Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Pinterest

5 ayda 10 Milyondan fazla görüntülenme 50k+ takipçi. Hedef 100k takipçi :)Soruları cevaplıyorum. Lütfen Pm atmayın konuya yazın.

Okunmamış 11 Eylül 2019, 20:50
xsafa Adlı Üyenin Avatarı
Bla ' Bla ' Bla

Ad, Soyad: Sa... Ya...
Ticaret: 16, 100%
Pin sayısı nedir ?
Yazılım işleriniz için -> contact@safayasar.com
Okunmamış 11 Eylül 2019, 21:23
Backlinkcigeldi Adlı Üyenin Avatarı
Homo sapiens sapiens...

Meslek: Öğrenci
Ad, Soyad: Ce... Gü...
Ticaret: 126, 100%
Alıntı:
xsafa Adlı Üyeden Alıntı
Pin sayısı nedir ?
10k+...
Okunmamış 12 Eylül 2019, 00:27
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 24 / Erkek
Meslek: öğr
Ad, Soyad: An... At...
Ticaret: 0, 0%
Backlinkcigeldi hocam ben yeni hesap açtım da 2 hafta oldu pin atmaya başlayalı yeni hesaba sizce ne zaman hareketlilik başlar? Şuan günde 20 30 hit arasında gidip geliyor.
Okunmamış 12 Eylül 2019, 00:44
Homo sapiens sapiens...

Alıntı:
keithas Adlı Üyeden Alıntı
Backlinkcigeldi hocam ben yeni hesap açtım da 2 hafta oldu pin atmaya başlayalı yeni hesaba sizce ne zaman hareketlilik başlar? Şuan günde 20 30 hit arasında gidip geliyor.
Hocam içerikleri siteyi bilmeden bunu söylemem mümkün değil. Belki hiç başlamaz. Yeni hesaplar ilk zamanlar da bir nebze daha fazla ön plana alınabiliyor şu anki hit mühim değil kısaca. +1k pinden sonrası mühim.

Bu aralar benim yeni projem tık üzerine maksimum verimi almak adına. 1 gönderi ile 17 bin tık alan insanlar gördüm. Baya emek istiyor tabii lakin farklı farklı şeyler deniyorum şu sıralar bakalım. Bu işi çözersem pinterest konusu tamamen kapanacak zaten takipçi görüntülenme vs.. harika gidiyor. Tıklar da iyi ancak neden daha iyi olmasın di mi
keithas bunu beğendi.
Okunmamış 12 Eylül 2019, 01:40
waldoroyal Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Ad, Soyad: Fa... Di...
Ticaret: 81, 100%
Hocam peki hangi host firmasını kullanıyorsunuz Ve ilk hangi paket ile başladınız ve mevcut kullandığınız paket hangisi

Çok sevgiler. Teşekkürler. Ve tebrikler
Okunmamış 12 Eylül 2019, 12:23
Homo sapiens sapiens...

Alıntı:
waldoroyal Adlı Üyeden Alıntı
Hocam peki hangi host firmasını kullanıyorsunuz Ve ilk hangi paket ile başladınız ve mevcut kullandığınız paket hangisi

Çok sevgiler. Teşekkürler. Ve tebrikler
Hostgator shared hosting kullanıyorum. Sitenize gore burada ihtiyaciniz olan paketi secebilirsiniz. Business Plan kullanıyorum. İlerde hitler gunluk 10 15k seviyesine gelince başka planlarım var simdilik yetiyor. Yıllık plan ile almistim 200 küsür dolar ödemiştim.
Okunmamış 12 Eylül 2019, 15:09
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 32 / Erkek
Meslek: Grafiker
Ad, Soyad: Ya... Çe...
Alıntı:
Backlinkcigeldi Adlı Üyeden Alıntı
Tarayıcı kaynaklı bir problem olabilir değilse hesap kaynaklıdır. Orada 2 kutu olması lazım sağ taraftaki kutuya herhangi bir kelime yazınca altında aylık aranma hacimlerini gösteriyordu.
Teşekkür ettim değerli kardeşim benim Hesap ayarlarından dili Eng yapınca keyword alanı açıldı. Tr de kullanan arkadaşlar varsa görünmeyecektir bu bilgi burada ekli dursun.
Okunmamış 12 Eylül 2019, 15:27
waldoroyal Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Ad, Soyad: Fa... Di...
Ticaret: 81, 100%
Alıntı:
Hostgator shared hosting kullanıyorum. Sitenize gore burada ihtiyaciniz olan paketi secebilirsiniz. Business Plan kullanıyorum. İlerde hitler gunluk 10 15k seviyesine gelince başka planlarım var simdilik yetiyor. Yıllık plan ile almistim 200 küsür dolar ödemiştim.
Çok teşekkürler hocam. Siz o hesapta kaç site barındırıyorsunuz? Donma veya kopma oluyor mu? Peki siz başlangıç için hangi paketi önerirsiniz?

