wmaraci reklam

HostLAB.com | Türkiye'de Bir İlk! Master Bayi Hizmeti ile Hem Host Hem Reseller Hesabı Açın!

4 Mesajlar 2.606 Okunma
wmaraci reklam

HostLAB HostLAB Çağı Aşan Teknoloji Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek HostLAB
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 149 / 48
  • Ticaret 20, (%100)
[COLOR=Red][SIZE=3]Master Bayi Nedir?[/SIZE][/COLOR]

Master Bayi paketlerimiz normal bayi hosting paketlerimizin gelişmiş versiyonudur. Master Bayi paketlerimizden satın aldığınızda size vereceğimiz yönetim paneli üzerinden hem hosting hem de bayi hosting hesapları açabileceksiniz. Böylelikle hem sunucu masrafından kurtulacak hem de cPanel/WHM ve LiteSpeed, CloudLinux gibi gerekli eklentilere lisans ücreti ödemeyeceksiniz. Ayrıca sunucu yönetim derdi ile uğraşmanıza da gerek kalmayacak! Açtığınız her bayi hosting hesabı tıpkı normal bir WHM kullanıcısı gibi 2086 portundan giriş yapabilecek, kendi hosting hesaplarını size ihtiyaç duymadan açabilecek. Bu kolaylığı siz de müşterilerinize sağlamak istemez misiniz?

[COLOR=Red][SIZE=3]Neden Master Bayi Almalıyım?[/SIZE][/COLOR]

Master Bayi paketlerimizden satın almanız halinde, VDS ve cPanel, LiteSpeed, CloudLinux vb. lisanslarına bir sürü para ödemenize; sunucu yönetimi, saldırı vb. gibi sorunlarla uğraşmanıza gerek kalmaz. HostLAB'ın yüksek performanstaki Master Bayi sunucusundan kendi müşterilerinize hem hosting hemde bayi hosting hizmeti satışı yapabilirsiniz.

Türkiye: turkiyehostingtest.xyz

Almanya: almanyahostingtest.xyz

*Hız testi için oluşturulmuş adreslere standart WordPress ve sıkça kullanılan Colormag temasının birebir demo versiyonu kurulmuştur. Alacağınız hizmet yukarıdaki sitelerin bulunduğu sunucudan sağlanacaktır.

20 GB SSD Disk Alanı

Limitsiz Aylık Trafik

5 Adet Açılabilir Alt Bayi

30 Adet Adet Toplam Açılabilir Hosting

Limitsiz E-Posta Hesabı

Limitsiz MySQL Veritabanı

Limitsiz Alt Alan Adı

[COLOR=Red]%200 [/COLOR] CPU Kullanım İzni

Türkiye/İstanbul Lokasyon

Türkçe cPanel/WHM

LiteSpeed Web Server

CloudLinux Teknolojisi

Özel NameServer Kullanım İzni

Softaculous Site Kurma Aracı [SIZE=1][COLOR=Red](Softaculous ile binlerce yazılımı cPanel üzerinden tek tık ile kurabilirsiniz.)[/COLOR][/SIZE]

Attracta SEO Tools [SIZE=1][COLOR=red](Attracta SEO Tools eklentisi ile cPanel üzerinden sitenizin SEO ayarlarını kolay bir şeklilde yapabilir, rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.)[/COLOR][/SIZE]

CloudFlare Teknolojisi [SIZE=1][COLOR=Red](Partnerliğimiz sayesinde CloudFlare'yi cPanel üzerinden tek tık ile aktif edebilirsiniz.)[/COLOR][/SIZE]

Multi PHP Desteği [SIZE=1][COLOR=Red](PHP Selector özelliği ile cPanel üzerinden kullanmak istediğiniz PHP sürümünü seçebilirsiniz.)[/COLOR][/SIZE]

Ücretsiz SSL [SIZE=1][COLOR=Red](Paketlerimizin tümünde SSL hizmeti bizden hediye.)[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4]Aylık: [COLOR=Red]29,90 TL[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4]Yıllık: [COLOR=Red]299 TL[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3](2 Ay Bizden Hediye!)[/SIZE]

