wmaraci reklam

Ripple'a yatırım yapılır mı?

15 Mesajlar 5.403 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

HakikatTR HakikatTR Nizamettingumus.Com.TR Kimlik Onayı
  • Üyelik 09.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Müsteşar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** G**
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 275 / 162
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar, Bitcoin dünyasından haberdar olan lakin bitcoin mecrasını takip etmeyen biriyim. Ileriye dönük düşük miktarlı yatırım yapmayı planlıyorum. Mesela her ay 100 lira gibi.. Lakin hangi altcoine yaptırım yapacağıma karar veremedim.

Biraz arama tarama yaptıktan sonra Ripple'ın sağlam adımlarla ilerlediğini gördüm. Size Ripple yatırım için uygun mudur? Uygun ise nereden alabilirim? Ripple için hangi cüzdanı önerirsiniz? Bir de Ripple coin alsam cüzdana nasıl aktarırım?

wmaraci
reklam

DesignTr DesignTr HODL ! Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yatırımcı, Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 373
  • Ticaret 6, (%100)
Riplle güzel projelerle başladı sağlam bir ivme yakaladı insanlar umutluydu herkes yüklendi sonra fiyat patladı şuan hacim yüksek olmasının nedeni zararda olanların çıkmaması ve çok umutlu millet bu coinden. Ripple almak için önce türk borsalarına TL yatırıp BTCye çeviriceksin, sonra bu BTC ni yabancı borsalara aktarıcaksın, aktardığın BTC ile Ripple alacaksın, Ripple aldıkdan sonra jaxx diye bir cüzdan var kurulum aşamasında ripple seçebiliyorsun incele.
HakikatTR

kişi bu mesajı beğendi.

Yazdıklarım kendi düşüncelerimdir, yatırım tavsiyesi değildir.

adm34 adm34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi / Fotoğra
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 518
  • Beğeniler 338 / 208
  • Ticaret 2, (%100)
bundan 6 az önce ripple a yatırım yapanlardan birisi olarak çok tatmin etmedi. illaki ilk 10 da olan coinlere yatırım yapıcam diyorsanız madenciliği olan coinlerin yükselme ihtimali daha fazla bilginiz olsun. (Ripple'ın madenciliği yok) ama yine de karar size kalmış ilerde 2 gün sonra yükselirse senin yüzünden almadık demeyin :)
HakikatTR

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Müsteşar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** G**
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 275 / 162
  • Ticaret 1, (%100)

DesignTr adlı üyeden alıntı

Riplle güzel projelerle başladı sağlam bir ivme yakaladı insanlar umutluydu herkes yüklendi sonra fiyat patladı şuan hacim yüksek olmasının nedeni zararda olanların çıkmaması ve çok umutlu millet bu coinden. Ripple almak için önce türk borsalarına TL yatırıp BTCye çeviriceksin, sonra bu BTC ni yabancı borsalara aktarıcaksın, aktardığın BTC ile Ripple alacaksın, Ripple aldıkdan sonra jaxx diye bir cüzdan var kurulum aşamasında ripple seçebiliyorsun incele.

Hocam özellikle sizden yorum bekliyordum. Yorum yaptığınız için teşekkür ederim.

1- Ripple harici altcoin öneriniz var mı?
2- Hangi yabancı borsaları önerirsiniz.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 09.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Müsteşar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** G**
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 275 / 162
  • Ticaret 1, (%100)

adm34 adlı üyeden alıntı

bundan 6 az önce ripple a yatırım yapanlardan birisi olarak çok tatmin etmedi. illaki ilk 10 da olan coinlere yatırım yapıcam diyorsanız madenciliği olan coinlerin yükselme ihtimali daha fazla bilginiz olsun. (Ripple'ın madenciliği yok) ama yine de karar size kalmış ilerde 2 gün sonra yükselirse senin yüzünden almadık demeyin :)

Teşekkür ederim hocam. Benim için ilk 10 son 10 önemli değil. Sadece ileriye dönük yatırım için Ripple bana uygun geldi. Tabi öneriniz varsa sevinirim.

yigitcangokmen yigitcangokmen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Blockchain
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 312
  • Beğeniler 41 / 65
  • Ticaret 1, (%100)
0.25 dolardan 0.29 oldu hayırlı olsun şimdiden

DesignTr DesignTr HODL ! Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yatırımcı, Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 373
  • Ticaret 6, (%100)
Litecoin piyasası 100 Usd için çok düşük yakın zamanda 150-200 USD.
ETC 40 USD üstüne çıkacak.
Dash 1000 USD üstüne çıkacak.

Daha düşük bütçeli coin için, Ripple ideal yatırım 1 USD üstüne çıkacak ama 1 seneyi bulabilir tabi yarında çıkabilir sadece öngörü.

Stellar 0.1 USD olucak buna geç kaldınız, 0.0047'de satın aldım %600-%800 kazandırdı zaten.

DogeCoin, SiaCoin düşük fiyatlı orta ve uzun vadede iyi kar getirecek coinler.
HakikatTR

kişi bu mesajı beğendi.

Yazdıklarım kendi düşüncelerimdir, yatırım tavsiyesi değildir.

BuckBarry BuckBarry WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 972
  • Beğeniler 34 / 164
  • Ticaret 7, (%100)
Doge ve Ripple için çok ümitliydim lakin doge insanlara kazandırdı ve kayboldu gibi hissediyorum. Tabi bu değişebilir bir durum. Ben ripple a ₺100 gibi bir miktar atıp maziye gomeceğim. Doge yatırım planlarımdan cıktı. Tabi bu tavsiye değil. Su anda bir IOTA cılgınlıgı var. Düşünebilirsiniz.

Ripple ı bankaların transfer için kullandıklarını duydugumdan beri zarar ettirmeyeceğini düşünüyorum uzun vadede. Yaz aylarında güzel kazanc getirecektir.

Paranız varsa dashte güzel yatırım olabilir.

Yanlısım varsa DesignTr hocam beni düzeltsin lütfen. HakikatTR
HakikatTR

kişi bu mesajı beğendi.

BuckBarry BuckBarry WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 972
  • Beğeniler 34 / 164
  • Ticaret 7, (%100)
Bu arada ripple ı Türk Lirası ile bittürkten satın alabilirsiniz.
HakikatTR

kişi bu mesajı beğendi.

metapak metapak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)
Ripple'ın çok kaliteli iş ortakları var. Asıl amacı bankacılık sektörü ve yanılmıyorsam en iyi 50 bankanın 15'i ile anlaşma sağlamış bir coin.

Dezavantajına gelirsek 100 milyar Ripple üretilecek bu da aşırı fazla bir sayı. Artışın olmamasının en büyük sebeplerinden biri bu zaten. Ne kadar az kalırsa o kadar değerlenir ve daha yolun yarısına bile gelmedi. Uzun vadeli yatırımlar için güzel bir seçenek olur şimdilik.

Ben daha çok kısa ve orta vadeli yatırımlar yapıyorum bu yüzen bana hitap eden bir coin değil ben olsam yapmazdım.
HakikatTR

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al