Sevgiler.
Okunmamış 12 Eylül 2019, 16:59
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 24 / Erkek
Meslek: öğr
Ad, Soyad: An... At...
Alıntı:
Hocam içerikleri siteyi bilmeden bunu söylemem mümkün değil. Belki hiç başlamaz. Yeni hesaplar ilk zamanlar da bir nebze daha fazla ön plana alınabiliyor şu anki hit mühim değil kısaca. +1k pinden sonrası mühim.

Bu aralar benim yeni projem tık üzerine maksimum verimi almak adına. 1 gönderi ile 17 bin tık alan insanlar gördüm. Baya emek istiyor tabii lakin farklı farklı şeyler deniyorum şu sıralar bakalım. Bu işi çözersem pinterest konusu tamamen kapanacak zaten takipçi görüntülenme vs.. harika gidiyor. Tıklar da iyi ancak neden daha iyi olmasın di mi
Hocam genelde tutan içerikler gibi çünkü muadilleri var pinterestte ve bayağı iş yapıyor genel olarak derleme içerikler sağdan soldan. Şuan zaten 1k pini geçmiş bulunmaktayım bugün 2 saat içinde 30 hit gelmiş şaşırdım Neyse bakalım bekleyip görücez Bu arada 1 gönderiden 17k hit nasıl oluyor Ne yapılıyor click the link filan mı? Çok aşırı geldi.
Okunmamış 12 Eylül 2019, 17:17
Homo sapiens sapiens...

Alıntı:
Celikpena Adlı Üyeden Alıntı
Teşekkür ettim değerli kardeşim benim Hesap ayarlarından dili Eng yapınca keyword alanı açıldı. Tr de kullanan arkadaşlar varsa görünmeyecektir bu bilgi burada ekli dursun.
Problemi çözmenize sevindim. Bu bilgi aynı problemi yaşayan kişiler için faydalı olacaktır. Ben her şeyi ingilizce kullandığımdan bu tür problemler yaşamıyorum

Alıntı:
waldoroyal Adlı Üyeden Alıntı
Çok teşekkürler hocam. Siz o hesapta kaç site barındırıyorsunuz? Donma veya kopma oluyor mu? Peki siz başlangıç için hangi paketi önerirsiniz?

Sevgiler.
1 site barındırıyorum. Spam yapmadığımdan öyle yüzlerce site barındırmıyorum hayır donma kopma olmuyor neden olsun

Alıntı:
keithas Adlı Üyeden Alıntı
Hocam genelde tutan içerikler gibi çünkü muadilleri var pinterestte ve bayağı iş yapıyor genel olarak derleme içerikler sağdan soldan. Şuan zaten 1k pini geçmiş bulunmaktayım bugün 2 saat içinde 30 hit gelmiş şaşırdım Neyse bakalım bekleyip görücez Bu arada 1 gönderiden 17k hit nasıl oluyor Ne yapılıyor click the link filan mı? Çok aşırı geldi.
Yok yabancı bir kişi bunu yapan. Kendisiyle skype üzerinden sohbet ettim birkaç taktik aldım denemelerini yeni açacağım 2. websitesinde ve pinterest hesabında yapacağım kendisi aylık 8 10k dolar bandında para kazanan biri. Tık olayına taktım bu ara. Bu hesap ve siteyle işim bitti gerisi zamana kalmış her şey gayet iyi gidiyor. Şu an sıfırdan başka hesap ve siteye başladım. Yine %100 organik bir şekilde ilerleyeceğim zaten bu 2 site hedeflediğim noktalara gelsin yeterli. Sonrasında 3. bir siteye ihtiyacım olmayacak.

Bu arada hesap güncellemesi yapayım 60 bin takipçiyi geçtim
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Pinterest