50 GB SSD Disk Alanı

Limitsiz Aylık Trafik

20 Adet Açılabilir Alt Bayi

80 Adet Adet Toplam Açılabilir Hosting

Limitsiz E-Posta Hesabı

Limitsiz Alt Alan Adı

Türkçe cPanel/WHM

LiteSpeed Web Server

CloudLinux Teknolojisi

Softaculous Site Kurma Aracı [SIZE=1][COLOR=Red](Softaculous ile binlerce yazılımı cPanel üzerinden tek tık ile kurabilirsiniz.)[/COLOR][/SIZE]

Attracta SEO Tools [SIZE=1][COLOR=red](Attracta SEO Tools eklentisi ile cPanel üzerinden sitenizin SEO ayarlarını kolay bir şeklilde yapabilir, rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.)[/COLOR][/SIZE]

CloudFlare Teknolojisi [SIZE=1][COLOR=Red](Partnerliğimiz sayesinde CloudFlare'yi cPanel üzerinden tek tık ile aktif edebilirsiniz.)[/COLOR][/SIZE]

Multi PHP Desteği [SIZE=1][COLOR=Red](PHP Selector özelliği ile cPanel üzerinden kullanmak istediğiniz PHP sürümünü seçebilirsiniz.)[/COLOR][/SIZE]

Ücretsiz SSL [SIZE=1][COLOR=Red](Paketlerimizin tümünde SSL hizmeti bizden hediye.)[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4]Aylık: [COLOR=Red]49,90 TL[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4]Yıllık: [COLOR=Red]499 TL[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3](2 Ay Bizden Hediye!)[/SIZE]

Limitsiz SSD Disk Alanı

Limitsiz Aylık Trafik

30 Adet Açılabilir Alt Bayi

150 Adet Adet Toplam Açılabilir Hosting

Limitsiz E-Posta Hesabı

Limitsiz Alt Alan Adı

Türkçe cPanel/WHM

LiteSpeed Web Server

CloudLinux Teknolojisi

[SIZE=4]Aylık: [COLOR=Red]69,90 TL[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4]Yıllık: [COLOR=Red]699 TL[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3](2 Ay Bizden Hediye!)[/SIZE]

Limitsiz SSD Disk Alanı

Limitsiz Aylık Trafik

50 Adet Açılabilir Alt Bayi

300 Adet Adet Toplam Açılabilir Hosting

Limitsiz E-Posta Hesabı

Limitsiz Alt Alan Adı

Türkçe cPanel/WHM

LiteSpeed Web Server

CloudLinux Teknolojisi

[SIZE=4]Aylık: [COLOR=Red]99,90 TL[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4]Yıllık: [COLOR=Red]999 TL[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3](2 Ay Bizden Hediye!)[/SIZE]

20 GB SSD Disk Alanı

Limitsiz Aylık Trafik

5 Adet Açılabilir Alt Bayi

30 Adet Adet Toplam Açılabilir Hosting

Limitsiz E-Posta Hesabı

Limitsiz Alt Alan Adı

Almanya/Hetzner Lokasyon

Türkçe cPanel/WHM

LiteSpeed Web Server

CloudLinux Teknolojisi

[SIZE=4]Aylık: [COLOR=Red]29,90 TL[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4]Yıllık: [COLOR=Red]299 TL[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3](2 Ay Bizden Hediye!)[/SIZE]

50 GB SSD Disk Alanı

Limitsiz Aylık Trafik

20 Adet Açılabilir Alt Bayi

80 Adet Adet Toplam Açılabilir Hosting

Limitsiz E-Posta Hesabı

Limitsiz Alt Alan Adı

Almanya/Hetzner Lokasyon

Türkçe cPanel/WHM

LiteSpeed Web Server

CloudLinux Teknolojisi

[SIZE=4]Aylık: [COLOR=Red]49,90 TL[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4]Yıllık: [COLOR=Red]499 TL[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3](2 Ay Bizden Hediye!)[/SIZE]

Limitsiz SSD Disk Alanı

Limitsiz Aylık Trafik

30 Adet Açılabilir Alt Bayi

150 Adet Adet Toplam Açılabilir Hosting

Limitsiz E-Posta Hesabı

Limitsiz Alt Alan Adı

Almanya/Hetzner Lokasyon

Türkçe cPanel/WHM

LiteSpeed Web Server

CloudLinux Teknolojisi

[SIZE=4]Aylık: [COLOR=Red]69,90 TL[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4]Yıllık: [COLOR=Red]699 TL[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3](2 Ay Bizden Hediye!)[/SIZE]

