wmaraci reklam

Pinterest'ten Nasıl Para Kazanılır?

19 Mesajlar 5.338 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

thesefiks thesefiks WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ş** S**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 55 / 67
  • Ticaret 3, (%100)

[FONT=Arial][FONT=Roboto][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Merhaba!

[/FONT][/FONT][FONT=Comic Sans MS]
[FONT=Arial][FONT=Roboto]Benim adım Şerif. Ağ yöneticisi, blogger ve sosyal trafik uzmanıyım.[/FONT][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Roboto]Uzun süredir trafik kaynağı olarak Facebook ile çalışıyorum. Sonuçlar anlık olduğu için bunu arama motoru optimizasyonuna tercih ediyorum. Anahtar kelimeler için yarışmanız, backlink'leri veya site hızı gibi şeyleri düşünmeniz gerekmiyor.[/FONT][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Roboto]Fakat Facebook ile çalışıyorsanız artık bunun her geçen gün çok daha zor hale geldiğini biliyorsunuzdur. Facebook yönetimi gün geçtikçe daha sıkı hale geliyor. Ben de sosyal ağ trafiğinden gelir elde etmenin alternatif bir yolunu bulmak için çaba harcamaya karar verdim.[/FONT][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Roboto]Araştırma yaptım, bazı arkadaşlarımla konuştum ve Pinterest'i denemeye karar verdim. Birçok kişi bana Pinterest'in iyi bir ücretsiz trafik elde etme fırsatı sunduğunu ve Facebook ile karşılaştırıldığında güzel algoritmalara sahip olduğunu söyledi. Fakat zaman ayırmanız gerekiyor.[/FONT][/FONT]
[/FONT][FONT=Arial][FONT=Roboto][FONT=Comic Sans MS]Ben de Pinterest'i denedim ve güzel sonuçlar alıyorum. Birkaç aydır test ediyorum ve sonuçlarımı ve stratejimi paylaşmak istiyorum.[/FONT][/FONT][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto]Pinterest bir görsel arama motorudur. Yani bu kaynak, görseller yardımıyla içerik paylaşmanızı sağlar. Her bir özel görsel, benzersiz bir içerik parçasıdır. Pinterest, ABD, Birleşik Krallık ve Kanada gibi ülkelerden trafik almak için adeta altın madenidir.[/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto]Henüz bir web siteniz yoksa ve niş blogunuz ile ilgili düşünüyorsanız işte sizin için bazı fikirler. Bunlar, şu anda Pinterest'teki en popüler nişlerdir:[/FONT][/COLOR][/FONT]

• [FONT=Arial]Ev Dekorasyonu[/FONT]

• [FONT=Arial]Sanat[/FONT]

• [FONT=Arial]Seyahat [şu anda en iyi seçenek olmayabilir][/FONT]

• [FONT=Arial]Fotoğrafçılık[/FONT]

• [FONT=Arial]"Kendin Yap" (DIY) ve El Sanatları[/FONT]

• [FONT=Arial]Tasarım[/FONT]

• [FONT=Arial]Teknoloji[/FONT]

• [FONT=Arial]Alıntılar[/FONT]

• [FONT=Arial]Yiyecek ve İçecek[/FONT]

• [FONT=Arial]Mizah[/FONT]

• [FONT=Arial]Bahçe [Mevsimlik][/FONT]

• [FONT=Arial]Dövmeler[/FONT]

• [FONT=Arial]Hayvanlar[/FONT]

• [FONT=Arial]Eğitim[/FONT]

• [FONT=Arial]Saç ve Güzellik[/FONT]

• [FONT=Arial]Sağlık ve Fitness[/FONT]

• [FONT=Arial]Mimari[/FONT]

• [FONT=Arial]Tarih[/FONT]

• [FONT=Arial]Ünlüler[/FONT]

• [FONT=Arial]Düğünler[/FONT]

