wmaraci reklam

⭐Odeaweb Türkiye/Almanya cPanel Aylık 24,99 TL Limitsiz Reseller Paketleri- Litespeed- Ücretsiz SSL⭐

12 Mesajlar 2.599 Okunma
wmaraci reklam

odeaweb odeaweb Alan Adı & Hosting Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Sistem Yöneticisi
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 113 / 33
  • Ticaret 11, (%100)

[CENTER][CENTER][CENTER]

[/CENTER]
[/CENTER]
[COLOR=#2C82C9]
[/COLOR]

Canmemis adlı üyeden alıntı

@odeaweb; firmasında canlı destekte bulunan Mustafa bey, satış öncesi bütün sorularımızı itina ile yanıtladı. Normalde yapmadıkları bazı işlemleri bile ricamız üzerine bizi kırmayarak gerçekleştirdi. Denemek için 1 aylık olarak aldığımız hizmeti 1 yıl olarak uzattık. Sunucu hızları gerçekten çok iyi durumda. Prestashop altyapısı kullanılan sitelerde sorgu sayısının fazla olması sebebiyle sitelerimizde yavaşlık oluyordu. Reseller hesabımızda bulunan 3 siteyide 15 içerisinde taşıma işlemi yaptır. Şuanda Yavaşlıktan eser kalmadı. Temizlikte Ari*l, hostinde Odeaweb :-)

dll adlı üyeden alıntı

Bende yıllar sonra farklı bir firmadan reseller hesabı açtırdım.
Oldukça sıcak karşılandım. Sorularıma hızlı bir şekilde cevap aldım.
Sitelerimi vs. taşıdılar. Almanya sunucusu da şu an için çok hızlı geldi bana. Şaşırdım buna.
Bakalım zamanla ne olacak. Sanıyorum uzun yıllardır iş yapan bir firma. Eğer hizmetleri hep bu şekildeyse bende uzun yıllar çalışabilirim Allah nasip ederse.

Birde şunu sormak istiyorum, daha önce soruldumu bilmem.
Firmalar %20 cpu izni veriyor. %120 nasıl oluyor? Mantığı ne bunun.

akmanbilgisayar adlı üyeden alıntı

alan adı ve hosting siparişi verildi ve 2 dk içinde tüm hizmetlerim aktif hale getirildi.. çok ilgili ve alakalılar.. istediğiniz zaman canlı destek hattından anında ulaşabiliyorsunuz bu yönden çok hoşuma gitti, sipariş vermemdeki en büyük etken oldu. tekrar dan kendilerine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim

emrettin adlı üyeden alıntı

Uzun süredir birlikte çalışıyoruz herkese tavsiye ederim. Sağladıkları hizmetler olsun müşteriye bakışları olsun çok profesyoneller.

mertege adlı üyeden alıntı

reseller satınaldım bu fiyata bu hizmet şaka olmalı falan diye düşünüyordum. bir kaç taşıma ve trojen tatsızlığı olsada kriz masası kuruldu acil müdahale edildi, artık arkamı yaslanıyorum umarım böyle devam eder.
saygılarımla...

fratsenturk adlı üyeden alıntı

20 dakika içersinde 6 alan adımı resellere taşıdılar sıkıntısız bir şekilde bütün işlemleri hallettiler alan adıma özel nasıl ns yönlendirebilirim detaylıca herşeyi anydesk üzerinden yaptilar / anlattılar işini gerçekten yapan bir firma emeğinize sağlık. Herhangi bir sorunda 7-24 iletişim hattindan destek alabilmeniz gerçekten güzel bir hizmet fiyatlar gerçekten diğer firmalara göre çok ucuz bir rakamlar gerçekten emeğinize hizmetinize sağlık Boşuna büyük hosting firmalarında vakit harciyormuşum

koloni adlı üyeden alıntı

deneme için 1.paket alındı şu an gayet tatmin edici destek te gayet iyi.

HiLeveL adlı üyeden alıntı

Bu zamana kadar kimseye böyle öven bir mesaj yazmadım ama bu firma gözümde haketti..
Bundan önce xxxx firması ile çalışıyor tema kuruyorum fonksiyonlar pdo yüzünden çalışmıyordu..

Vallahi Destek Ekibi olsun verdikleri hizmet olsun 10 numara insanlar..
Egolu değiller desteklere cevap veriyorlar..

Destek hattındaki Serkan Kıvanç Beye Burdan Teşekkürlerimi Sunuyorum..
1 Ay önce kaybettiğim yedeğimi bulup tekrar aktif etti demo siteler vardı 20-30 adet büyük dertten kurtardı..
Şiddetle tavsiye ederim ben Yıllık / Reseller Paketini Kullanmaktayım..
Hayırlı işler ve teşekkürler OdeaWeb Ekibi

Canmemis adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar Türkiye'de hizmet veren ve işini hakkı ile yapan birçok firma olduğu kadar hizmeti almadan önce herşeyin mükemmel olduğu hizmet alındıktan sonra destek taleplerine cevap vermeye bile tenezzül etmeyen firmalarda mevcut. Daha önceki çalıştığım firmadan hız sorunu sebebiyle @odeaweb; firmasından hizmet almaya başladım. Allah bozmasın hız da destekte çok iyi. De-Res1 paketini aldım sitelerimi 15-20 dk arasında taşıdılar. açtığım destek biletilerine yanıt süreleri şuana kadar en geç 24 dk oldu. Genelde 10-15 dk arasında yanıt alıyorum. Hizmet alacak arkadaşlara öneririm. İşini hakkıyla ve ucuza yapan bir firma. Ayrıca Satış öncesi ve satış sonrasıda desteğini eksik etmeyen Mustafa bey'e de çok teşekkür ederim.