Limitsiz SSD Disk Alanı

Limitsiz Aylık Trafik

50 Adet Açılabilir Alt Bayi

300 Adet Adet Toplam Açılabilir Hosting

Limitsiz E-Posta Hesabı

Limitsiz Alt Alan Adı

Almanya/Hetzner Lokasyon

Türkçe cPanel/WHM

LiteSpeed Web Server

CloudLinux Teknolojisi

[SIZE=4]Aylık: [COLOR=Red]99,90 TL[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4]Yıllık: [COLOR=Red]999 TL[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3](2 Ay Bizden Hediye!)[/SIZE]

Paketlerin Ortak Özellikleri

• Konudaki fiyatlara %18 KDV dahil değildir, sipariş esnasında eklenmektedir.

• Türkiye lokasyonlu hizmetlerimizde T.C. yasalarına aykırı içerik barındırılması yasaktır.

• Almanya lokasyonlu hizmetlerimizde herhangi bir içerik kısıtlaması yoktur.

• Kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde hizmetiniz anında teslim edilecek olup Havale/EFT ile yapılan ödemelerle ödeme onayı sonrası teslim edilecektir.

• Tüm Master Bayi Hosting hizmetlerimizde toplu e-posta gönderimi ve spam e-posta gönderimi yasaktır.

Önemli Notlar

• 0850 840 0 522 müşteri hizmetleri numaramız 7/24 aktif olarak hizmet vermektedir.

• Web sitemizdeki Canlı Destek bölümü 7/24 aktif olarak hizmet vermektedir.

• Bunların yanında oluşabilecek herhangi bir sorunda 7/24 Destek Talebi iletebilirsiniz.

• WhatsApp için verilen GSM numarası sadece WhatsApp desteği içindir, lütfen ilgili numarayı aramayınız. Çağrınıza herhangi bir dönüş alamazsınız.

• Ne yazık ki WhatsApp desteğimiz sınırlı durumdadır, 7/24 aktif ve hızlı destek alabilmek için Canlı Destek ve Ticket kullanınız.

[SIZE=6][COLOR=Red]

HostLAB hakkında ne dediler?

[/COLOR][/SIZE]
[QUOTE=uzmanweb1*]Merhaba Arkadaşlar Daha önceki yorumumda belirttiğim gibi ilk izlenimlerimi yazmıştım ve daha sonra test edip belli bir kullanımdan sonra yorum yapacağımı söylemiştim. Arkadaşlar gerçekten hostlab yönetimi ve ekibine teşekkürederim, Sunucu kalitesi, Teknik Destek ve Müşteri İlişkileri hızlı ve çözüm odaklı, bir hosting firmasının ötesinde bir firma bence kısa sürede büyük hedeflere ulaşıp, sayılı bir marka olacağını düşünüp temmeni ettiğim bir firma çok teşekkürler.
[/QUOTE]
[SIZE=1]Mesajın aslı: https://www.r10.net/1074341420-post121.html[/SIZE]

[QUOTE=fatihbaz*]umarım arkadaşlar sonradan bozmazlar,zira ilk defa bi host/reseller aldıgım firmanın destek bölümünden bu kadar memnunum :) hızlı şekilde teslim ediliyor sipariş.hafta sonu,geç saat farketmeksizin ticketlara çok kısa sürede cevap veriliyor...ki bence en önemli kısım işin destek kısmı.şimdilik çok memnunum,umarım hep böyle devam eder.

