Site: pm
Kategori: Eğitim, Haber, Motivasyon, Girişimcilik, Teknoloji, Üniversite vb. (Ziyaretçilerin çoğunun yaş aralığı 15-24'tür. Bu yaş grubunun ilgisini çeken yazılar hit sağlar.)
Bu kategoriler dışında alımlar yapılır.

Alexa: 6K
DA:20 PA: 24

Tekil Hit: 2K
Çoğul Hit: 4K

Tanıtım Yazısı:

• Tanıtım yazınız kalıcıdır. Site aktif olduğu süre boyunca durdurulur. En az iki yıl diyebiliriz.

• Bunun yanı sıra sitenin hızı yüksektir. Bu sebeple google botları sıklıkla ziyaret eder.

• Seo testleri sonucu da belirtildi. Profesyonel iç ve dış seo çalışması yaptırılmıştır.

• Sitenin hiçbir telif sorunu yoktur. Tüm içerik özgün ve legaldir.

• Daha önce hiçbir tanıtım yazısı verilmedi ve link çıkışı yapılmadı. Moz Spam Skoru yok.

• Google sırlalaması ve seo için tanıtım yazılarının önemi büyük bu sebeple böyle kaliteli bir siteden tanıtım yazısı satın almanız avantaj sağlar.

• Tanıtım yazınız facebook, twitter, instagram, linkedin, google plus gibi sosyal medya hesaplarımızdan paylaşılır.

• Toplu alımlarda pazarlık yapılır. Toplu alımlarda 3 yazı için, 5 yazı için 20 yazı için ücretlerimiz var.

• İsteğinize göre ben de tanıtım yazısı yazabilirm. Her site için geçerli değil. İşimi iyi yapmak için bilgi sahibi olduğum alanları tercih ederim.

• Tanıtım Yazısı Ücreti: 30 TL

Footer:
    Aylık veya 3 aylık link çıkışları yapılır. (footer backlink) FİYAT: PM

Reklam:
Sitenin linki konunun en başında. Reklam bölümleri sitede belirtili. Reklam vermek için PM