[FONT=Arial]
[/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto]Bunlardan birini seçerseniz kesinlikle yoğun bir trafik alacaksınız. Web siteniz için WordPress kullanmayı öneririm. Bu durumda [/FONT][/COLOR][COLOR=black][COLOR=#1F6BC0][FONT=Roboto]Social Warfare[/FONT][/COLOR][/COLOR][COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto] gibi çok kullanışlı bir eklentiyi yükleyebilirsiniz. Bu eklenti, sosyal paylaşım düğmelerini gönderilerinizin üstüne ve/veya altına ekler. Sonuç olarak ziyaretçiler makalelerinizi paylaşır ve yeniden yayınlar. İçeriğiniz viral hale gelir ve daha hızlı yayılır.[/FONT][/COLOR][/FONT]

[COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto]İşletme Hesabı Oluşturma[/FONT][/COLOR]

[FONT=Arial][COLOR=black][COLOR=#0274BE][FONT=Roboto]https://www.pinterest.com/[/FONT][/COLOR] [/COLOR][COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto]adresine gidin.[/FONT][/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto]En alt kısımda Create business account (İşletme hesabı oluştur) düğmesine tıklayın. E-posta adresinizi girin, parola oluşturun ve Continue (Devam et) ögesini seçin.[/FONT][/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto]Profilinizi oluşturun. Profil adınızı oluşturun ve web sitesi URL'nizi yazın. Daha fazla ABD trafiği almak istiyorsanız Amerika Birleşik Devletleri'ni ülkeniz olarak seçin. Next (İleri) öğesini seçin. Ayrıntıları özelleştirmenizi isteyen yeni bir pencere göreceksiniz. Blogger'ı seçin. Next (İleri) öğesine tıklayın.[/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto]Pinterest'ten Please confirm your email (Lütfen e-postanızı doğrulayın) başlıklı bir onay e-postası alacaksınız. E-postayı açın ve kırmızı onay düğmesine basın.[/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black][COLOR=#0274BE][FONT=Roboto]Edit Profile[/FONT][/COLOR][/COLOR][COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto] (Profil Düzenle) bölümüne gidin. Fotoğrafınızı güzel görünümlü bir logo ile değiştirin. İsterseniz [/FONT][/COLOR][COLOR=black][COLOR=#0274BE][FONT=Roboto]Canva [/FONT][/COLOR][/COLOR][COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto]gibi platformlardan ücretsiz olarak logo oluşturabilirsiniz.[/FONT][/COLOR][/FONT]
[COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto]Anahtar Kelime Arama[/FONT][/COLOR]

[FONT=Arial][COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto]Gerekirse Görünen adınızı ve Kullanıcı adınızı düzenleyin. About your profile (Profiliniz hakkında) kısmında Pinterest arama sonuçlarından daha fazla trafik çekmek için bazı anahtar kelimeleri kullanmalısınız. Pinterest'te hangi anahtar kelimeler popülerdir? Ana sayfada arama düğmesine basıp bunu kontrol edebilirsiniz. Yazmaya başlamanız yeterli.[/FONT][/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto]Nişinizi tanımlayan kelimeleri yazın ve popüler arama sonuçlarını görün. 3-4 tanesini seçin ve bunları açıklamanızda kullanın. Çok fazla anahtar kelime doldurmayın. [/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto]Bu değerli bilgiyi almak için tek bir kuruş ödemeden anahtar kelimeleri bulmak için Ad Manager'ın gücünden yararlanabilirsiniz. Analytics (Analiz) > Audience Insights (Hedef Kitle Bilgileri) kısmına gidin. Create campaign (Kampanya oluştur) düğmesine tıklayın. Küçük bir pencere göreceksiniz. Next (İleri) öğesine tıklayın ve ardından kabul edin.[/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto]Audience Insights (Hedef Kitle Bilgileri) kısmına geri gidin. Bir kez daha Create campaign (Kampanya oluştur) seçeneğine tıklayın. Şimdi ise sol tarafta bir menü göreceksiniz. Targeting (Hedefleme) öğesine tıklayın.[/FONT][/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto]Anahtar kelimeler bölümüne gidin. Bu araç, reklam kampanyalarını hayata geçirmek için tasarlandı fakat biz bunu arama sonuçlarından ücretsiz trafik almak için kullanacağız. About (Hakkında) bölümünü doldurmak ve panolarınıza özel bir isim vermek için bu anahtar kelimelere ihtiyacınız olacak.[/FONT][/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto]Sıralamasını görmek istediğiniz herhangi bir kelime yazın. Pinterest'te aylık aranma hacmini göreceksiniz. 100 bin-500 bin aranma hacmi olan bazı anahtar kelimeleri bulmayı deneyin. Bu tür kelimeler en popüler kelimeler değildir, rekabet daha azdır. Bir diğer ifadeyle daha üst sıralarda yer alma fırsatını yakalayacaksınız. Blog gönderi temalarınıza bağlı olan tüm anahtar kelimelerin bir listesini çıkarın ve bir yere kaydedin. Bunlara yakında ihtiyacınız olacak.[/FONT][/COLOR][/FONT]
[COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto]Profil Bilgilerini Düzenleme[/FONT][/COLOR]

