Merhaba ,

Nanotek bilgisayar Sıfırdan yazdığı randevu sistemi entegreli Sağlık Sektörüne uyumlu Özel scriptti Satışa sunulmuştur.

DEMO

NANOTEK BİLGİSAYAR ÜRÜN TANITIMI
WEB TASARIMLAR
SAĞLIK SEKTÖRÜ TEMA NB.1

RANDEVU SİSTEMİ

Randevu sistemi entegreli , Sağlık kuruluşu ve benzer sektörler için uygun ve uyarlana bilen profesyonel php pdo html5+css3 ile yazılmış dimanik bir özel scripttir.

• Randevu sistemi yönetici panelinden manuel olarak randevu verilebilir.

• Manuel verilen randevular online sistemde görünür.

• E-randevu sistemi gibi çalışır. Üyeler yada firma-kurum randevu verdiğinde randevu sisteminde randevu verilen tarih-saat dolu görünür.

• Demo sürümünde üye olup randevu sistemini online test edebilirsiniz.

• Admin panelindeki sistem görüntüleri Aşağıda verildiği gibidir.

• ( Admin panelini test etmek için üye olupdestek talebi yolluyabilirsiniz yada iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. )

Daha fazla görüntü eklenecektir.

Genel Özellikler;

• Yönetim panelinden logo ve favicon yükleyebilirsiniz.

• İletişim bilgilerini yönetim panelinden düzenleyebilirsiniz.

• Sosyal medya butonları için bağlantılar ekleyebilirsiniz.

• Google Analytics kodunuzu yönetim panelinden ekleyebilirsiniz.

• İletişim sayfasında, ulaşım krokinizi Google Maps olarak ekleyebilirsiniz.

• Kayıt ol - Üyelik sistemi mevcuttur.

• Üye Hesabım paneli ,Yönetim mevcuttur.

• Üye online randevu alma entegrelidir ( demo üzerinden test edebilirsiniz. )

• Admin panelinde doktor ekle-kaldır-düzenle mevcuttur.

• Admin-Yönetim panelinden manuel olarak randevu verme mevcuttur.

• Manuel verilen randevular (Yönetim panelinden verilen ) ve Üyenin aldığı randevular anlık olarak görülebilir ve randevu alınan tarih ve saat tüm üye ve yöneticilerde dolu olarak gözükür.

• Randevu iptal etme mevcuttur.

• SMTP Sistemi eklidir.

• Tüm randevular verilen e-postaya randevu bilgileri gönderilir.

• Üyenin online aldığı randevu belirlenen yönetici e-postasına mail olarak gönderilir. ( standart 2 e-posta belirleyebilirsiniz )

• Mesaj - destek bölümü mevcuttur.

( Tüm özellikler yazılmamıştır. Tüm özellik ve sistemleri tanıtım videoları yayınlacaktır. Ayrıca demolardan sistemi test edebilir ve bizimle iletişime geçerek aklınızdaki soru işaretlerine cevap bulabilirsiniz. )

Sunucu Gereksinimleri;

- Sunucunuzda en düşük IONCUBE V6 yüklü olmalıdır.
- En düşük PHP 5.6 gereklidir.
************************************************** **********************************************
Dilerseniz, Hosting Paketleri sayfamızdan tam donamlı bir hosting satın alabilirsiniz.

DEMO

ADMİN PANEL DEMO ( PM ATINIZ veya www.nanotekbilgisayar.com İletişime geçiniz. )

FİYAT : 500 TL ( Tek domain Lisanslı olarak verilir. )

KURULUM NANOTEK BİLGİSAYAR TARAFINDAN ÜCRETSİZ OLARAK YAPILACAKTIR. SORUNSUZ VE EKSİKSİZ BİR ŞEKİLDE TESLİM EDİLECEKTİR.

NOT: Demo da karşılaştığınız hata yada sorunlar ile ilgili pm yada iletişime geçerseniz seviniriz. Sistem stabil çalışmaktadır, demo yayın kurulumda gözden kaçan ayarlar olabilir. Bu tür durumlar için özür dilleriz, Bizimle iletişime geçerseniz anında düzenlemesi yapılacaktır.

NOT2: Konu içeriği ile ilgili sorunları Lütfen bize bildiriniz.

İletişim GSM : 05378904460

Konu Tanıtım içeriği Güncelenecektir...