[B]Reseller Paketlerimiz İçin Tıklayınız

[/B]

Tüm Cloud Linux hosting paketleri;
*CentOS 7
*Softaculous
*TÜRKÇE CPANEL
*HAFTALIK YEDEKLEME
*LİTESPEED WEB SERVER
*Cloud Linux - CageFS
*Multi PHP - 5.6-PHP 7.0 -PHP 7.1 - PHP 7.2 - PHP 7.3

[B](Kredi Kartı +Enpara + Teb + Akbank +Papara Ödeme) Paypal Ödeme için lütfen önceden bilgi alınız.

[/B]

😊sineer.NET müşteri yorumları😊

indefinable adlı üyeden alıntı

ilk yorumu ben yapayım arkadaşlardan hafta sonu limitsiz aldım ve inanılmaz bir destek aldım hafta sonu olmasına rağmen gecenin 2 sinde bütün taşıma yönlendirme her şeyimi hallettiler. tema satın aldım temadan kaynaklı sıkıntı yaşadım destekten anında onlarla alakalı olmayan bir durumu çözdüler kesinlikle tavsiye ediyorum bıkmadan usanmadan bütün sorunlarınıza anında destek alabilirsiniz fiyatlarda gayet uygun sitemde taşıma işlemi 1 hafta olmak üzere herhangi bir kesinti vs. de olmadı...

warpower adlı üyeden alıntı

Domain + Hosting hizmeti alındı çok yardım sever firma her konuda çok hızlı bir şekilde yardımcı oluyorlar.

Ek Olarak: Tekrardan yorum atma gereği duydum. Bugün kendilerine bir işim düştü. Konuları değildi isteseler yardımcı olmazlardı fakat her sorumu cevapladılar. Her isteğime itirazsız destek verdiler. Gerçekten ilk kez bana böyle yardımcı olan bir hosting firması görüyorum. Tebrik ederim. Umarım iyice büyürsünüz hakediyorsunuz.

sineer adlı üyeden alıntı

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederiz, kalben aynı dileklerimizi sunuyoruz.

SerhatAYDIN adlı üyeden alıntı

Hizmet + Destek kaliteli tavsiyemdir.

Tarifci adlı üyeden alıntı

İşini hakkıyla yapan, çok ilgili bir firma. Sitemi taşımak istedim çok yardımcı oldu. Ayrıca hiç bir ücret almadan 1 aylık deneme süreci başlattı.

Bundan sonra Sineer hostumuz, Google dostumuz :)

j700 adlı üyeden alıntı

çok iyi bir firma Eko Plus paket almıştım çok ilgileniyorlar hatta hostumla alakası olmayan tamamen wordpress sitemle alakası olan konuda bile yardımcı olmuşlardı ileride Eko Plus paketimi Cloud Power 2 yada 3 ile değiştirmeyi düşünüyorum :)

melihbaudin adlı üyeden alıntı

2016'nın sonundan itibaren kullanıyorum hem ucuz hem de hızlı kaliteli hosting firması teşekkürler.

NetLuis adlı üyeden alıntı

Arkadaş Cok Güvenilir Biridir + Olarak Cok Yardımsever Biridir Bakiyem Yetmedigi Halde Eksik Olan Miktarı Diyer Aya Aktarmıştı Tek Seferlik Olarak Cidden Güvenilir Bir Firma Tekrardan Burdan Teşekür Ediyorum Alcak Arkadaşlar İçin İdeal Bir Site ve papara yöntemide mevcuttur.

Güneş adlı üyeden alıntı

1 yıllık anlaşıldı, üstün kalite hizmet.

batu7760 adlı üyeden alıntı

Wordpress hosting satın aldım.Bir sorum vardı saat gecenin 2 si olmasına rağmen yardım ettiler şuan için gayet memnunum uzun sureli bir kullanım olucak gibi görünüyor.Tavsiye ederim herkese

kuzeyy adlı üyeden alıntı

Hosting ve Domain satın aldım. Çok ilgililer sağolsunlar. Baya uğraştılar. Yardımcı oldular. Herkese Tavsiye ediyorum.

rftmtn adlı üyeden alıntı

Bu paket'ten 1 adet satın aldım, şimdilik memnunum fiyat gayet uygun.

WildMan adlı üyeden alıntı

Fiyat/performans olarak iyi gözüküyor. 1 adet aldım. Bir problem yaşamadım.

gencc adlı üyeden alıntı

Kendileri ile 1 yıl çalıştım, wmaraci aracılığı ile firmayı bulmuştum. Hizmet süremin sonunda bir yorum yapmak istedim.
Belirtmek isterim ki fiyatları oldukça uygun ve barındırmış olduğum web sayfam oldukça hızlı açılmaktaydı.

min adlı üyeden alıntı

Hocam sizden param oldugunda alayım metaliğe kurşun atıyoruz. Bana bu paketten 1 tane stok yaparsınız herhalde? Sözümü önden alalım konuyu favorilerime ekleyeyim.

j700 adlı üyeden alıntı

ekoplus paket satın alındı destek ekibi çok iyi ileriki zamanlarda firma hakkında tecrübelerimi paylaşacağım

hopper adlı üyeden alıntı

Eko Plus paketi kullanıyorum, wordpress için stabil bir hosting ve birçok konuda destek oldular teşekkürler.

ahmetce33 adlı üyeden alıntı

1 adet yıllık hizmet alındı oldukça ilgili biri

ersin3535 adlı üyeden alıntı

1 adet hosting alindi tesekkurler.

breathxx adlı üyeden alıntı

Öncelikle web sitesinde girişlerde hiç sorun yaratmıyor daha önce bir host firmasındayken site sürekli çöküyordu. Ayrıca destek hizmetlerinin zamanlama süresi ve çözümleri gayet iyi.

acahan adlı üyeden alıntı

Sineer.netten, 2 tane hosting hizmeti aldım. On numara beş yıldız firma kaliteli hizmet, teknik desteği maşallah iyidir. :)
Tavsiye ederim.

ReSPeT adlı üyeden alıntı

Hosting kullanıyorum sürekli sorum olduğunda wpden destek veriyorlar anında,teşekkürler.

•Ünvan: Sineer İnternet Hizmetleri ve Web Tasarım
•Kuruluş Yılı: 2016
•Web: www.sineer.net
•E-posta: info[at]sineer.net
•Ödeme Yöntemleri: EnPara , Papara, Kredi Kartı (3D Secure)
•Vergi Dairesi: Fethiye
•Vergi Kimlik No: 345 024 34 96
•Yer Sağlayıcı Bildirimi: Yetkili Kişi Sinan E. ERDEM btk.gov.tr "S"