wmaraci reklam

1 Ayda 2 Milyon Görüntülenme

11 Mesajlar 2.044 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SatilikDomain SatilikDomain WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 29 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

18 aralıkta açtığım hesabım 1 ayın sonunda 2 milyona ulaştı, yalnız hala adsense aktif olmadığından para kazanamıyorum bir affilate firması ile anlaştım fakat kazanamıyorum hiç, admatic popads harici nasıl para kazanabilirim

Hesap adı tugaycanaslan
Site fakestory.xyz

wmaraci
reklam

legend196 legend196 Do you understand me ? Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 77 / 77
  • Ticaret 0, (%0)
Reklam verme konusunda bir fikrim yok fakat web siteni kategorileme yapman gerektiğini düşünüyorum. İçerik yönünden zengileştirmelisin. Siteni takipteyim. :)

instagram.com/f.ratgok | https://www.youtube.com/channel/UCX0sqXpVPig93-JGCcEGeNQ

• Üyelik 01.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 29 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

legend196 adlı üyeden alıntı

Reklam verme konusunda bir fikrim yok fakat web siteni kategorileme yapman gerektiğini düşünüyorum. İçerik yönünden zengileştirmelisin. Siteni takipteyim. :)

Hocam https://m.wmaraci.com/forum/konu-disi/okumama-yardimci-olur-musunuz-593892.html burda yazmıştım bir zamanlar bu sıkışık durumlardan dolayı bilgisayarımı satmak zorunda kaldım :) telefondan yapabildiğim kadar yapmaya çalışıyorum da çok zor, işte kazanıp bir şeyler elde edebilirsem hem siteye mobil uygulama vs yapmak hem de daha farklı projelere girmek istiyorum aklımda çok fikir var yine de teşekkür ederim tavsiyeleriniz için ❤️

dvrmkcn dvrmkcn Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ogrencı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 531
  • Beğeniler 106 / 227
  • Ticaret 13, (%100)
Günlük hit ne kadar ?
Kaç pin girildi?

Size tavsiyem popup reklam kullanmayın ****ografik reklam çıkabiliyor

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 01.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 29 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

dvrmkcn adlı üyeden alıntı

Günlük hit ne kadar ?
Kaç pin girildi?

Size tavsiyem popup reklam kullanmayın ****ografik reklam çıkabiliyor

Günlük hit 700-1k arası 500 e yakın pin girildi

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Kategori çok sakat pano sayısı az spam olarak algılanma ihtimali yüksek ek olarak attığınız gönderilerin bir kısmı telif içeriyor örneğin dövmeler. Site de .xyz site bu uzantılar net com'a göre daha çabuk spam'e düşüyor. Herhangi bir reklam ekleme vs.. yapmadan önce en azından 5 6k pine ulaşmayı bekle zaten muhtemelen o sayılara gelmeden spam olarak algılanacaktır.

Ayrıca 1 2 aylık sosyal medya kitlesi oturmamış bir siteye nasıl affiliate ortakları bulabildiniz bu da bana enteresan geldi. Pinterestte bir içerik üretmiyorsanız hazır gönderilerle bir yere gelmeye çalışıyorsanız en azından o kategoride 100 500k arası oturmus bir rakibiniz olsun. Olsun ki kategorinin legal oldugunu anlayın. Diğer her durumda spam kapısı aralanır.

• Üyelik 01.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 29 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Kategori çok sakat pano sayısı az spam olarak algılanma ihtimali yüksek ek olarak attığınız gönderilerin bir kısmı telif içeriyor örneğin dövmeler. Site de .xyz site bu uzantılar net com'a göre daha çabuk spam'e düşüyor. Herhangi bir reklam ekleme vs.. yapmadan önce en azından 5 6k pine ulaşmayı bekle zaten muhtemelen o sayılara gelmeden spam olarak algılanacaktır.

Ayrıca 1 2 aylık sosyal medya kitlesi oturmamış bir siteye nasıl affiliate ortakları bulabildiniz bu da bana enteresan geldi. Pinterestte bir içerik üretmiyorsanız hazır gönderilerle bir yere gelmeye çalışıyorsanız en azından o kategoride 100 500k arası oturmus bir rakibiniz olsun. Olsun ki kategorinin legal oldugunu anlayın. Diğer her durumda spam kapısı aralanır.

Hocam kategorilendireceğim spama düşmemek için çalışırım, size bir sorum var bir günde maksimum kaç pin atabilirim bunu merak ediyorum açıkçası

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

SatilikDomain adlı üyeden alıntı

Hocam kategorilendireceğim spama düşmemek için çalışırım, size bir sorum var bir günde maksimum kaç pin atabilirim bunu merak ediyorum açıkçası

O konu değişken sabit bir miktar yok 4 pin de atsanız spama girebilirsiniz tailwind pinterest eklentisini kullanabilirsiniz. Pinterest ortagi bir eklenti. Zaman ayarlamasi vs.. var. Biraz tuzlu tabii ancak spam riski cok cok dusuyor

• Üyelik 01.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 29 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

O konu değişken sabit bir miktar yok 4 pin de atsanız spama girebilirsiniz tailwind pinterest eklentisini kullanabilirsiniz. Pinterest ortagi bir eklenti. Zaman ayarlamasi vs.. var. Biraz tuzlu tabii ancak spam riski cok cok dusuyor

Teşekkür ederim hocam şimdiden kategorilemeye başladım ve ayrıca telif haklarının olmadığı resimler atmaya başladım inşallah spama düşmem teşekkür ederim tekrardan

ahmetce33 ahmetce33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek turizm
  • Konum -
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 257 / 261
  • Ticaret 150, (%100)
Foruma bakarsanız 2 adet pinterest bağlı hesabım adsense banı yedi yani onay alamazsınız diye düşünüyorum alırsanızda ban kapıda :(

Bir yalana inanmak sizi aptal yapmaz Saf olmak Şerefsiz olmaktan iyidir...
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al