Herkese merhabalar, iyi forumlar bu gün sizlere geliştirmiş olduğumuz yeni sistemi tanıtmak istiyorum doğrudan konuya geçelim :)

Sistem Hakkında ;

• Sistem wordpress tabanlıdır

• Basit ve kolay yönetilebilir

• Google Play Oyunlarınızı, AppStore Oyunlarınızı, PC Oyunlarınızın Yönlendirmelerini Yapabilirsiniz

• Kurumsal Oyun Platformu Sistemindedir

• Mevcut Geçerli Sürüm : 1.2

• Kayıt Olabilme

• Haber, Duyuru ve Rehber Kısımlarına Ekleme, Çıkarma, Düzenleme Yapabilme

• Mobil Sürüm Desteği

Portal Anasayfa Gösterimi
[CENTER]

Haberler, Duyurular, Rehber Modülleri

Kayıt Formu

Bu kısım tamamen opsiyoneldir kendim oyunlarımı da bu platforum üzerinden sattığım için ekledim dileyen istediği formata rahatlıkla çevirebilir farklı paketler satabilir.

Yeni bir oyun eklerken tüm bağlantıları çok rahat bir şekilde yönetebileceğiniz yönetim alanı

Ek Yönlendirmeler
(Oyun Dalı, Oyun Resmi Anasayfası, Sosyal Medya Sayfası, Hediye Kuponu(E-Pin İşlem Sayfası), Satın Alma Sayfası, Google Play Store, AppStore ve PC Sürüm Yönlendirme Butonları

[/CENTER]

Sürüm 1.3 İle Gelecek Özellikler;

• Giriş Yap sayfa tasarımı temaya özgü olacaktır

• Ortak satın alım sayfası > (Artık oyunlara ayrı ayrı satın alımlar değil senkronize işlemler menüsü eşliğinde tek ortak ödeme apisi ile satın alımlar gerçekleştirilecek)

• Portal hesabı ile Oyun hesabı senkronizasyonu > (Portala kayıt olduğunuzda oyuna kayıt olmanız gerekmeyecek doğrudan portal kaydınızla oyunuda oynayabileceksiniz.)

• Facebook, Google, Twitter ile giriş sistemleri

• OneSignal Bildirim Sistemleri

Arkadaşlar olabildiğince sade ve anlaşılır bir şekilde anlatmaya çalıştım umarım umduğumu yapmışımdır. Sistemin tekil fiyatı aşağıda yer almaktadır, her hangi bir tarayıcı oyunumuzu satın alan müşterilerimize portal tamamiyle tüm güncellemeleriyle birlikte ücretsiz olarak sağlanacaktır. Farklı işler için portalı kullanacak arkadaşlar aşağıda ki fiyat ele alınarak satış yapılacaktır. Tekil olarak oyun satın almadan alan arkadaşlar tüm güncellemelerden faydalanma hakkına sahiptirler.

Sadece Sistemi Satın Almak İsteyenler İçin Fiyat : [COLOR=#B8312F][SIZE=3]100 TL[/SIZE][/COLOR]
Oyunlarla Birlikte Almak İsteyenler İçin Fiyat : [COLOR=#D14841]Ücretsiz [/COLOR]([COLOR=#2969B0]Oyunlarımızın Fiyatlarına ve Tanıtımlarına Dilerseniz Konu Altında ki Linklerden Dilerseniz de Aşağıda Vermiş Olduğum Demo URL'sinde ki Portal sayfamdan ulaşabilirsiniz)[/COLOR]

[COLOR=#2C82C9]DEMO ADRES İÇİN LÜTFEN ÜZERİME TIKLAYIN[/COLOR]

STRATEJİ OYUNUMUZ - FİYAT : 200 TL > (Açık Kaynak - E-Pin Sistemi - Admin Paneli - Portal - Destek)
MMORPG OYUNUMUZ - FİYAT : 400 TL (Açık Kaynak - E-Pin Sistemi - Admin Paneli - Portal - Destek)

[COLOR=#553982]İletişim Bilgilerim ;[/COLOR]
[COLOR=#41A85F]WhatsApp Doğrudan Mesaj İçin Tıklayınız.[/COLOR]
[COLOR=#41A85F][COLOR=#54ACD2]Skype : aeon.softs[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#41A85F][COLOR=#F37934]Aramalar İçin : +90 (535) 284 1483[/COLOR][/COLOR]