wmaraci reklam

Kişisel Blogdan Tanıtım Yazısı,125x125 Banner ve Footer Link

4 Mesajlar 1.298 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

TheLacivert TheLacivert Invictus Maneo Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Psikolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1400
  • Beğeniler 497 / 496
  • Ticaret 0, (%0)
Kendi kişisel blogum olan, 1 yaşını doldurmuş siteme reklam almaya karar verdim. Siteyi güncel tutarım; kişisel konuları, film tanıtımı, kitap tanıtımı, gezip gördüğüm yerleri ve okuduğum bölümle ilgili yazılar paylaşırım. Şu sıralar, daga doğrusu 5 gündür sitenin hitleri günlük 200+ olmaya başladı. Bende farklı türlerde reklamlar almaya karar verdim.

Tanıtım Yazısı:

• Yayınlama ücreti 50₺'dir. Makaleyi benim yazmamı isterseniz fiyat 75₺ olur

• Göndereceğiniz makaleler en az 250-300 kelimeden oluşmalıdır. Nitekim benim yazacağım yazılarda bu kelime aralığında olacaktır.

• Başlığınız boşluklar dahil 35-55 karakter aralığında olmalıdır. Link içeremez.

• İçeriğinizde en fazla 3 adet link çıkışı olmalıdır ve hepsi aynı bağlantıya olmalıdır.

• Yazınız “Tanıtım” kategorisinde yer alır, ana sayfada da kendine özel bir modül ile gösterilir. Eğer farklı bir kategoride yayınlamak isterseniz fiyatı etkileyebilir, bunu iletişim formundan görüşebiliriz.

• Yalnızca anahtar kelimeye yoğunlaşmış, anlam bütünlüğü olmayan, ne yazıldığı anlaşılmayan yazılar kabul edilmeyecektir.

Diğer koşullar için buraya bakabilirsiniz. Reklam alanlar bütün koşulları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

125x125 Banner:

• Aylık ücret 40₺‘dir. Üç aylık fiyat 100₺, yıllık fiyat ise 350₺ olarak biraz indirimlidir.

• Bir ay 30 gün olarak kabul edilir.

• Reklam yayınlanmaya başladıktan sonra 30 gün geçerlidir, yayınlanma saatinin bir önemi yoktur.

• Görsellerinizde illegal ürünler, adult ürünler, siyasi parti simgeleri, siyasi figürler kullanamazsınız.

Diğer koşullar için buraya bakabilirsiniz. Reklam alanlar bütün koşulları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Footler Link:

• Aylık ücret 30₺‘dir. Üç aylık fiyat 80₺, yıllık fiyat ise 250₺ olarak biraz indirimlidir.

• Bir ay 30 gün olarak kabul edilir.

• Reklam yayınlanmaya başladıktan sonra 30 gün geçerlidir, yayınlanma saatinin bir önemi yoktur.

• Link sitenin alt tarafında gösterilen, şu an bir şey bulunmayan Footer kısmında gösterilir. Ebedi konumu ve sırası benim tarafımdan belirlenir.

• Link tek bir anahtar kelimeden oluşmalıdır.

• Link reklam verildikten sonra değiştirilemez!

İletişim

Mail Yolu: lacivert@benlacivert.com
Form Yolu: https://www.benlacivert.com/rosb/
WMaraci Özel Mesaj yoluyla da iletişime geçebilirsiniz :)
sungur

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

sungur sungur tahsingibi Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek grafik tasarımcı, front-end dv
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 29 / 53
  • Ticaret 0, (%0)
hayırlı satışlar laci :)

grafik tasarım: ig @sngartz
front-end dev, blogger: tahsinbey.com

TheLacivert TheLacivert Invictus Maneo Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Psikolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1400
  • Beğeniler 497 / 496
  • Ticaret 0, (%0)

sungur adlı üyeden alıntı

hayırlı satışlar laci :)

Sağol dostum :)

Rastena Rastena WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 3776
  • Beğeniler 836 / 1380
  • Ticaret 190, (%100)
Sitenizde webmaster kategorisi var ise 160x600, 300x250, 728x90 3 boyuttan biri olmak üzere 2 aylık ana sayfa reklamı alınacaktır.
Detayları alabilir miyim?
Mail : oymakfurkan@gmail.com

prestij
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al