[FONT=Arial][COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto]Anahtar kelimeleri kullanarak profiliniz hakkında bölümünde bir açıklama ekleyin. Daha önce anlaştığımız gibi, kelime doldurmaktan kaçınmak için çok fazla anahtar kelime kullanmayın. Açıklamanın güzel göründüğünden emin olun.[/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto]Profil bilgilerinizi düzenlemeye devam edin. Konum ayarlarınıza bir şehir adı yazın. Örneğin ABD trafiği almak istiyorsanız New York veya Los Angeles yazın. Konumunuz, blogunuzu tanıtmak istediğiniz ülkeyle aynı olmalıdır. Done (Bitti) düğmesine tıklayın.[/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto]Account Settings (Hesap Ayarları) kısmına gidin. Gereken tüm değişiklikleri yapın. Pinterest Mesajlarını bulun ve doğrudan mesaj alma seçeneğini etkinleştirin. Kim bilir, belki bir gün cazip bir teklif alırsınız? Done (Bitti) seçeneğine tıklayın.[/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto]Claim (Talep) bölümüne gidin. Web sitenizin adını girin ve Claim (Talep) düğmesine tıklayın. Web sitenizin size ait olduğunu onaylamanız için iki seçeneğiniz olacaktır.[/FONT][/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto]Tercih ettiğiniz seçeneği seçin. WordPress kullanıyorsanız [/FONT][/COLOR][COLOR=black][COLOR=#0274BE][FONT=Roboto]WP File Manager[/FONT][/COLOR][/COLOR][COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto] eklentisiyle kök dizininize dosya yükleyebilirsiniz. Veya HTML etiketi eklemek için [/FONT][/COLOR][COLOR=black][COLOR=#0274BE][FONT=Roboto]I[/FONT][/COLOR][COLOR=#0274BE][FONT=Roboto]nsert Headers and Footers[/FONT][/COLOR][/COLOR][COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto] (Üst Bilgi ve Alt Bilgi Ekle) eklentisini kullanın.[/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto]24 saat içinde Pinterest ekibi talebinizi onaylayacak ve size e-posta gönderecektir.[/FONT][/COLOR][/FONT]
[COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto]Panolar[/FONT][/COLOR]

