wmaraci reklam

Çok Kazandıran ve Güvenilir PTC Siteleri (Videolu-Ödeme Kanıtlı)Sürekli Güncel

9 Mesajlar 5.524 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

carnivore0 carnivore0 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 7 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Yazı sürekli güncel kalacaktır. Ödeme aldıkça kanıtlar paylaşılacak ve yeni PTC Siteleride eklenecektir. Video çekimleri devam ediyor upload edilince ekleneceklerdir. Arkadaşlar size olabildiğince çok kazanabileceğiniz siteleri tanıtmak istiyorum. Daha önceden eklediğim birkaç siteyi de fazla kazandırmadıkları için sildim. Şuan görmüş olduğunuz 4 site para harcamadan kısa sürede bir ptc sitesi için iyi para kazandıran siteler. Her bir sitede nasıl para kazanmanız gerektiği hakkında yazılar ekledim umarım yardımcı olur.

Clixsense (Video)

*Tıklama başına en fazla 0,02$,
*Ref/Tıklama başına en fazla 0,008$,
*8 Seviyeli Ref Sistemi,
*Minimum Ödeme 6$,
*Paypal, Paytoo, Payza, Neteller
Ödemeler: 1 2 3 4, 5
Toplam: $63,03
Kayıt Ol
Nasıl Kazanmalı: Ptc sitesini diğer sitelerden ayıran özelliği anket yöntemi. Öncelikle bunu kullanmalısınız. Youtube videosunda da göstermiş olduğum anket sayfasındaki profil kısmını kesinlikle doldurun. Özellikle son zamanlarda günde 2-3 anket gelmeye başladı ki bu günde en az 3-4 dolar ekstra demek. Ayrıca 8 seviyeli ref sistemi sayesinde hem kendiniz hemde reflerinize vereceğiniz tüyolar sayesinde onların reflerinden de para kazanabilirsiniz.(tabi ki premium üyeler için.) Kısaca yapmanız gereken, ilk olarak profilinizi doldurun ve anketleri bekleyin bu sırada günlük girişler ile reklamlara tıklamalı ve yabancı diliniz varsa taskları yapmalısınız. Burada yapmaya çalıştığımız para biriktirme. Diğer yandan ref bulmalısınız. Olabildiğince ref oludiğer ptc sitelerinden reklam verebilir, forumlara konu açabilir, blog yazabilirsiniz. Bu kısımda tamamsa yapmanız gereken kesinlikle 17 dolara yıllık premium üyelik.Premium üyelik için 17 dolar diğer sitelere göre hiç bir şey ayrıca hiç refiniz olmasa bile size yıl içinde ödediğiniz parayı çok rahat çıkarttıracaktır.Ve unutmayın önemli olan devamlılıktır. Kimse ptc sitesine girip 2 günde cebinde parası ile çıkmadı başta uğraşacaksınız sonrasında paranızı kazanmaya başlayabilirsiniz.

Trafficmonsoon (Video)

*Tıklama başına en fazla 1$,
*Ref/Tıklama başına en fazla %200 kazanç,
*Günlük 40+ Reklam,
*Minimum Ödeme 2$,
*Anında Ödeme (Ödememi 1 dakika içinde aldım),
*STP
Ödemeler: 1
Toplam: $2.10
Günlük gelen reklam sayısı (Resim): Tıkla
Kayıt Ol
Nasıl Kazanılır: Trafficmonsoon benimde ikl gördüğümde sadece reklam tıklama ile kazandsırmaz dediğim ama çok yanıldığım bir site. Fazla seçenek yok ama bunun yanında para kazanmak için yapacaklarınız az ama etkili. Tek yapmanız gereken günlük reklam tıklamak ve ref bulmak. Yüksek reklam geliri ve ref tıklamalarından kazanç mevcut. Bazı arkadaşlar kayıt oldum ama öyle fazla reklam gelmiyor diyorsa yapacakları şu: İlk bir kaç günde fazla gelmeyebilir ama önemli olan hergün girmek. Mümkünse reklam tıklamalarını akşam saatine değil öğlene doğru veya öğleden sonra yapsınlar. Videoyu izlediyseniz reflerden para kazanabilmek için günlük 10 adet site gezmeniz isteniyor. Bu gezintiyi mümkünse reklam tıklamalarından sonra yapsınlar. Yani önce girin reklamlarınızdan paranızı kazanın ardından 10 adet siteyi gezersiniz. Bunun nedeni şu: trafikmonsoon'un bu kadar yüksek para vermesinin nedeni aslında bir hit kazandırma sitesi olması zaen oradan iyi para kazanıyor siz ise bu hitleri sağlıyorsunuz ve ard arda tıkladığınızda sürekli aynı ip adresinden gezinti geldiği için müşterilerine pek yardımcı olmuyor. Bu yüzde site buna bir sınır koymuş(sanırım, kesin değil gördüğümü söylüyorum) tabi bu sınır 5-10 gibi az değil. Yinede önce gezinti yaparsanız reklamlarınızın hepsine o anda tıklayamayabilirsiniz. Son oalrak yukarıda gördüğünüz günlük gelen reklam sayısı resimli, benim kendi günlük aldığım reklamdır ve kesinlikle standart/ücretsiz üyeyim herhangi bir para ödeyip premium falan olmadım ki öyle birşey olduğunu da görmedim.

