Herkese İyi günler.

Uzun bi süre sigara içtikten sonra elektronik sigaraya geçiş yaptım. İsteristemez bu pazarın herşeyini zamanla öğreniyorsun. Likit satışı yapan birçok satıcıyla karşılaştım münakaşam oldu. Kendimde satışını yaptığım likitlerde sipariş konusunda çok büyük sıkıntılar çekmişliğim oldu. Whatsap üzerinden aldığım siparişlerde en büyük yaşadığım sıkıntılar:

1. Müşterinin kararsız verdiği siparişler
2. Sürekli şu varmı bu varmı soruları
3. Her likitin farklı nikotin seçenekleri oluyor ve bunların takibi
4. Müşteriye geri dönüş yapmayı unutmam (yoğunluktan dolayı)
5. Müşterinin farklı siparişlerde farklı kargo adresleri vermesi ve karışması
6. Ödeme yapanların takibi ne kadar yatacaktı vs.

vb. birçok sorun yaşadım kimisi benden dolayı kimisi müşteriden dolayı.
Bu sorunları gidericek bi otomasyon yazmak istedim.

BU OTOMASYONDA:
1. Benim elimdeki likitleri nikotin seçenekleri ve stok miktarlarıyla birlikte sisteme girmem

2. Müşterilerimin kullanıcı girişi yaparak stoktaki likitleri görebilmesi

3. Sepet mantığıyla istediği likitleri sepetine eklemesi

4. Daha önceden sisteme kaydettiği kargo adreslerinden birini seçerek sipariş vermesi.

5. Siparişi verdiği esnada sistem tarafından SİPARİŞ KODU nu satıcının hesabına ücreti havale ederken SİPARİŞ kodunu buraya yazarak yöneticinin ödeme kontrolünü hızlandırması

6. Müşterinin Siparişlerim alanından siparişinin durumunu görebilmesi (Ödeme onayı bekliyor, Ödeme onaylandı kargolanmayı bekliyor, Kargo Gönderildi Sipariş Tamamlandı gibi)

7. Her verilen siparişten sonra sipariş verilen adet kadar ilgili likitin stok miktarının azaltılarak satıcının stok kontrolünü sağlaması

'nı amaçladım. Geliştirmem henüz bitmiş değil. Satılması durumunda sistemi kullanıcıların geri dönüşleri doğrultusunda geliştirmeye devam edeceğim.

ÖNEMLİ: Sonradan aklıma gelen satıcıyı sipariş geldiğinde sms ile bilgilendirmek ve hızlı bir geri dönüş yapabilmesi için SMS api'yi entegre edeceğim.

UMARIM LİKİT SATICILARI BEĞENİR VE İŞLERİ KOLAYLAŞIR. TEŞEKKÜRLER

FİYAT: 200 TL

----------- SİSTEM EKRAN GÖRÜNTÜLERİ -----------