wmaraci reklam

EKTANET - Kesintisiz VDS Sadece 9.90 TL Başlayan Fiyatlarla - İade Garantili %10 Indirim Kuponu

38 Mesajlar 8.362 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

yazanadam yazanadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek eticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 59 / 55
  • Ticaret 6, (%100)
EKTA Hayırlı satışlar, promosyon paketten 3 günlük test açma imkanınız var mıdır acaba? (win)
EKTA

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

EKTA EKTA WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek EKTANET Kurumsal Satış
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 16 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

yazanadam adlı üyeden alıntı

EKTA Hayırlı satışlar, promosyon paketten 3 günlük test açma imkanınız var mıdır acaba? (win)

Merhabalar,

İyi dilekleriniz için teşekkür ederiz.
Maalesef test sunucusu açamıyoruz, mevcut hız durumunu web sitemiz üzerinden ( https://www.ektanet.com ) görebilirsiniz.

Bilgilerinize,
Saygılarımızla.

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
Keşke mobilden sitenizi optimize etseydiniz ne sağa ne sola kaldırabiliyorum düzeltilir en kısa zamanxa ne sizinle iletişime geçeceğim.
EKTA

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 16 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

sterk adlı üyeden alıntı

Keşke mobilden sitenizi optimize etseydiniz ne sağa ne sola kaldırabiliyorum düzeltilir en kısa zamanxa ne sizinle iletişime geçeceğim.

Merhabalar,

Responsive olarak tema çeşitli otomasyonlar ile birlikte yapım aşamasında. Yazılımcı firma ile irtibat halindeyiz. Mümkün olan en kısa süre içinde yayına alacağız efendim.

Bilgilerinize,
Saygılarımızla.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Cathy Cathy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek e-ticaret
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 37 / 27
  • Ticaret 5, (%100)
Ödeme yaparken online'dınız aciliyeti olduğunu söylememe rağmen 24 saattir aktif olmadı vds.

kurulum sürenizi bence güncelleyin konuda 10 - 30 dakika yazıyor

ek olarak hala aktif değil

Ek Olarak: Kesinlikle calismayin 3 gun sonra elime ulasan vps ve suana kadar hala kullanamadim explorer hatali destek departmani ayri bir terbiyesiz haram olsun berbat hizmetiniz icin tesekkurler

• Üyelik 28.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 16 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Cathy adlı üyeden alıntı

Ödeme yaparken online'dınız aciliyeti olduğunu söylememe rağmen 24 saattir aktif olmadı vds.

kurulum sürenizi bence güncelleyin konuda 10 - 30 dakika yazıyor

ek olarak hala aktif değil

Ek Olarak: Kesinlikle calismayin 3 gun sonra elime ulasan vps ve suana kadar hala kullanamadim explorer hatali destek departmani ayri bir terbiyesiz haram olsun berbat hizmetiniz icin tesekkurler

Merhabalar,

Canlı Destek üzerindende tarafınıza bildirilmişti Internet Explorer'da herhangi bir hata yok nternet Explorer Enhanced Security Configuration ayarını Off yapmanız gerekmektedir. Size bunu nasıl yapmanız gerektiğinide canlı destek üzerinden bildirdik. Buna rağmen yapmadınız.

https://www.youtube.com/watch?v=rDLb1gsyYrE

Bunun hakkında videolardanda bilgi edinebilirdiniz. Biz server'ınıza bağlanıp konfügrasyon yapmıyoruz. Böyle bir vaadimiz olmadı.

Canlı Destek konuşmalarını paylaşadabilirsiniz oradada görülecektir tarif ettiğimiz. Teknik destek istiyorsanız bu Destek kapsamına girmektedir ve ücretlidir.

İyi Akşamlar.

Cathy Cathy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek e-ticaret
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 37 / 27
  • Ticaret 5, (%100)
Youtube linkini paylasmadiniz hadi diyelim benim beceriksizligim ilk aldigim vps degil neden boyle bir sorunla karsilastim? ayrica ticket bolumu kapali ek ucret odemem gerekiyor sanirim canli destek bolumu kafasina gore aktif ilk yazdigim forum mesajima cevap verilmedi odeme yapildi simdi kotu yorumumu tekrarlayinca mi cevap yazma gereksinimi duydunuz?

• Üyelik 28.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 16 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Cathy adlı üyeden alıntı

Youtube linkini paylasmadiniz hadi diyelim benim beceriksizligim ilk aldigim vps degil neden boyle bir sorunla karsilastim? ayrica ticket bolumu kapali ek ucret odemem gerekiyor sanirim canli destek bolumu kafasina gore aktif ilk yazdigim forum mesajima cevap verilmedi odeme yapildi simdi kotu yorumumu tekrarlayinca mi cevap yazma gereksinimi duydunuz?

Merhabalar,

T.C. Kanunlarına göre; Müddei iddiasını ispatla mükelleftir.

Öncelikle; https://www.tbmm.gov.tr/kanunlar/k4721.html MADDE 6 okumanızı tavsiye ederiz.

Youtube linki paylaşmamıza gerek yok efendim zaten loglardan anlaşıldığı kadarıyla size yeterli bilgiyi arkadaşım paylaşmış sunucunuza bağlanıp arkadaşımızın tarif ettiği adımları yapmış olsaydınız sorununuzu çözmüş olabilirdiniz. ilgili youtube bağlantısında durum daha karışık gözüküyor. Yetkili arkadaşımız size adımlarıyla açıklamış.

Aldığınız bir VPS değil VDS'dir. Ortak kullanım yapmıyorsunuz. Dolayısıyla herkes kendi OS'ından sorumludur.

Ticket bölümü kapalı değil herkes kullanabiliyor bununda bilgisi size yine canlı destek üzerinden verilmiş, sanırım tarayıcınızdan kaynaklı bir sorun var. Bunuda kabul etmediğinizde bir " test " ticket'ı açılmış. Sizin sorun var dediğiniz tarih'de hatta ve dakika'da açılmış onlarca ticket var görüntü paylaşabiliriz dilediğiniz takdirde ve yine dilediğiniz takdirde canlı destek loglarınıda paylaşabiliriz.

Size buradan olduğu gibi canlı destek'den de cevaplar verilmiş hakaret boyutuna ulaştığında cevaplar kesilmiştir. Buda gayet normaldir.

Size tavsiyemiz; işlerinizde biraz daha sakin hareket etmeniz. Bu agresif olunacak bir durum yok bu konu üzerinde. Bizim bu tür durumlarda iddiasında haklı olan müşterilerimizde oldu geri iade istenilmeden biz iade geçmişizdir. Biz böyle bir firmayız ve hakkımızda olumsuz bir yorum bulamazsınız. Karalama kampanyalarıda bizi etkilemez.

Bu şekilde devam etmeniz durumunda yasal haklarımızı kullanırız.

İyi günler.

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al