wmaraci reklam

Reponsive yapma konusunda yardım

8 Mesajlar 1.046 Okunma
wmaraci reklam

FixMakale FixMakale WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 17.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım/Editör
  • Konum Konya
  • Ad Soyad V** E**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 14 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar Merhabalar,

Aşağıda ki görselde ki gibi tek sayfa yapmak istiyorum. Maalesef kod bilgim yetersiz. Zor olmayacaksa ve müsait olan bir arkadaş aşağıda ki görseli repsonsive olarak koda dökebilir mi? Maddi olarak şuan sıkışığım. Ücretsiz olarak yardımcı olursanız çok sevinirim. Ama ücretsiz yardımcı olamam diyen varsa uygun fiyata yapacaksa ayın 22'sinde ödeme yapabilirim. Video playerin kodu aşağıdadır. Şimdiden çok teşekkür ederim.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

vkonca vkonca WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad V** K**
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 73 / 63
  • Ticaret 0, (%0)
Dediğini tam anlayamadım ama sanırım bu işini görür. Yazı tipi vs sen ayarlarsın.

TRT 1

VBA Developer

• Üyelik 17.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım/Editör
  • Konum Konya
  • Ad Soyad V** E**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 14 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

vkonca adlı üyeden alıntı

Dediğini tam anlayamadım ama sanırım bu işini görür. Yazı tipi vs sen ayarlarsın.

TRT 1

Hocam öncelikle elinize sağlık. İstediğim yukarıda ki görselde bulunan sayfanın aynısını çıkartabilmek. Yayın, ekranın tam ortasında olup, aşağıda adsense reklam kimlik nosunu girebileceğim ve repsonsive yani mobil uyumlu olmasını istiyorum sayfanın :) Elinize sağlık istediğime çok yaklaşmış ama bu dediğim şekilde size zahmet olmaz ise yapabilir misiniz? İlginiz alakanız için çok teşekkür ederim.

vkonca vkonca WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad V** K**
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 73 / 63
  • Ticaret 0, (%0)
tamam zaten yukardaki kodlar direkt genişlik 768'den sonra otomatik olarak istediğin biçime döner. Mobil olarak görüntüle tarayıcıda görüceksin

https://i.hizliresim.com/zGZZD9.png

VBA Developer
wmaraci

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
O kadar anlaşılmaz yazmışsınız ki ne yaptığınız ne istediğiniz belli değil. Bu gorseldeki site sizin mi? Yoksa başka bir siteden atıp bunun aynısını baştan yapmayı mı söylüyorsunuz? Sayfayı yaptınız sadece responsiveye mi çevirmek istiyorsunuz? Hiç bir şey anlaşılmıyor.

Bunu yazmazsan çalışmaz:
vkonca

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım/Editör
  • Konum Konya
  • Ad Soyad V** E**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 14 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

Mfa adlı üyeden alıntı

O kadar anlaşılmaz yazmışsınız ki ne yaptığınız ne istediğiniz belli değil. Bu gorseldeki site sizin mi? Yoksa başka bir siteden atıp bunun aynısını baştan yapmayı mı söylüyorsunuz? Sayfayı yaptınız sadece responsiveye mi çevirmek istiyorsunuz? Hiç bir şey anlaşılmıyor

Aşağıda ki görselde bulunan tek sayfayı koda dökmek demenin neresi karmaşık ve anlamsız onu anlamadım? Görselde tek bir sayfa var. Arka planı bordo. Üstte kanal ismi yazıyor. Ortasına verdiğim player eklenecek. Altta adsense kodu yerleştirilecek hocam. Böyle mi anlatmam gerekiyor?

mehmet01 mehmet01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ...
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 327 / 328
  • Ticaret 1, (%100)
Yukarıdaki arkadaşların kodlarını birleştirip tam bir sayfa yaptım. Ama arkadaşlar haklı, ne istediğiniz ve ne kadar istediğiniz tam belli değil. Ben de bu kadar yeter diye düşünüyorum en basitinden ama SEO ile uyumlu olmaz bu da, google'dan hit beklemeyin bu sayfaya

Video izle

TRT 1

• Üyelik 17.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım/Editör
  • Konum Konya
  • Ad Soyad V** E**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 14 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
@mehmet01
Hocam öncelikle çok teşekkürler. Emeğinize sağlık. Bir arkadaş sağolsun istediğmn şekilde ayarlama yaptı. Ben hala söylüyorum. Ne istediğim çok açık. Görselde bulunan tek sayfa koda dökülecek. Zaten mantıken düşünüldüğünde kapsamlı birşey isteyecek olsam, SEO uyumlu bir sayfa, tema, script isteyecek olsam ücretsiz yardımcı olur musunuz demem😊 Halı hazırda günlük 10k ziyaretcim var benim. Bir projede çok ufak bir eksiklik vardı. Onun için istedim. Bu sayfanın amacı Google da hit çekmek değil yani 😊

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al