edit : bu arada sonradan aklıma geldi,bi arkadaşım için de benim aldıgım resellerden bitane aldık ve üstüne bide vds aldık.vds olayında çok hoşuma giden bişey var,onuda belirteyim yeri gelmişken.normalde reset atacak panel dahi vermiyor biçok yer,ticket açıyorsunuz ve onlar reset atıyor.tabi onlar ticketi görene kadar bekliyorsunuz boş boş...burada,ilk defa gördügüm bi panel var.bırakın reset atmayı,panelden 10dkde format atmak var.vdsyi satın alan arkadaşın hatası yüzünden çok kasıyordu makina ve çözememiş sorunu kendisi.sebebini aramak yerine,ne ugraşıyoruz tekrar kuralım diyip 10dkde baştan kurduk panelden.normalde format için diger firmalarda genelde ücret alınıyor.ilk format ücretsiz,sonrası parayla oluyor.burada kendi işini kendin gör,tek tuşla yeniden kurabiliyorsun ne güzel.sırf bunun için bende bi ara vds/server alabilirim buradan.
[/QUOTE]
[SIZE=1]Mesajın aslı: https://www.r10.net/1074269499-post91.html[/SIZE]

[QUOTE=zayrog*]1 adet DE VDS-6 alındı. İnternet ve işlemci hızı mükemmel.

Sorulan sorulara hızlı cevap, kaliteli hizmet. iyi çalışmalar dilerim.
[/QUOTE]
[SIZE=1]Mesajın aslı: https://www.r10.net/1074358879-post38.html[/SIZE]

[QUOTE=MyMuhammedavci*]Birçok sunucu firması ile çalıştım destek gerçekten çok önemli ve desteği iyi olan bir firmanın geleceğinin gerçekten çok başarılı olacağını düşünüyorum harika sıkılmayan bıkmayan bir destek ekipleri mevcut sözlerinin eriler tek tercih ettiğim bir firma vardı şuan tercih çalışmakta olduğum firmalar arasına girdiler umarım uzun süre çalışırız.
[/QUOTE]
[SIZE=1]Mesajın aslı: https://www.r10.net/1074352117-post37.html[/SIZE]

[QUOTE=yorukefe*]Ecza şirketi için TR lokasyon sunucu ve Almanya lokasyon sunucu siparişi verdik. kurulum sırasında hata yapmamıza rağmen destek verdiler.

Taşıma işlemlerimizi sabırla yerine getirdiler. Yıllardır aradığımız "Ticketlarda müşteriye çemkirmeyen" host firmasını bulmuş olduk. isteyince kaliteli hizmet verilebiliyormuş teşekkür ediyoruz.
[/QUOTE]
[SIZE=1]Mesajın aslı: https://www.r10.net/1074351072-post36.html[/SIZE]

[QUOTE=Seqo*]1 yıllık tr reseller alındı, istediğim siteler taşındı, gerekli gereksiz sorularıma şimdiye kadar görmediğim bir hızda cevap verildi.

şiddetle tavsiye ediyorum.
[/QUOTE]
[SIZE=1]Mesajın aslı: https://www.r10.net/1074341734-post122.html[/SIZE]

[QUOTE=EmrahDD*]1 Adet TR - SSD VDS alındı,
Satış öncesi ve Teknik destek ekibi gerçekten çok hızlı ve bilgili.
İlgi alakadan zaten bahsetmiyorum. Her şey bir yana kurumsal/profesyonel işleyişleri benim gibi vds den dili ve cebi yananların alternatif çözümü olabilir.
[/QUOTE]
[SIZE=1]Mesajın aslı: https://www.r10.net/1074271813-post13.html[/SIZE]

[QUOTE=Akyol*]2 Gün önce 1 adet reseller alındı, herkes çok ilgili, şüphesiz bu firmayla çalışabilirsiniz. Teşekkür ederim, iyi çalışmalar iyi kazançlar dilerim. :)[/QUOTE]
[SIZE=1]Mesajın aslı: https://www.r10.net/1074084656-post28.html[/SIZE]

[QUOTE=ayguci*]Arkadaşlar bu arkadaştan yaklaşık 1 aydır hizmet alıyorum. Websitemi taşıyıp birde ssl bağlamak istiyordum biraz problem yaşadım gecenin 3'de ticket attım sayfa yenilemeden cevap geldi sorunumu çözdüler. Fazla bir kod bilgim olmadığı için bugun kendi sitemde kaynaklanan kod hatasını çözemediğim için yardım istedim. Bizim işimiz sadece sunucudur demeden yardımcı oldular. Gerçekten gerek hız gerek destek olsun kullandıklarımın en iyisi diyebilirim. Başarılarının devamını dilerim. İyi çalışmalar.
[/QUOTE]
[SIZE=1]Mesajın aslı: https://www.r10.net/1074250180-post85.html[/SIZE]

[QUOTE=medyamio*]Merhaba,

Gerçekten garip şekilde ilk defa satın aldığım bir resellerda sorun yaşamıyorum
Bilmiyorum daha önceden konuya yazdım mı fakat konuyu görünce tekrar yazmak geldi içimden.