Lose adlı üyeden alıntı

Sipariş geçildi anında faturam geldi, ardından ödeme sonrası çok hızlı bir şekilde reseller hesabım açıldı.

fatihaslan1987 adlı üyeden alıntı

Öncelikle hızlı dönüşleri için teşekkür ederim. Bende "DE - RES 3 " Paketini aldım. Eski hosting firmasından ( Allah bir daha düşürmesin ) Dosya transfer işlemlerini tamamladılar. Hani bir söz vardır... İnsan olursun ama önemli olan İYİ İNSAN olmak önemli. Firma için de geçerli bu; herkes firma kurabilir vs ama iyi bir firma olmak için iyi bir insan olmak lazım. Aklı başında insanlar ile çalışmak her zaman iyidir. Hayırlısı olması dileğiyle.

sisore744 adlı üyeden alıntı

1 Adet sipariş verildi. Çok ilgili ve teknik konuda ileri seviye bilgisi olan kişiler

zbucky adlı üyeden alıntı

1 Adet TR1 Reseller sipariş edildi , cidden ilgili satıcı arkadaş kendisine teşekkür ediyorum fiyatlar da çok iyi.

WorldSG adlı üyeden alıntı

Uzun yıllardır yurt dışı vds kullanıyordum burada odeaweb firmasının resellerini aldım şuan itibari ile ilgili arkadaşlar ticket attım vds mi resellere taşıma işlemine başladılar ilgili firma inşallah uzun süre çalışırım teşekkürler

bikerboys adlı üyeden alıntı

bir adet reseller siparişi verildi ve teslim alındı.

Ely adlı üyeden alıntı

1 Adet sipariş verildi ve teslimat sağlanıldı. Bazı sorunlar destek ekibi tarafınca düzeldi. Kaliteli hizmet aldığımı düşünüyorum, teşekkürler.

wappeN adlı üyeden alıntı

1 adet reseller alındı.

bikerboys adlı üyeden alıntı

bir adet reseller siparişi verildi ve teslim alındı.

exposhoes adlı üyeden alıntı

sipariş verildi teslimat bekleniyor.

Himen32 adlı üyeden alıntı

Reseller hesap alındı. Taşıma işlemi başlatıldı.

Firmavitrin adlı üyeden alıntı

referans numarası: 1620 ile sipariş verilmiştir taşıma işlemi bekleniyor her iki tarafa da hayırlı olsun.

bulents adlı üyeden alıntı

1 adet satın alında taşıma işlemi bekleniyor daha önceki firmamdan kesintiler dolayısıyla içeride daha sürem varken bıraktım umarım hayırlısı olur:)

getsy adlı üyeden alıntı

1.adet sipariz verildi

Bartowski adlı üyeden alıntı

sipariş verildi çok hızlı bir şekilde onaylandı teşekkürler

[/CENTER]

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

• Üyelik 01.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 113 / 33
  • Ticaret 11, (%100)
Konu Günceldir.
Bayramınızı Kutlarım.

ikratasarim ikratasarim Cocuklara Dokunmayın... Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilişim Hizmetleri
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 1 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba ;
Şuanda sitenizde bulunan bir hatayı düzeltmenizi rica ediyorum Reseller bölümünde fiyatlandırma YIL olarak yazılmış ama ödeme sayfasında yıl olarak yazdığınız fiyatlar ay olarak değişmektedir.
Düzeltmenizi rica ederim dikkat etmesem 10 adet Reseller alıyordum :)

Dünya Güzel Olsaydı Cocukları Öldürmezdik..
R10 ( Suleymankasap)

• Üyelik 01.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 113 / 33
  • Ticaret 11, (%100)

ikratasarim adlı üyeden alıntı

Merhaba ;
Şuanda sitenizde bulunan bir hatayı düzeltmenizi rica ediyorum Reseller bölümünde fiyatlandırma YIL olarak yazılmış ama ödeme sayfasında yıl olarak yazdığınız fiyatlar ay olarak değişmektedir.
Düzeltmenizi rica ederim dikkat etmesem 10 adet Reseller alıyordum :)

Merhaba Sınırsız Paketimiz Yıllık Olup Diğer Paketler Aylıktır. Gerekli Güncelleme Sağlanmıştır. Teşekkür ederiz.

wmaraci

ikratasarim ikratasarim Cocuklara Dokunmayın... Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilişim Hizmetleri
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 1 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Yeniden merhaba ödeme kısmında eft havale sisteminiz bulunmuyor sanırım.

Dünya Güzel Olsaydı Cocukları Öldürmezdik..
R10 ( Suleymankasap)

• Üyelik 01.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 113 / 33
  • Ticaret 11, (%100)

ikratasarim adlı üyeden alıntı

Yeniden merhaba ödeme kısmında eft havale sisteminiz bulunmuyor sanırım.

Merhaba banka hesaplarımız sayfasında yer alan bilgilerle ödeme yapabilirsiniz.

• Üyelik 01.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 113 / 33
  • Ticaret 11, (%100)
Günceldir.

• Üyelik 01.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 113 / 33
  • Ticaret 11, (%100)
Konu Günceldir.

• Üyelik 01.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 113 / 33
  • Ticaret 11, (%100)
Kampanya tüm hızıyla devam etmektedir.

moflaz09 moflaz09 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Satın Alma
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 4 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
"Yıllık sadece 19,99₺ 'den başlayan fiyatlarla." yazıyor ama sanırım bir yanlışlık var. Çünkü linke tıklayınca "Aylık sadece 19,99₺ 'den başlayan fiyatlarla." yazıyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al