wmaraci reklam

Reklam alıyorum - Uzun süredir yayında olan ve aktif bir blog

8 Mesajlar 1.562 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

blogagaci blogagaci Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 413
  • Beğeniler 158 / 123
  • Ticaret 2, (%100)
Öncelikle şunu bilmenizi isterim ki bir blogu açıp da hemen ardından buraya reklam verin gibi bannerler koyan blog/site sahiplerinden değilim.

Blog sayfamın kısaca geçmişi :

Ben bu blogu 2011 yılında açtım ilk zamanlar çok fazla yazmıyordum. Bu yüzden bir kaç yıl blogum için durgun bir süreçti. Tam anlamıyla içerik girmeye ve devamlı üretmeye 2012'nin sonlarına doğru başladım. Şu anda 200'e yakın özgün yazım bulunuyor. Bunlardan en fazla 4-5 tanesi alıntı yazıdır.

İstatistikleri :

Reklam vereceğiniz bir sayfanın istatistik durumu elbette önemlidir. Ben de kaba taslak sizler için bu bilgileri derledim.

Google indexlerine bakmak isterseniz buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Ayrıca blog sayfam adsense onayından tek seferde, dmoz onayından ise ikinci seferde geçmiştir. Bunu gururla söylüyorum çünkü bir çok site sahibi ne kadar çabalasa da bunu başaramıyor.

Alexa durumunu merak edenler de buradan göz atabilir.

Wmaracı'na göre;

Devamlı yorum yazan ve ziyaret eden hatrı sayılır bir takipçisi kitlesi vardır. Blogumu ziyaret edince zaten bunu anlarsınız.

Peki neden reklam veriyorum?

İnanın bunca zaman tek bir kuruş bile kazanmadım bu blogdan. Çünkü daha önce hiç ücret karşılığında reklam yayınlamadım. Ücret ödemek isteyip reklam yayınlatmak isteyen bile olmuştu. Onların logolarını da ücretsiz olarak yayınladım. Gelen teklifler doğrultusunda blogumun reklam yayıncılığı için artık hazır ve yeterli olduğuna inanıyorum. Bu yüzden reklam bannerleri yayınlamaya karar verdim.

Son 30 gün için google istatistikleri 16-02-2016 güncelleme.

Birazda hitlerden bahsedeyim
Bazılarına bu hitler düşük gelebilir. Ben android sitesi değilim, haber sitesi falan da değilim. Sadece bir kişisel blog yazarıyım. Olaya iyi tarafından bakacak olursak da her ay 1500 tekil okuyucum var. Bir yazıyı okumak ortalama 1 ya da 1.5 dakika olsa ve ortalama oturum süresine göre bu 1500 kişi 2 yazımı okumuş demektir. Diğer yandan bazılarının zoruna gidebilir ama aylık şu kadar hit alıyorum diyen siteleri de gördüm ben son 3 yazısında 1 yorum bile yok.

Reklam yerleşimleri :

Ücretlendirme :

Bu hususta merak etmeyin elimi vicdanıma koyarak hakkı neyse onu yazdım.

[*]670*85 = 45 TL/Ay (Ana sayfada en üstte gösterilir.)
    [*]125*125 = 35 TL/Ay (Arama kutusunun hemen altında tüm sayfada gösterilir.)
    [*]90*90 = 25 TL/Ay (Kategoriler widgetinin hemen altında tüm sayfada gösterilir.)

Bilgilendirme :

670*85 hariç diğer reklamlarınız tüm sayfada gösterilir ve uzun dönem çalışmalarda indirim uygulanır.
Parayı veren düdüğü çalar düşüncesini kafanızdan atın. İçeriğini zararlı bulduğum sitelerin reklamlarını yayınlamıyorum.

İletişime geçmek isteyen arkadaşlar pm gönderebilir ya da blog sayfamdaki iletişim sayfasından mesaj gönderebilirler.

Ek bilgi : 01.12.2015 tarihi itibariyle blog sayfam Bumerang'da platin üye olarak değerlendirilmiştir.

BlogumuTanit

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Çok samimi yazmışsınız ihtiyacım yok ancak anlaşıp reklam veresim geldi :) Keyifli satışlar.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

blogagaci blogagaci Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 413
  • Beğeniler 158 / 123
  • Ticaret 2, (%100)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Çok samimi yazmışsınız ihtiyacım yok ancak anlaşıp reklam veresim geldi :) Keyifli satışlar.

Kimsenin aklında bir soru işareti kalmasın istedim. Bu yüzden her şeyi açık açık yazdım :)

CacTuS CacTuS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ş**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 89 / 45
  • Ticaret 48, (%100)
1 adet reklam alındı. Çok ilgili, karakterli, düzgün bir arkadaş. Teşekkür ediyorum, iyi çalışmalar.
blogagaci

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

SynapseMm SynapseMm Yalan Dünya... Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 200 / 201
  • Ticaret 4, (%100)
Çok sevdiğim bir abimdir , çok şey öğrendim sayesin de hayırlı kazançlar dilerim.
blogagaci

kişi bu mesajı beğendi.

Derdi Dünya olanın Dünya kadar derdi olurmuş.

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
Bir adet 125*125 banner reklamı verilmiştir hayırlı olsun
blogagaci

kişi bu mesajı beğendi.

FuKaGa FuKaGa Sosyal Medya Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek EEM Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 26 / 23
  • Ticaret 31, (%100)
Konunuzu baltalamak gibi olacak ama söylemeden geçemeyeceğim. Öylesine girip bakayım dedim konunuza ihtiyacım olmadığı halde :) nedensiz yere tüm yazınızı okudum yani insanın ihtiyacı olmasa bile alası geliyor yazınızı çok içtenlikle yazmışsınız tebrik ederim hocam hayırlı satışlar.
blogagaci

kişi bu mesajı beğendi.

seyircikedi seyircikedi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 52 / K
  • Meslek gazeteci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 25 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaş selam. Ben reklam vermek isterim bloğunuza... Açıkçası Yazarkafe'de görerek aşina olduğum için biraz da. PM atarsanız ayrıntıları konuşalım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al