Şiddetle tavsiye ederim.
[/QUOTE]
[SIZE=1]Mesajın aslı: https://www.r10.net/1074302859-post103.html[/SIZE]

[QUOTE=ARTFM*]Bir adet Almanya lokasyon sipariş verildi.

Edit: Gece 03:36, çok tatlı bir destek elemanı tarafından yardım alıyorum. Yeni bir firma olduğu için çekinmiştim ancak destek konusunda harikalar.

Edit 2: Ping değerleri çok iyi.
[/QUOTE]
[SIZE=1]Mesajın aslı: https://www.r10.net/1073959567-post9.html[/SIZE]

[QUOTE=Oguzhan35*]Aldıkları Parayı Son Derece Hak Eden Bir Firma.
Yeni Hizmet Almaya Başladım Şuan Herhangi Bir Probleme Rastlamadım.
[/QUOTE]
[SIZE=1]Mesajın aslı: https://www.r10.net/1073933764-post4.html[/SIZE]

[QUOTE=glacher*]1 aylık alım yaptım umarım senelerce çalışırız şu zamana kadar aldığım en iyi hizmetlerden birisi. Kesinlikle tavsiye ederim.
[/QUOTE]
[SIZE=1]Mesajın aslı: https://www.r10.net/1073936533-post5.html[/SIZE]

[QUOTE=BaronBilisim*]Ben böyle bir ilgi görmedim sizi allah çıkardı karşıma canlı destek sabahın 5'inde online harikasınız

- 1 Adet reseller alındı.
[/QUOTE]
[SIZE=1]Mesajın aslı: https://www.r10.net/1074197877-post78.html[/SIZE]

[QUOTE=yildizr10*]Almanya lokasyon VDS hizmeti alındı. Hızlı kurulum ve site taşıma hizmeti için teşekkürler.

7/24 ulaşabilmek çok güzel.
[/QUOTE]
[SIZE=1]Mesajın aslı: https://www.r10.net/1074349331-post35.html[/SIZE]

[QUOTE=Nutur*]Desteği çok iyi, anında ulaşım ve işlem yapıyorlar. Çözüme kavuşmadan alternatif sunmuyorlar, herşeye müdahale etme ve çözme gibi bi profesyonellikleri var.
Hayırlı işler..
[/QUOTE]
[SIZE=1]Mesajın aslı: https://www.r10.net/1074033126-post20.html[/SIZE]

[QUOTE=impossible03*]az önce 1 adet sipariş verdim. her şey otomatik ayrıca çok ilgileniyorlar harika tavsiye ederim[/QUOTE]
[SIZE=1]Mesajın aslı: https://www.r10.net/1074058173-post23.html[/SIZE]

[QUOTE=accrock*]1 adet tr lokasyon reseller alındı. Sorunsuz hizmet her konuda destek oluyorlar.[/QUOTE]
[SIZE=1]Mesajın aslı: https://www.r10.net/1074310048-post110.html[/SIZE]

[QUOTE=websimetri*]Tam Aradığım Reseller Hesabı Çok şükür buldum ben ve müşterilerim rahat etsin diye HostLAB Taşınıyorum.

