Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!


Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Ticaret > Script Satış
KAMPANYA! 150TL'LİK YENİ PAKET Açık Kaynak SMM Panel - Drip Feed - Oto Sipariş - Yorum - Sınırsız API - API Dökümanı - Ödeme API

KAMPANYA! 150TL'LİK YENİ PAKET Açık Kaynak SMM Panel - Drip Feed - Oto Sipariş - Yorum - Sınırsız API - API Dökümanı - Ödeme API

  #1  
Okunmamış 31 Ekim 2018, 22:56
CaddeMedya Adlı Üyenin Avatarı
Ofisimiz Bursa/Osmangazi
 
Üyelik Tarihi: 26 Ocak 2017
Yaş / Cinsiyet: 22 / Kadın
Meslek: yazılımcı
Konum: Bursa
Ad, Soyad: Ya... Il...
Mesajlar: 32
Beğeniler: 11 / 14
Ticaret: 6, 100%ÖNEMLİ NOT: Scriptin satış hakları MehmetG'den devir alınmıştır.

ÖNEMLİ DUYURU :Fatura talep eden müşterilerimize, +10 TL kargo ücreti farkı ile adresine gönderilecektir.

ÖNEMLİ DUYURU 2 :ÖZEL İSTEKLERİNİZ EK ÜCRET İLE YAPILMAKTADIR! BİZDEN KAYNAKLI OLMAYAN YANİ SİZİN VEYA BİR BAŞKASININ MÜDAHALESİ İLE SİTEDE OLUŞAN SORUNLARA KESİNLİKLE DESTEK VERİLMEZ! YEDEK TUTMAK SİZİN SORUMLULUĞUNUZDADIR.

DEV GÜNCELLEME :Açık kaynak olarak full versiyon Altın Paket'i sizlere sunuyorum aşşağıda görmüş olduğunuz Yeni Pakete Eklenenler kısmında yazan tüm özellikler sadece Altın Paketimizde bulunmaktadır.


Yeni Pakete Eklenenler(ALTIN PAKET) :Drip Feed (Dakika bazlı toplu sipariş örn : 5 dk da bir 10 defa 100 beğeni) , Oto Sipariş (Verilen siparişi her son gönderiye uygular sistemde olan bakiyeniz bitene kadar bu işlem devam eder, sonlanma tarihi seçilebilir.) , Yorum Siparişi (Artık gönderilerinize dilediğiniz yorumları göndertmeyi sağlayabileceksiniz) , Servise Eklenti (Artık ürün ıd si girmeyeceksiniz çektiğiniz apide o kategoriye ait ürünler çekilecek dilediğinizi listeden seçeceksiniz.) , Yeni Tema Tasarımları(Daha şık bir giriş sayfası ve site arkaplanı), Logo ve favicon eklentisi, Smtp mail ayarları yönetimden erişilebilir, online ödemeler listelenecek, analytstic kodu ve canlı destek kodunuzu yönetimden ekleyebileceksiniz, footer yönetimden değişilebilecek, Beni hatırla ile tekrar tekrar üyeliği yazmanız gerekmeyecek, Ödemelere bonus verebileceksiniz, Gitmeyen Siparişler (Örneğin api çektiğiniz sitede bakiye yok veya api keyi hatalı girdiniz , servis eklemede hata yaptınız. Sistem ne olursa olsun siparişi alır ve müşterinize beklemede gösterir sizin yönetim panelinize gitmeyen sipariş düşer ardından siz hatayı farkederek düzeltirsiniz panelinize düşen o siparişe tekrar gönder derseniz sipariş işleme alınır ve müşterinizin işlemi tamamlanır dilerseniz iptal diyerek müşterinizin bakiyesinin iade olmasını sağlayabilirsiniz.), Üyeye Özel Fiyatlandırma (Dilediğiniz üyeye tüm servisleri farklı şekilde fiyatlandırabilirsiniz.), Merhaba kullanıcıadı ve sonrasında açıklama ( müşterinin bakiyesi belli bir miktarın altındaysa uyarı verir ve bakiye yüklemesi gerektiğini hatırlatır, miktarın üstünde ise yazmış olduğunuz diğer açıklamayı gösterir.), Destek sayfasına açıklama alanı eklendi, Yönetimde Destek Talebi ve Ödeme Bildirimleri için bildirim eklendi(Yeni gelen destek taleplerini ve ödeme bildirimlerini belirtir, destekleri kapandı ayarlar ve ödemeleri onaylarsanız bildirim uyarısı gider ve yenisi gelince tekrar belirir.)DEMO Link : TIKLA GİT
DEMO K.Adı : demo

