[SIZE=3]Merhabalar;

Görsel özgünleştirme diyince zaten bu işi yapan eklentiler olduğunu bildiğim herhangi ücretsiz bir eklentiyi alıp geliştirdim. Görsellere watermark + metin, parlaklık, yumuşatma, kontrast ve ayna gibi efektler ekleyerek az da olsa ban riskini azaltabilirsiniz.

Ücretsiz dağıtılan bir eklentiyi nasıl oluyorda geliştirip satabiliyorum ?

Şöyle; GPL lisansına sahip açık kaynaklı yazılımlar başkaları tarafından geliştirilebilir ve satışı yapılabilir. Ancak tekrar açık kaynaklı olarak satışa sunulabilir yani alacağınız eklenti açık kaynak kodludur ve istediğiniz kadar sitede kullanabilir yine kendiniz geliştirmeler ekleyebilirsiniz.

GPL Lisans nedir hakkında bilgi almak isterseniz link bırakıyorum.

https://tr.wikipedia.org/wiki/GNU_Genel_Kamu_Lisansı

Bu konuya açıklık getirdiğimi düşünerek devam ediyorum.

Eklenti ne işe yarıyor ?

Sitenize eklenen görsellere otomatik olarak watermark+metin, ayna,kontrast,yumuşatma ve parlaklık gibi efektler uygulayarak görsellerin yarı özgün olmasını sağlıyor pinterest tarafında az da olsa ban riskinden kurtulmuş oluyorsunuz. (wp-automatic eklentisi ile entegre çalışır)

Eklenti ayarları nasıl yapılıyor ?

Eklentiyi yüklediğinizde zaten birçok ayar otomatik geliyor sadece watermark, metin ekleyip bunları görsellerin neresine konumlanması gerektiğini seçiyorsunuz hepsi bu. (Ayarlar içinde efektleri seçemiyorsunuz her resme standart ayna,kontrast,yumuşatma ve parlaklık efektlerini rastgele ekliyor.)

Kurulum & Kullanım Videosu

Filtre uygulanmış görsel

Eklenti görselleri

Eklenti fiyatı

[SIZE=4]75 ₺[/SIZE]

İletişim

WhatsApp: 0544 363 8064

Notlar;

-Kullanılan ücretsiz eklenti adı easy watermark'dır. Eklentinin kendinde watermark + metin ekleme özelliği vardır ekstra olarak ayna, kontrast, parlaklık, yumuşatma filtreleri eklenmiştir.
-Özgünleştirilme yapılması için görüntülerin sunucuya indirilmesi zorunludur.
-Eklentiyi istediğiniz kadar siteye kurup çalıştırabilirsiniz.
-Moderatörler konuyu inceleyebilir gerekirse konu silinir.[/SIZE]

Referanslar

RitEmrE adlı üyeden alıntı

Arkadaştan görsel özgünleştirme eklentisi alındı.

ferhatcevik adlı üyeden alıntı

Eklenti alındı hızlı teslimat için teşekkür ederim hocam 🙂

hetrx adlı üyeden alıntı

Eklenti satın alım gerçekleştirildi. İyi satışlar :)

zacxford adlı üyeden alıntı

1 adet alınmıştır. tavsiye ederim kolay ve kullanışlı bir eklenti.

kadersiz35 adlı üyeden alıntı

eklenti satın alındı. Geri dönüşler umarım çok güzel olur.

Segkrc adlı üyeden alıntı

Eklenti alınmıştır kullanımı kolay inşallah iyi dönüşleri olur.