wmaraci reklam

yerli proxy ile ilgili ! (soru)

3 Mesajlar 707 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

inspector inspector WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Rize
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 8 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
selam

yerli proxyleri siteleri tarayıp kalitesine(bağlantısını test edip elit - trans- any) göre listeleyen bir program var mi ?

internet araştırmam sonucu bulamadım.

2. konu eger hidemyass üyeliği alsak kaç tane tr proxy listeler

veya tr proxy için önerdiğiniz ucuz yollu böyle siteler veya programlar var mi ?

bu tür proxy ihtiyaclarınızı nerden karşılıyorsunuz ?

--------------------------------------------------------------------------------------

ne yapacaksın yerli proxyleri ?

proxy üzerinden ziyaretci yollamaya karar verdim.

--------------------------------------------------------------------------------------

peki google analystic yandex metrika olayı anlamıyor mU?

şu an için hayır ... mevcut program kelime bazlı locasyon yönlendirme vs vs

google analistic algoritmalarını çözmüş sanırım pek bu konu hakkında bilgim yok.

programin adı nedir ?

WEBSITE AUTO TRAFFIC GENERATOR ULTIMATE (reklam amaclı değildir.) (bu ve buna benzer çogumuzunda bildigi gibi kurumsal satıs yapan program yani software satışı yapan var piyasada)

resmi sitesi var mi ?

https://wat.techipick.com

ücretli mi ?

evet ben aldıgımda dolar 2,1 idi 18 dolara satıyorlardı(sene 2013-2014) şu an 39 dolara satışı var sanırım.

-------------------------------------------------------------------------------------------

tek tek sitelere girip ücretsiz proxyleri mi tpluyorsunuz cunkü bu iş için yüklü proxy liste ihtiyacım var.

Son olarak ha google den banlanırsın şu olur bu olur zararlı ziyanlı yorumunuz olursa bu riski zaten ben göze aldım :D sadece belli bir müddet deneyimleyip kendi tecrübelerimi ilerleyen zamanlarda alex sıralama google sıralama vs vs gibi şeylere katkısı varmi yok mu belirleyeceğim.

ÇOK UZUN YAZDIM :)

teşekkürler.

wmaraci
reklam

dafidak dafidak Üyeliği Durdurulmuş Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 299
  • Beğeniler 236 / 74
  • Ticaret 8, (%100)
hocam ben sizin için yazılımçım ile konuşacağım benim sistemimde toplu proxy listesi var gömülü halde sınırsız denilecek kadar fazla en son güncellemede 800 adet daha eklettirmiştim eğer verirse iletirim ücretsiz olarak
inspector

kişi bu mesajı beğendi.

inspector inspector WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Rize
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 8 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
dafidak hocam çok teşekkür ederim konuya cevap yazdığınız için... eğer elinizde var ve proxyler tr bazlı yani yerli ise çalışıyor ise piyasa değeri kadar olmasada size cüzzi bir ücret ödemeye hazırım(aylikta olur)..
tesekkurler tekrar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al