretsiz yazmasanız da size ücretsiz yardim edecek insanlar olduğunu görürdünüz. Basit is ücretsiz diye bir ibare kullanmak nedir? Basitliği neye göre belirliyorsunuz? Ücretsiz yardım etmek mesele değil, ben de bir çok kişiye ücretsiz yardım ettim. Üstelik ücretli yardım diye teklif verdiğim, ama arkadaşın samimiyetinden dolayı ücret olmadığım kişiler var.

Siz sadece iş verir ya da yardım istersiniz. İşi yapan kişi zaten ücrete değmeyecek bir şeyse ücret almaz.

• Üyelik 19.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 3 / 14
  • Ticaret 1, (%100)

carasar adlı üyeden alıntı

Oraya ücretsiz yazmasanız da size ücretsiz yardim edecek insanlar olduğunu görürdünüz. Basit is ücretsiz diye bir ibare kullanmak nedir? Basitliği neye göre belirliyorsunuz? Ücretsiz yardım etmek mesele değil, ben de bir çok kişiye ücretsiz yardım ettim. Üstelik ücretli yardım diye teklif verdiğim, ama arkadaşın samimiyetinden dolayı ücret olmadığım kişiler var.

Siz sadece iş verir ya da yardım istersiniz. İşi yapan kişi zaten ücrete değmeyecek bir şeyse ücret almaz.

Bakın açtığım konu form kurallarına aykırı mı, hakaret içeriyor mu veya bir kimseyi küçük düşürüyor mu ? Sizin yaptığınız beni ilgilendirmez ben buraya yazdım sen benim üslubu beğenmek zorunda değilsin yardım etmek zorunda da değilsin. açıp para da isteyebilirsin. ben basitliği şu şekilde açıklıyorum "belirli bir yerde bir satır hata yapılmış ama sürekli gözümden kaçmış" sende çıkıp bana hata bu X TL mi diyeceksin ? Sen ücret alma başkası alır aynı şuan nasıl bu konu gereksiz yere uzattığın gibi senden zorla yardım mı istiyorum ? Konuyu açtım bak tekrar ediyorum senin ne yaptığın beni alakadar etmez yardım etmek isteyen eder üslubu beğenmedim ben yardım etmem cevap yazmadan kapatırsın konuyu bu kadar zor bir şey değil hareket ile fareyi belirli bir yere getirip sol tik yaparak kapanabiliyor. İster ücretli yazarım ister ücretsiz kurala aykırı bir şey var mı ? Hala gelmiş "ücretsiz" ibaresine takılıyorsun. Yazmaya devam edersen eder konu tartışmaya kadar gidecek ve yine diyorum burada para kazanan insanları meşgul etmeye hakkım yok ben istersem ücretli yazarım ücretsiz yazarım yada yazmam isterseniz şifremi vereyim konularımı siz açın "üslubunuza" göre ne dersiniz ?

• Üyelik 29.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Konya
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1116
  • Beğeniler 499 / 498
  • Ticaret 16, (%100)
He haklısın tamam. Forum ahlakının ne olduğundan bir habersin. Hala laf yetiştirmeye çalışıyorsun.

• Üyelik 19.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 3 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Sonuna kadar haklıyım tabi ki lütfen boşuna zamanımı çalmayın konumu nazikçe terk ediniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al