wmaraci reklam

Markeyer | Limitsiz Reseller - %200 CPU - cPanel/WHM - %100 SSD Diskler - CloudLinux/LiteSpeed

3 Mesajlar 793 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ckrygd ckrygd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek UI Tasarım
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 9 / 16
  • Ticaret 1, (%100)

wmaraci
reklam

Alperenler Alperenler ReiS Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Satış Temsilcisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 617
  • Beğeniler 181 / 157
  • Ticaret 9, (%100)
ckrygd Öneri Tavsiye ;

Merhabalar Arkadaşım, Öncelikle Amacım Niyetim Tamamen Dosthane Olarak Tüketici Önerisidir.

Forumda Ana Sayfada Reklamlarızda "Limitsiz Web Hosting Sadece "1 $" Reklamınız Görünmektedir.

Kampanya mı Var Düşüncesi İle Reklamınıza Girdiğimde AYLIK 1$ Olduğunu Görünmektedir.

Sizlerden Ricam, Reklam Verirken Tüketicinin Ümidini, Hevesini Kıracak, Eksik (bana göre) Reklamlar Vermeyin. Aylık veya Yıllık Diye Belirtirseniz Daha Sağlıklı Olacağını Düşünüyorum ve Bu Tarz Host Hosting Sağlayıcıları Şahsen Güven Vermemektedir.

(Ürünlerimiz 9,99 TL Yazıp, Altında Görünmeyecek Kadar Küçük başlayan fiyatlar yazan ama 9,99 dan hiç bir ürün bulunmayan satıcılar gibi sadece bakıp ürünü almayan tüketiciler aklıma geliyor)

Yanlış Anlaşılmayacağımı Temenni Eder, İyi Çalışmalar Dilerim

ckrygd ckrygd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek UI Tasarım
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 9 / 16
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba @Alperenler ;

Öncelikle mesajınız için teşekkür ederim, yakınmanızı anlıyorum. Ancak siz de takdir edersiniz ki mevcut ekonomik kriz ve ateş pahası piyasa yüzünden yıllık limitsiz web hosting'in 1 USD'ye satışının yapılması mümkün görünmemekte.

Reklamda aylık ya da yıllık olarak belirtmedik, zaten aylık alımlarda bile 1 USD, piyasa ortalamasının oldukça altında bir ücret. Biz yıllık alımlarda 1 USD yazıp aylık alımlarda 1 USD'ye satıyor olsaydık hakkınıza girmiş olurduk. 1 USD'de, 8.40 USD'de ödenir, ancak hak ödenmez.

Dostane yaklaşımınız için ayrıca teşekkür ederim.

İyi çalışmalar dilerim.
ahmet5542

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al