[FONT=Arial][COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto]Biraz daha ilerleyelim. Şimdi ise nişinizde bazı popüler profilleri takip etmelisiniz. [/FONT][/COLOR][COLOR=black][COLOR=#0274BE][FONT=Roboto]https://www.pinterest.com/following/[/FONT][/COLOR] [/COLOR][COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto]adresine gidin ve birkaç tanesini seçin.[/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto]İçeriğinizi tanıtmadan önce her bir pano için diğer kullanıcıların içeriğinden oluşan 30 kez tekrar pin'leme ile en az 10 pano oluşturmalısınız. 10 pano en düşük sayıdır. Aktif çalışmaya başlamadan önce hesabınıza yaklaşık 15 gün süre tanımalısınız. Pinterest algoritması yeni hesapları gölgeli olarak engeller. Bu nedenle hesabınız 15 günlük değilse bu hesapta kaydettiğiniz pin'ler görünmez. Bu süreyi hesabınızı başka kullanıcıların tekrar pin'lemeleriye doldurarak kullanın. 15 gün sonra içeriğinizi düzenli olarak pin'lemeye başlayın. Pinterest eski içerikleri tercih eder. 2 hafta sonra pin'leriniz yüksek trafik alacaktır. Her gün pin'leyin.[/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto]Profilinize gidin ve panoları oluşturmaya başlayın. Önceki bölümdeki Anahtar kelimeler listesini hatırlıyor musunuz? Şimdi sıra panolarınızı adlandırmak için bunları kullanmaya geldi. En az 10 pano oluşturun. Pinterest bunlara bazı içerikleri pin'lemeyi önerecektir. Her pano için yaklaşık 20-30 pin yapın.[/FONT][/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto]Amacımız panonuzu ünlü yapmak ve yoğun trafik çekmek olduğu için panonuzu asla gizlemeyin! Bir pano oluşturduktan sonra yüzen pencereye asla tik işareti koymayın.[/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto]Pinterest uzantısını tarayıcınıza yükleme vakti geldi. Bu, Chrome, Firefox veya Microsoft Edge için bir kaydetme düğmesidir. Resmi eklentinin [/FONT][/COLOR][COLOR=black][COLOR=#0274BE][FONT=Roboto]bir bağlantısı[/FONT][/COLOR][/COLOR][COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto] burada.[/FONT][/COLOR][/FONT]
[COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto]Pin'ler[/FONT][/COLOR]