DEMO Şifre : demo1234

WhatsApp : 0536 625 78 97


Altın Paket Aylık Kiralama(Ücretsiz Hosting, Ücretsiz Kurulum, Desteksiz) : 50 TL

Altın Paket Aylık Kiralama(Ücretsiz Hosting, Ücretsiz Kurulum, Kullanım Desteği) : 75 TL

Altın Paket Sınırsız Açık Kaynak Ücreti(DESTEKSİZ) : 150 TL

ÖNEMLİ NOT : Desteksiz pakette kesinlikle kurulum yapılmamakta, sadece gerekli dökümanlar ve bilgilendirmeler gönderilmektedir. Sistem hatasız teslim edilir. Sistem kullanımı vb. hakkında destek verilmez, api önerileri kullanımı vb. hakkında destek verilmez. Kısaca demoyu inceleyip işten anlayan desteğe ihtiyaç duymayan kişiler için eklenmiş bir pakettir. (Şunu nasıl yaparım bu nedir gibi durumlara da destek verilmez.)

Altın Paket Sınırsız Açık Kaynak Ücreti(Ücretsiz Kurulum, Kullanım Desteği) : 250 TL

Online Sipariş Vermek İçin : TIKLA GİT


Online Sipariş Hakkında :Online ödeme yapmak için panele script ücreti kadar bakiye yükleyip Yeni Sipariş sayfasından Script kategorisini seçip ardından Destekli, Desteksiz paket türünü seçiniz. Link kısmına site adresinizi yazabilirsiniz miktar olarak 1 seçiniz. Desteksiz paket alan müşterilerimiz Destek Talebinden mail adreslerini ilettikleri takdirde dökümanlar gönderilecektir, aynı şekilde Destekli alan müşterilerimiz kurulum için domain ve hosting bilgilerini iletmelidirler.Script Özellikleri