1 yıllık reseller alınmıştır. Çok ilgili Teşekkürler.
Başarılarınızın devamını diliyorum.
[/QUOTE]
[SIZE=1]Mesajın aslı: https://www.r10.net/1074091581-post35.html[/SIZE]

[QUOTE=serhatbozkurt*]TR-VDS SSD Kampanyalı paketinden 1 adet alındı.
Çok ilgili ve en ince ayrıntıya kadar özel olarak ilgilenen arkadaşlar..
[/QUOTE]
[SIZE=1]Mesajın aslı: https://www.r10.net/1074304296-post15.html[/SIZE]

[QUOTE=ErenSZR*]1 adet alındı. Gayet hızlı ve destekleride gayet iyi.
[/QUOTE]
[SIZE=1]Mesajın aslı: https://www.r10.net/1074102860-post37.html[/SIZE]

[QUOTE=fikirtasarim*]Almanya lokasyon 1 yıllık reseller alındı. Güzel ilgilendiler, olumsuz bir şeye rastlamadım.
[/QUOTE]
[SIZE=1]Mesajın aslı: https://www.r10.net/1074131402-post47.html[/SIZE]

[QUOTE=msmbilisim*]1 Aydır çalışıyorum güvenli ve kaliteli tavsiye ederim :)
[/QUOTE]
[SIZE=1]Mesajın aslı: https://www.r10.net/1074150472-post51.html[/SIZE]

[QUOTE=MedyaWEB*]2 adet Bayi Reseller alınmıştır. Sorduğum tüm sorularıda hızlıca cevapladılar sağolsunlar. İnşallah uzun yıllar çalışırız.
[/QUOTE]
[SIZE=1]Mesajın aslı: https://www.r10.net/1074153109-post53.html[/SIZE]

[QUOTE=Canmemis*]@medyamio merhaba arkdaşım. Bende ortalama 1 ay kadar önce hizmetlerini kullanmaya başladım buradaki yorumlara güvenerek. Emin ol güvenim boşa çıkmadı. Her türlü konuda destek veriyorlar. Bildikleri bir konu ise sorunuzun hosting ile ilgisi olsun olmasın ona bile yardımcı olan ve ticket yanıt süreleri çok iyi olan ilgili arkadaşların çalıştığı bir firma. @HostLAB
[/QUOTE]
[SIZE=1]Mesajın aslı: https://www.r10.net/1074163289-post59.html[/SIZE]

[QUOTE=yildizr10*]Tr lokasyon hizmetinden memnun kalıp, DE lokasyon hizmet satın aldığım firma..
Gece yarısı problem çözümleriniz için teşekkürler. Allah bozmasın.
[/QUOTE]
[SIZE=1]Mesajın aslı: https://www.r10.net/1074064646-post30.html[/SIZE]

[QUOTE=isletmeci*]1 adet ssd vds paketi alınmıştır. Müşteri hizmetleri süper.
[/QUOTE]
[SIZE=1]Mesajın aslı: https://www.r10.net/1074319469-post17.html[/SIZE]

[QUOTE=enessafak*]1 Adet VDS siparişi verildi arkadaşlar çok ilgili.
[/QUOTE]
[SIZE=1]Mesajın aslı: https://www.r10.net/1074049529-post22.html[/SIZE]

[QUOTE=Anachronos*]TR-SSD Kampanyalı paketinden 1 adet de ben aldım.

Sağolsunlar oldukça ilgili insanlar.

Herşey için tekrar teşekkür ederim.
[/QUOTE]
[SIZE=1]Mesajın aslı: https://www.r10.net/1074024388-post6.html[/SIZE]

[QUOTE=Buyrunefenim*]Canlı destek çok hızlı. Güvenilir ve dürüst cevaplar verdiği için Emre Bey' e teşekkürler.
[/QUOTE]
[SIZE=1]Mesajın aslı: https://www.r10.net/1074100750-post11.html[/SIZE]

[QUOTE=dropship*]1 yıllık hizmet alındı ilginiz için ÇOK teşekkürler. Kalitesini ilk günden gösteren bir firma
[/QUOTE]
[SIZE=1]Mesajın aslı: https://www.r10.net/1074139344-post10.html[/SIZE]

[QUOTE=uzunlarpc*]Mükemmel sistem herşey otomatik panelden istedigin işletim sistemini seciyorsunuz kendisi kuruyor :)

Ayrıyetten isterseniz Başka bir işletim sistemi kurabiliyorsunuz/degiştirebiliyorsunuznhemde destek sistemine yazmadan digitalocean gibi diyebilirim gayet güzel teşekkürler.[/QUOTE]
[SIZE=1]Mesajın aslı: https://*******.com.com/forum/3055045-mesaj4.html[/SIZE]