NeoBux

*Tıklama başına en fazla 0,02$,
*Ref/Tıklama başına en fazla %50 kazanç,
*Ref Kiralama,
*Günlük 25+ Reklam,
*Minimum Ödeme 2$,
*Paypal, Payza, Neteller
Ödemeler: Çok Yakında
Toplam: $0.0
Kayıt Ol
Nasıl Kazanılır: Burada da fazla seçeneğiniz yok. Neobuz zamanla daha fazla kazandıran bir site öncelikle yapmanız gereken sürekli günlük reklamlara tıklamak görevleri yapmak ve mbu sayede para birijtirip bunla ref kazanmak. Refiniz arttıkça daha fazla kazanacaksınız o yüzden ilk başta kazandığınız parayı hemen çekmek yerine yatırım olarak düşünün ve ref kiralayın az az kiraladığınız refler birikip size iyi para kazanmanızı sağlayacaktır. Eğer paypalda paranız da varsa hiç düşünmeden 5-10 dolar yatırın ve ref kiralayın derim. Ama yoksa sabırlı olun gnlük 15 dakka girin ve reklamlara tıklayın paranız birikecektir.

wmaraci
reklam

metin2bloguns metin2bloguns Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad B** Z**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 41 / 42
  • Ticaret 11, (%73)
Hocam bunlarda bir alternatif tabi ama bunlarla bir insan ugrasacagina oturup kendine makale falan yazsa uzun vadede cok daha karli cikar

• Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 7 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Tabi makale yazarakda büyük para kazanma imkanları var ama bunun için en azından çok iyi SEO bilgisine sahip olmalı. Bu kazanç yöntemleri bu konularda fazla ilgili olmayanlar için daha kolay ve para kazanabilecekleri fırsatlar.

gorkemg1234 gorkemg1234 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 191
  • Beğeniler 0 / 12
  • Ticaret 3, (%100)
EpicBux güvenilir mi ?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 7 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Şuan hala ödemeler gönderiliyor. Güvenilir yani...

KATLAV KATLAV Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Editör / Tasarım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 42 / 40
  • Ticaret 4, (%100)
Evet bende 3 ay önce epicbux.com dan ödeme almaya başladım halada alıyorum
carnivore0

kişi bu mesajı beğendi.

tunsam1 tunsam1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci yüksek lisans
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 4 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

carnivore0 adlı üyeden alıntı

Tabi makale yazarakda büyük para kazanma imkanları var ama bunun için en azından çok iyi SEO bilgisine sahip olmalı. Bu kazanç yöntemleri bu konularda fazla ilgili olmayanlar için daha kolay ve para kazanabilecekleri fırsatlar.

Hocam pm atıldı. Bakarsanız sevinirim :)

VoSToK VoSToK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 641
  • Beğeniler 80 / 113
  • Ticaret 40, (%100)
Trafficmonsoon paypal ödemesini kaldırdı.
carnivore0

kişi bu mesajı beğendi.

Er kişiysen görevin neyse başar,
Zevke, eğlenceye hayvanda koşar. ATSIZ

• Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 7 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

tunsam1 adlı üyeden alıntı

Hocam pm atıldı. Bakarsanız sevinirim :)

cevap yolladım
husnotek

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al