wmaraci reklam

Sitelerinize otomatik konu ve kategori açın. Zamandan kazanın.

3 Mesajlar 905 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sayathuzur sayathuzur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Güvenlik görevlisi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** S**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Bu yazımızda sizlere en kolay yoldan sitelerinize nasıl otomatik olarak botlarla içerik çekebileceğinizi anlatmak istiyorum.

Uzun zamandır yaptığım araştırmalarda rastladığım bir siteden bahsetmek istiyorum.

Botextra.com, slogan olarak akıllı içerik sistemi belirlemişler. Aslen çoklu bir bot sistemi ama sıradan bir bot sistemi değil, yaklaşık 300 bot var sistemlerinde demo alarak inceledim sistemi ki bunca zamandır ben nasıl farketmemişim bu sistemi diye kendime sordum. Sonradan öğrendim ki türkiyedeki sitelerin çoğu bu sistemi kullanıyorlarmış.

Hemen hemen tüm kategorilerde bot var; haber botu film botudizi botuwordpress botuaklınıza ne geliyorsa

Sistem çok ince düşünülmüş kısaca özetlemeye çalışayım
Sistemde tam olarak otomatik olarak çalışıyor, bir seferlik ayarlıyorsunuz sonra unutuyorsunuz.

Mesela bir haber sitesiniz var;
haberturk.com sitesine son eklenen haberleri her saat başı otomatik olarak özgünleştirerek siteme ekle diyorsunuz.
Sistem her saat başı yeni içerikleri kontrol ediyor gerekli kategorilere eklemek üzere özgünleştiriyor ve sitenize ekliyor. Biraz bu özgünleştirmeden bahsedelim;

Bir kaç farklı yöntem sunuyor sistem
Keyword finder

Bu sistem gerçekten harika, otomatik olarak başlığa göre en çok aranan keywordleri otomatik olarak sisteme yüklüyor, bu sayede sitenize eklenen içerikler en yüksek arama hacmine sahip kelimeleri içeriyor, seo açısından tam bir patlama yapıyor, ayrıca içeriğiniz özgün kalıyor.

Kalıp sistemi

Bu sistemle de içeriğinizi tamamen içeriğinizi kendiniz özgünleştirebiliyorsunuz hazır kalıplar sunuyor sistem bu kalıpları istediğiniz gibi düzenleyebiliyorsunuz.

Spinner sistemi

Bu sistemde kalıp sistemi gibi kalıp öbeklerinden, kobinasyonlar yapıyor ki bu kadar başarılı bir sistem görmedim örnek olarak şuraya bakabilirsiniz : http://www.botextra.com/spinnerTest

Bu sistemler ile içeriğiniz neredeyse tam otomatik hale geliyor, bununla da bitmiyor sistem imdb verilerini de gönderiyor.

En güzel yanı da bence tam otomatik olması, sistemi bir kere kuruyorsunuz sonrasında sadece sitenizi izlemek kalıyor.Bir de bunun yanına çok güzel bişey eklemişler Twitter sistemi basitce eklenen içeriği tweet atıyor sizin hesabınızdan, böylece facebook sayfanızı twittera bağlayabilirsiniz. Hem siteniz hem sosyal networkünüz otomatik olabiliyor.

Bu otomatik sistemde çok güzel 2 özellik daha var ; Cloner ve havuz.

Öncelikle havuzdan bahsedeyim. Havuz, içeriklerinizi botextra üzerinde depolamanızı ve otomatik olarak aktarmanızı sağlıyor bunun paketleri var 1000, 10000 içerik saklama gibi özellikleri mevcut. En güzel yanı zamanlanabiliyor olması havuzunuza saat başı, gün başı yada 3 saatte gibi zaman araklıkları ile otomatik ekleme yapabiliyorsunuz.

Cloner ise yeni başlayan yada içeriğini katlamak isteyen siteler için mükemmel, bir bot seçiyorsunuz mesela habertürk o sitedeki tüm içeriği 1-1 olarak sitenize aktarıyor üstelik aktarım yaparken tamamen özgünleştiriyor. Mesela clone yapmak istediğiniz sitede 30.000 içerik var, bir anda sitenize eklerseniz spam olarak algılanır, bununla ilgili de harika bir çözüm sunmuşlar, içeriği havuza aktarabiliyorsunuz, havuzdan da içeriğinizi yavaş yavaş aktarabiliyorsunuz.

Sistem bununla beraber hemen hemen tüm sistemleri destekliyor(WordPress, Blogspot,Vbulletin,Drupal,SMF Forum,Labidu Video Script,Labidu Dizi Script,Labidu Film Script,Lugesoft,Phpbb Forum,Medasoft,Webloader v7, V8,InfoResim Video V2,Adultvideoscript,Aktekno,Alpvideo,Antalyagundem,Bogaz.com Script,Devyerasa,Gazisoft,Onarcade oyun scripti,Php Haberci,Türkiye Piyasa,Labidu Film Script,Lugesoft,Phpbb Forum,Webloader v7, V8,Sysoft Portal Haber Sistemi v1,Haberistemi.com) wordpress botu üzerine yapılabilecek tüm sistemleri yapmışlar zannediyorum.Üstelik fiyatları da komik denilecek düzeyde 30 tl den başlıyor fiyatlar.

Eğer baş ağrısı istemiyor sitenizin içerik sorununu tamamen çözmek istiyorsanız, botextrayı %100 tavsiye ediyoruz.

Buradan Ulaşın. www.botextra.com
LastWisher ayazbey

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

CcCKeMaLCcC CcCKeMaLCcC WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ş** P**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 2 / 11
  • Ticaret 2, (%100)
daha önce botextrayla 1 sene çalıştım sistemleri oldukça iyi
LastWisher

kişi bu mesajı beğendi.

LastWisher LastWisher WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek SanalZeka
  • Konum ABD
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 18 / 29
  • Ticaret 5, (%100)

CcCKeMaLCcC adlı üyeden alıntı

daha önce botextrayla 1 sene çalıştım sistemleri oldukça iyi

Kullanıcılarımızdan böyle geri dönüşler almak bizleri mutlu ediyor, teşekkürler.

Not:
Botextra'yı denemek isteyenler destek bölümümüzden deneme sürümü talebinde bulunabilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al