wmaraci reklam

Kendimi Nasıl Geliştirebilirim?

5 Mesajlar 806 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

AZRaeLeM AZRaeLeM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** Ü**
  • Mesajlar 516
  • Beğeniler 124 / 120
  • Ticaret 11, (%100)
Udemy'den java eğitimi aldım ve bitirdim. Daha sonrasında kendimi geliştirecek bir yol bulamıyorum. Birşeyler üzerine uğraşabileceğim, kendimi geliştirebileceğim, kendime bir yol çizeceğim site, blog, forum var mı? Tamamen Türkçe olması gerekiyor. Veya aramızda tecrübeli insanlar mutlaka vardır. Siz bir dili öğrenmeye başladığınızda neler yaparak kendinizi geliştirdiniz? Benim sorunum ne yapacağımı bilmemek. Temel seviyede bilgim var fakat ne üzerine kullanacağım, bunu nasıl geliştireceğim, yeni özellikleri nasıl öğreneceğimi bilmiyorum.
werfection

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

werfection werfection WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 374
  • Beğeniler 69 / 83
  • Ticaret 18, (%100)
Benim tavsiyem, kendine bir proje belirle ilk olarak küçük bir proje olsun ama tabi ki hesap makinesi değil. Biraz daha büyük basit bir iki kullanıcının haberleşmesi mesela veya ticket sistemi bunları yaparak eksik gördüğün yerde araştır, hangi fonksiyon kullanılmalı v.s öğren bu şekilde bilgilerine bilgi katabilirsin.

kelebek kelebek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3142
  • Beğeniler 60 / 764
  • Ticaret 5, (%100)
Benim tavsiyem öncelikle ingilizce öğrenmen. Maalesef ingilizce bilmeden belli bir sevgeçmekte çok zorlanacaksın. Yazılım öğrenmeden önce ingilizce öğrenmeni tavsiye ederim.
AZRaeLeM jobsfrominternet

kişi bu mesajı beğendi.

AZRaeLeM AZRaeLeM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** Ü**
  • Mesajlar 516
  • Beğeniler 124 / 120
  • Ticaret 11, (%100)

kelebek adlı üyeden alıntı

Benim tavsiyem öncelikle ingilizce öğrenmen. Maalesef ingilizce bilmeden belli bir sevgeçmekte çok zorlanacaksın. Yazılım öğrenmeden önce ingilizce öğrenmeni tavsiye ederim.

İngilizce eğitim seti alacağım bu hafta. Temelden başlamayı düşünüyorum ama bu süredede boş kalmak istemiyorum.

werfection adlı üyeden alıntı

Benim tavsiyem, kendine bir proje belirle ilk olarak küçük bir proje olsun ama tabi ki hesap makinesi değil. Biraz daha büyük basit bir iki kullanıcının haberleşmesi mesela veya ticket sistemi bunları yaparak eksik gördüğün yerde araştır, hangi fonksiyon kullanılmalı v.s öğren bu şekilde bilgilerine bilgi katabilirsin.

Önerileriniz için çok sağolun. Yapmak isteyebileceğim bir kaç proje belirliyorum fakat işte bilmediğim özellikleri nerede nasıl bulacağımı bilmiyorum. Araştırdığım zaman ingilizce kaynaklar çıkıyor. Türkçe olarak bulabileceğim bir site, blog, forum. İnsanların sürekli konuşup tartıştığı, soru sorduğu, yardım aldığı bir Türkçe platform var mı?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
o zaman ne imiş mekan ve zamandan bağımsız bir iş olan Yazılım sektörü için İngilizce şart imiş.Önce İngilizce hocam
AZRaeLeM

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al