[FONT=Arial][COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto]Kendi pin'lerinizi panolarınıza eklemek için iki seçenek vardır. İlk seçenek, Pinterest uzantı düğmesini kullanmaktır. Tanıtmak istediğiniz blog gönderinizi açın ve Pinterest uzantı simgesine tıklayın.[/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto]İkinci seçenek, Pinterest hesabınızdan Pin oluşturmaktır. Her gönderi için birkaç önizleme görseli hazırlayın. En ideal oran 1000 piksel genişlik ve 1500 piksel yüksekliktir. Panolarınıza sabitlediğiniz tüm o Pin'leri hatırlıyor musunuz? Tasarım olarak benzer bir şey hazırlamayı deneyin. Sanatsal becerileriniz yoksa ücretsiz şablonları kullanarak önizlemelerinizi oluşturmak için [/FONT][/COLOR][COLOR=black][COLOR=#0274BE][FONT=Roboto]Canva[/FONT][/COLOR][/COLOR][COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto]'yı kullanın.[/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto]Pin'inizi paylaştığınızda bir pano seçin, anahtar kelimelerinizi kullanarak bir başlık yazın ve yine anahtar kelimeleri kullanarak kısa açıklamalar yazın. Ayrıca web sitesi bölümüne blog gönderinizin bir bağlantısını yerleştirin.[/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto]Farklı görseller kullanmıyorsanız aynı blog gönderisini birkaç kez tanıtabilirsiniz. Pinterest için bu tamamen farklı bir içerik olacaktır. Aynı blog gönderi URL'sini bir günde 5 farklı görselle tanıtmayın. Bunu her URL için 1-2 gün gecikmeyle yapın. Bu şekilde farklı görselleri önceden oluşturabilirsiniz ve bir gönderi için kullanabilirsiniz. Arka plan resmini, yazı tiplerini değiştirin. Böylece yeni görsel hazır olur. İdeal boyut 1000*1500 pikseldir.[/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto]Pinterest aktif kullanıcıları ön plana çıkarır. Diğer üyelerin içeriklerini tekrar pin'leyin. Böylece sizin içeriğiniz de üst sıralarda görünür. Düzenli olarak ve hatta her gün pin'leyin. Diğer kullanıcıların tekrar pin'lemelerini yaklaşık %60-80, kendi içeriğinizi ise %20-40 oranında tutun. Ayrıca sadece sizin içeriğinizin bulunduğu bir pano oluşturun ve bunu web sitenizin adıyla ve birkaç anahtar kelimeyle adlandırın.[/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#3A3A3A][FONT=Roboto]Arkadaşlarınızdan web sitenizdeki gönderilerinizi tekrar pin'lemelerini isteyin. Popüler profilleri takip edin. Follow (Takip et) düğmesine tıklayın. Kendi içeriğinizi tekrar pin'lemek için daha fazla Pinterest hesabı oluşturun. Fakat dikkat edin ve güvenlik önlemlerine uyun. Böyle bir fırsatınız varsa farklı bir IP ve/veya farklı bir cihaz kullanın. Örneğin, işletme hesabınızı yönetmek için dizüstü bilgisayar, gönderilerinizi kişisel özel hesabınıza tekrar pin'lemek için mobil cihazınızı kullanın.[/FONT][/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=#1F2326][FONT=Roboto]Hiçbir şekilde otomasyon kullanmıyorum ve tüm pin'leri kendim yapıyorum. Günde 2-2,5 saat vaktimi alıyor.[/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#1F2326][FONT=Roboto]Bot kullanılmasını önermiyorum çünkü botları kullanmak erkenden engellemeye neden olabilir ve her şeyi manuel yaptığınızda işlerin nasıl yürüdüğünü daha iyi anlayabilirsiniz. [/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#1F2326][FONT=Roboto]Şimdi öğreniyorum ve bundan memnunum. Fakat sonrasında biraz otomasyon deneyebilirim.[/FONT][/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=#1F2326][FONT=Roboto]Farklı otomasyon yazılımları hakkında bazı öneriler duydum. Gelecekte kullanmayı planladıklarımdan bazılarını paylaşmak istiyorum. Bunların tamamı ücretlidir fakat bir deneme dönemi de vardır.[/FONT][/COLOR][/FONT]

• [COLOR=#1F2326][FONT=Roboto]J[/FONT][/COLOR][FONT=Roboto]arvee. Tekrar pin'leme işlemini otomatik hale getirir. Bunu kullanmak için birden fazla IP'ye sahip olmanız ve her oluşturma sonrasında önbelleği ve çerezleri temizlemeniz gerekir. [/FONT]

• [FONT=Roboto]Talewind smartloop. [/FONT][COLOR=#333333]Pin'lerinizi süresiz olarak dolaştırır. [/COLOR][FONT=Roboto]Talewind, Pinterest'in resmi iş ortağıdır ve kullanımı %100 güvenlidir.[/FONT]

• [FONT=Roboto]Talewind tribes. Bu hizmet, diğer kullanıcılarla takas yaptığınız (tekrar pin'leme karşılığında tekrar pin'leme) Pinterest niş gruplarına erişim sağlar ve ayrıca...[/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=#1F2326][FONT=Roboto]Pinterest, aşırı pin'leme nedeniyle bloglarınızı engelleyebilir. Bloglarım birkaç kez engellendi ve sonrasında [/FONT][/COLOR][FONT=Roboto]yeni bloglar başlattım.[/FONT][/FONT]

[FONT=Arial][FONT=Roboto]Web sitem yeni olduğu için Google Adsense kullanamaz. Bu nedenle Adsterra reklamlarını kullanıyorum. Facebook ile bu ağı zaten denedim ve sonuçlardan memnun kaldım. Pinterest benim için de Adsterra ile iyi çalışıyor. Haziran'ın ilk 3 haftasına ilişkin gelir raporum bu şekilde:[/FONT][/FONT]