[QUOTE=paykasacart*]Güler yüzlü ve kesintisiz 7/24 hizmetleri var. Aldıkları parayı sonuna kadar hak eden bir firma. Şiddetle tavsiye ederim. İyi satışlar.
[/QUOTE]
[SIZE=1]Mesajın aslı: https://*******.com/forum/3067905-mesaj5.html[/SIZE]

[QUOTE=recklesschat*]Dün gece rastlantı eseri gördüm forumda 2 aylık TRSSD kampanyasından satın almış bulunmaktayım gerek satış öncesi gerekse satış sonrası gerçekten çok ilgililer sitemdeki sorun paylaşımlı hostingden dolayı cpu sorunuydu bu uygun fiyata görmüşken kaçırmak istemedim hiçde pişman olmadım kesinlikle öneriyorum arkadaşlar.
[/QUOTE]
[SIZE=1]Mesajın aslı: https://*******.com/forum/3093452-mesaj4.html[/SIZE]

[QUOTE=servetese*]Sunucu hızları gayet iyi. Kaliteli hizmet veriyorlar
[/QUOTE]
[SIZE=1]Ticaret bildirimiı: https://www.r10.net/ticaret_detay/667724/95704[/SIZE]

[QUOTE=Amxmodx*]hosting aldım çok iyi yardımcı oluyorlar
[/QUOTE]
[SIZE=1]Ticaret bildirimiı: https://www.r10.net/ticaret_detay/668473/95704[/SIZE]

[QUOTE=KaanOzdemir*]Almanya Lokasyon vps satın alındu gerçekten destek ekibi çok iyi çalışıyor sunucuları da güzel. :)
[/QUOTE]
[SIZE=1]Ticaret bildirimiı: https://www.r10.net/ticaret_detay/668588/95704[/SIZE]

[QUOTE=anildurgun*]Hızlı bir alışverişti. Teknik destek ekibi gayet ilgili.
[/QUOTE]
[SIZE=1]Ticaret bildirimiı: https://www.r10.net/ticaret_detay/669006/95704[/SIZE]

[QUOTE=mesela*]Merhaba sipariş verdim Sorunsuz ve hızlı teslimat Güvenilir satıcı tavsiye ederim.
[/QUOTE]
[SIZE=1]Ticaret bildirimiı: https://www.r10.net/ticaret_detay/669030/95704[/SIZE]

[QUOTE=Eldarian*]Hosting ve domain hizmeti alındı son derece ilgili ve yardımcı oluyorlar.[/QUOTE]
[SIZE=1]Ticaret bildirimiı: https://www.r10.net/ticaret_detay/671621/95704[/SIZE]

[SIZE=1][COLOR=Red]*[/COLOR] Alıntı bildirimini engellemek amacıyla tüm üye isimlerinin yanına eklenmiştir.[/SIZE]

[SIZE=5][COLOR=Red]

HostLAB Hakkındaki Teşekkür Yazıları

[/COLOR]
[/SIZE]

[SIZE=4]
KONU 1
KONU 2
KONU 3
KONU 4
KONU 5
KONU 6
KONU 7
KONU 8
KONU 9
KONU 10
KONU 11
KONU 12
[/SIZE]

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

procyus procyus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 354
  • Beğeniler 185 / 134
  • Ticaret 12, (%100)
Referans alabilir miyim?

HostLAB HostLAB Çağı Aşan Teknoloji Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek HostLAB
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 149 / 48
  • Ticaret 20, (%100)

procyus adlı üyeden alıntı

Referans alabilir miyim?

Merhaba,

Hiçbir müşterimizin bilgilerini veya kullandığı hizmete dair detayları isteği olmadan paylaşamayız. Eğer test etmek istiyorsanız denemeniz için 24 saat boyunca ücretsiz aktif edebiliriz.

Saygılarımızla,
www.hostlab.com.tr

ahmetce33 ahmetce33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek turizm
  • Konum -
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 1149
  • Beğeniler 257 / 259
  • Ticaret 149, (%100)
Almanya Vds hizmetinde database hatası alınıyor bu konuya el atmanız gerekiyor

Bir yalana inanmak sizi aptal yapmaz Saf olmak Şerefsiz olmaktan iyidir...
wmaraci
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al