- Yönetim Panelinden ayarlanabilir 17 adet TEMA seçeneği ile sitenizi dilediğiniz tasarıma dönüştürün demo üyelikte değiştirme kısıtlı olduğu için bir kaç örnek resim konuya eklenmiştir.
- PHP ve AJAX kodlamadır, PDO yapısı ile güncelliğini korumaktadır.
- Sınırsız APİ ekleme özelliği ile birden fazla siteden api çekebilirsiniz.
- Drip Feed (Dakika bazlı toplu sipariş örn : 5 dk da bir 10 defa 100 beğeni)
- Oto Sipariş (Verilen siparişi her son gönderiye uygular sistemde olan bakiyeniz bitene kadar bu işlem devam eder, sonlanma tarihi seçilebilir.)
- Yorum Siparişi (Artık gönderilerinize dilediğiniz yorumları göndertmeyi sağlayabileceksiniz)
- Servise Eklenti (Artık ürün ıd si girmeyeceksiniz çektiğiniz apide o kategoriye ait ürünler çekilecek dilediğinizi listeden seçeceksiniz.)
- Yeni Tema Tasarımları(Daha şık bir giriş sayfası ve site arkaplanı)
- Logo ve favicon eklentisi, Smtp mail ayarları yönetimden erişilebilir
- Analytstic kodu ve canlı destek kodunuzu yönetimden ekleyebileceksiniz.
- Footer yönetimden değişilebilecek.
- Beni hatırla ile tekrar tekrar üyeliği yazmanız gerekmeyecek.
- Ödemelere bonus verebileceksiniz.
- Gitmeyen Siparişler (Örneğin api çektiğiniz sitede bakiye yok veya api keyi hatalı girdiniz , servis eklemede hata yaptınız. Sistem ne olursa olsun siparişi alır ve müşterinize beklemede gösterir sizin yönetim panelinize gitmeyen sipariş düşer ardından siz hatayı farkederek düzeltirsiniz panelinize düşen o siparişe tekrar gönder derseniz sipariş işleme alınır ve müşterinizin işlemi tamamlanır dilerseniz iptal diyerek müşterinizin bakiyesinin iade olmasını sağlayabilirsiniz.)
- Üyeye Özel Fiyatlandırma (Dilediğiniz üyeye tüm servisleri farklı şekilde fiyatlandırabilirsiniz.)
- Merhaba kullanıcıadı ve sonrasında açıklama ( müşterinin bakiyesi belli bir miktarın altındaysa uyarı verir ve bakiye yüklemesi gerektiğini hatırlatır, miktarın üstünde ise yazmış olduğunuz diğer açıklamayı gösterir.)
- Yönetimde Destek Talebi ve Ödeme Bildirimleri için bildirim eklendi(Yeni gelen destek taleplerini ve ödeme bildirimlerini belirtir, destekleri kapandı ayarlar ve ödemeleri onaylarsanız bildirim uyarısı gider ve yenisi gelince tekrar belirir.)
- Bir çok sayfaya açıklama alanları eklendi.
- Bayilik sistemi mevcuttur , üyeyi bayi olarak seçerseniz panelden ayarladığınız indirim uygulanacaktır.
- Farklı SMM hizmeti veren sitelere kendi API'nizi verebilir ve API'nızı kullanan üyelerin 7/24 kendi siteleri üzerinden sizden alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz.
- İstediğiniz Sosyal Medya sağlayıcısının API'sini kullanabilir ve bir siteye bağlı kalmak zorunda kalmazsınız. Örneğin forumda sosyal medya hizmeti veren herhangi bir ve ya birden fazla firmanın API'sini kullanabilirsiniz.
- Siteniz üzerinden Instagram takipçi , izlenme , beğeni aynı şekilde Facebook , Youtube içinde satış yapabilirsiniz API bu hizmetleride sunmanızı sağlar.
- Fiyat Listesi : eklediğiniz kategori , alt kategori ve servis sayesinde belirlenir ve listelenir , üye olmayanlarda fiyatları görebilir.
- Sipariş verme ekranında belirlenen sipariş aralıklarına göre istediğiniz adette sipariş verebilirsiniz. Bakiyeniz sipariş miktarına göre düşer. Örneğin : Listede 1K fiyatı 1 TL ise 100 adet siparişinizde 0.10 TL bakiyenizden eksilecektir.
- Parolamı Unuttum ile parola yenileme bağlantısı talep edebilirsiniz. Maile gelen linke tıklayıp yeni parolanızı belirleyebilirsiniz.
- Gitmeyen işlemler iade edilir. (Sorunsuz iade sistemi)
- Online Ödeme için Paywant , PayTR , Buypayer sistemde eklidir.
- SMS Sistemi bulunmaktadır , toplu olarak tüm üyelere sms gönderebilir ve ya sadece kişiye özel sms gönderebilirsiniz.
- Destek Talebi ile üyeleriniz sorunlarını bildirebilir Messenger tarzı bir destek sistemi bulunmaktadır , flood engeli bulunmakta, bir talep açıkken yenisi açılamaz , talebi kapa aç özelliği mevcuttur.
- Yeni Sipariş sayfasında dilediğiniz bilgilendirme vb. yazabilirsiniz aynı zamanda SSS sayfasında dilediğiniz bilgilendirmeyi de yapabilirsiniz.
- Üyelerinizin API Keyleri Hesabım sayfasında bulunmaktadır ve dilediği an üyeleriniz API Keylerini değiştirebilir.
- Siparişleri görüntüleyebilme , Bakiye Yükle sayfasında seçtiğiniz an ekrana gelen hesap bilgileri aynı zamanda ödeme bildirimi yapabilme ve ya online ödeme yapabilme imkanları.
- Yönetim panelinden bilgi edinme , tüm site ayarlarını yönetebilme , API ayarları , sms ayarları hizmet ayarları ve daha niceleri mümkün.
- Dahası için lütfen demoyu inceleyiniz.


Script'e Ait GörsellerTEMA Sistemi 17MehmetG ve aykutavsar bunu beğendi.
Konu CaddeMedya tarafından (07 Kasım 2018, 20:01 ) değiştirilmiştir.
  #2  
Okunmamış 31 Ekim 2018, 23:44
Avatar Seçilmemiş
SmmHizmeti.COM
 
Üyelik Tarihi: 21 Kasım 2015
Yaş / Cinsiyet: 22 / Erkek
Ad, Soyad: Me... Gü...
Mesajlar: 177
Beğeniler: 29 / 69
Ticaret: 43, 100%
Sistemin tüm hakları arkadaşa devir edilmiştir, hayırlı olmasını dilerim
Sınırsız Açık Kaynak SMM Panele Sahip Olmak İster Misiniz ? Drip Feed , Oto Sipariş vb. Özelikler Profilimdeki Konudan Detaylara Ulaşabilirsiniz.
  #3  
Okunmamış 01 Kasım 2018, 10:51
aykutavsar Adlı Üyenin Avatarı
Webmaster & Sosyal Medya
 