[FONT=Arial]

[/FONT]

[FONT=Arial][FONT=Roboto]Bu bilgileri kullanışlı işe yarar ve kullanışlı bulursanız [/FONT]https://publishers.adsterra.com/referral/1fYa9urR7Y[/FONT]
[FONT=Arial] [FONT=Roboto]referans bağlantımı kullanarak bana teşekkür edebilirsiniz ve oradan gelir elde etmeyi deneyebilirsiniz. Biraz çabayla 1 aydan daha kısa sürede 755 Amerikan Doları veya daha fazlasını da kazanabilirsiniz.[/FONT][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Roboto]Bol şans![/FONT][/FONT][/FONT][/SIZE]
saltuntas Karikaturname Muhammed

kişi bu mesajı beğendi.

www.sefikselli.com
wmaraci
reklam

Javadanadam Javadanadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 474
  • Beğeniler 331 / 148
  • Ticaret 3, (%100)
Çok güzel ve detaylı anlatmışsınız, çok teşekkürler
thesefiks

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ş** S**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 55 / 67
  • Ticaret 3, (%100)
Rica ederim. Yeni başlayanlar için çok iyi bir kaynak olacaktır.

www.sefikselli.com

semihaydin semihaydin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 275
  • Beğeniler 52 / 65
  • Ticaret 1, (%100)
https://www.pinterest.com/pin/743516219725970356/

hocam yazınız için çok teşekkür ederim bu şekilde mi yapılıyor hatam, eksikliklerim nedir?

antikkentleri.com
tatilyardimcim.com
Wordpress Uzmanı & Seo & Editör
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

yukselyusuf40 yukselyusuf40 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 25 / 36
  • Ticaret 5, (%100)
Elinize sağlık hocam çok güzel bi yazı olmuş
thesefiks

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ş** S**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 55 / 67
  • Ticaret 3, (%100)

semihaydin adlı üyeden alıntı

https://www.pinterest.com/pin/743516219725970356/

hocam yazınız için çok teşekkür ederim bu şekilde mi yapılıyor hatam, eksikliklerim nedir?

çok iyi olmuş hocam. Ama burda önemli kısım en çok aranan kelimeleri kullanmak.
semihaydin

kişi bu mesajı beğendi.

www.sefikselli.com

semihaydin semihaydin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 275
  • Beğeniler 52 / 65
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam mesela bu 1 pin mi ? bunu nasıl oluşturuyoruz bu arada SONSUZ TEŞEKKÜRLER

antikkentleri.com
tatilyardimcim.com
Wordpress Uzmanı & Seo & Editör

• Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ş** S**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 55 / 67
  • Ticaret 3, (%100)
hocam 1 pin değil.

www.sefikselli.com

• Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ş** S**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 55 / 67
  • Ticaret 3, (%100)

yukselyusuf40 adlı üyeden alıntı

Elinize sağlık hocam çok güzel bi yazı olmuş

Rica ederim hocam. İşinizi gördüyse ne mutlu bana

www.sefikselli.com

Psilocybin23 Psilocybin23 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 118 / 118
  • Ticaret 3, (%100)
merhaba günaydın özet olarak pinleme kısmı hakkında şöyle anladım. hesabı açtığımız ilk gün kendi pinlerimizi girmeyip anahtar kelimelere göre oluşturduğumuz boardlara başkalarının pininimi ekleyeceğiz popüler olması için 15 gün boyunca ve bu süreden sonramı kendi pinlerimizi ekleyeceğiz.. pintereste?

birde kampanya oluşturma kısmında etiketler kısmı bende böyle görünüyor yani bir şey yazdığımda bana öneride bulunmuyor sistem resimdeki gibi?

Kişisel Blog Sitem: https://ferhatarslan.org
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al