Merhaba arkadaşlar. Dün gece aklıma gelen fikirle öğrendiklerimi unutmamak adına öğrenmiş olduğum ve bildiğim programlamaya dayalı bilgilerimi bir video çekerek ileride ki zamanlarda lazım olduğunda kullanmak üzere bir video çekip YouTube'a yükledim.

Video'yu hem YouTube'da hemde kendi internet sitemde yayınlayarak çok bir kişi izlemese bile ileride tekrar tekrar dönüp bakacağım video serisi hazırlayacağıma inanıyorum. Aşağıda link verdiğim internet sitemde içeriğini de yazmış olduğum ve videosunu eklediğim içerikler sayesinde yada videosuz olan içerikler bile olsa bilgisayarda daha önceden çözümünü yapmış olduğum bir sorun olsa bile dönüp dönüp kendi internet sitemden yardım alıyorum.

Durum böyle olunca bende kendi adıma bildiklerimi unutmamak, unutsam bile dönüp bakacağım kaynağımı kendim oluşturmaya karar verdim. Sizden ricam ise bu gönderinin altına nasıl olmuş, nasıl olmalı, şu eksik gibi ifadeler ile cevap verip eleştirir misiniz ?

Algoritma Konu Anlatımı Videosu - YouTube
Algoritma konu anlatımı - webdunya.com da ki paylaşmış olduğum yazılı içerik ve video eklediğim makale.