Merhaba; Yaklaşık olarak 7 Aydır pinterestten adsense ile sorunsuz olarak kazanç sağladığım sistemi satıyorum. Google son güncellemeyi yapana kadar aylık ortalama 3-5 Bin lira arası kazanç sağlıyordu bu ay 1996 TL kadar kazanç sağladı. 116 adet site sunucuda yaklaşık 300 GB yer kaplıyor. sitelerin bazıları SAP ile Bazıları lisanslı pinim eklentisi ile pinleme yapıyor. Satışta Adsense hesabı yoktur. Adsense hesabı Eski Hesaptır. Adsense ile birlikte almak için içindeki 1996 TL kesinleşmiş bakiyeyi ve 1500 TL Adsense hesap ücretini ekleriz. Tekliflerinizi PM gönderebilirsiniz. Sunucu Çok Yüksek Kapasiteli Fiziksel sunucudur aylık ödemesi 500 Liradır. Sunucuyu isterseniz almayabilirsiniz kendi sunucunuza taşıyabilirseniz ayın 15 ine kadar süresi var. Artık pinterest işi ile uğraşmak istemiyorum sistemi o nedenle satıyorum. 116 site Tek domaine kurulu ve 128 pinterest hesabını site adresi, kullanıcı adı, mail ve şifre şeklinde teslim edeceğim.
HEDİYE : sistemi alacak kişiye 40 Adet eski pinterest hesabını da vereceğim. Bu hesaplar daha önce banlanan iki adet domaine aittir. Boardlı ve pinli hesaplardır. Yönlendirme ile kullanabilirsiniz. Yada yeni sitelerinizde kullanabilirsiniz.

[SIZE=4]FİYAT : 1300 TL (2 GÜN GEÇERLİ)[/SIZE]
[SIZE=4]ADSENSE+KESİNLEŞEN BAKİYE (1996 TL )+KESİNLEŞMEYEN BAKİYE (600 TL )+HESAPLAR = 4000 TL[/SIZE]

7 GÜNLÜK İSTATİSTİK BİLGİLERİ

[CENTER]

[/CENTER]