Üyelik Tarihi: 07 Ekim 2016
Cinsiyet: Erkek
Konum: Malatya
Ad, Soyad: Ay... Av...
Mesajlar: 816
Beğeniler: 234 / 320
Ticaret: 54, 100%
Hayırlı olsun bol kazançlar...
CaddeMedya bunu beğendi.
  #4  
Okunmamış 01 Kasım 2018, 11:27
CaddeMedya Adlı Üyenin Avatarı
Ofisimiz Bursa/Osmangazi
 
Üyelik Tarihi: 26 Ocak 2017
Yaş / Cinsiyet: 22 / Kadın
Meslek: yazılımcı
Konum: Bursa
Ad, Soyad: Ya... Il...
Mesajlar: 32
Beğeniler: 11 / 14
Ticaret: 6, 100%
aykutavsar teşekkür ederim herkese bol kazançlar
aykutavsar bunu beğendi.
  #5  
Okunmamış 02 Kasım 2018, 01:13
DRAVR Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı
 
Üyelik Tarihi: 21 Ekim 2018
Yaş / Cinsiyet: 21 / Erkek
Meslek: Öğrenci
Konum: Bursa
Ad, Soyad: Ba... Ku...
Mesajlar: 93
Beğeniler: 22 / 13
Ticaret: 0, 0%
Caddemedya bizim şirketin arka sokağında kalıyormuş whatsapp adresinizden gördüm şansa bak Ciddiyim bu arada. 1 Adet 150 TL lik almak istiyorum fakat sitenize ne üye olabiliyorum ne parolamı unuttum diyebiliyorum ne de giriş yapabiliyorum. Hata veriyor.

Ek olarak online ödeme alt yapısı var değil mi.
CaddeMedya bunu beğendi.
Konu DRAVR tarafından (02 Kasım 2018, 01:36 ) değiştirilmiştir.
  #6  
Okunmamış 02 Kasım 2018, 08:43
CaddeMedya Adlı Üyenin Avatarı
Ofisimiz Bursa/Osmangazi
 
Üyelik Tarihi: 26 Ocak 2017
Yaş / Cinsiyet: 22 / Kadın
Meslek: yazılımcı
Konum: Bursa
Ad, Soyad: Ya... Il...
Mesajlar: 32
Beğeniler: 11 / 14
Ticaret: 6, 100%
DRAVR merhaba gün içinde uğrarsanız eger ki kayit ve script satisi gerceklestirebiliriz ofisimiz açık 6ya kadar.. iyi günler dilerim
DRAVR bunu beğendi.
  #7  
Okunmamış 09 Kasım 2018, 02:19
kadaj7794 Adlı Üyenin Avatarı
 
Üyelik Tarihi: 08 Ağustos 2016
Yaş / Cinsiyet: 24 / Erkek
Konum: Yalova
Ad, Soyad: Tu... Er...
Mesajlar: 59
Beğeniler: 11 / 10
Ticaret: 1, 100%
1 adet script satın alınmıştır. Hocamın ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim, güvenilir alışveriş yapılmıştır. Tavsiye ederim.
CaddeMedya bunu beğendi.
  #8  
Okunmamış 09 Kasım 2018, 02:45
CaddeMedya Adlı Üyenin Avatarı
Ofisimiz Bursa/Osmangazi
 
Üyelik Tarihi: 26 Ocak 2017
Yaş / Cinsiyet: 22 / Kadın
Meslek: yazılımcı
Konum: Bursa
Ad, Soyad: Ya... Il...
Mesajlar: 32
Beğeniler: 11 / 14
Ticaret: 6, 100%
kadaj7794 Allah bol kazançlar nasip etsin hocam.. iyi günlerde kullanılsın
kadaj7794 bunu beğendi.
  #9  
Okunmamış 10 Kasım 2018, 10:24
ssavarona Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı
 
Üyelik Tarihi: 19 Haziran 2018
Yaş / Cinsiyet: 27 / Erkek
Ad, Soyad: Sü... En...
Mesajlar: 1
Beğeniler: 1 / 0
Ticaret: 0, 0%
1 adet panel siparişi verilmiştir.
aykutavsar bunu beğendi.
  #10  
Okunmamış 13 Kasım 2018, 22:24
dododogus1 Adlı Üyenin Avatarı
 
Üyelik Tarihi: 19 Mart 2017
Yaş / Cinsiyet: 20 / Erkek
Meslek: ögrenci
Ad, Soyad: Be... Pe...
Mesajlar: 49
Beğeniler: 18 / 25
Ticaret: 3, 100%
iyi satıslar
CaddeMedya bunu beğendi.
Cevap Yaz Favorilerime Ekle


Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)
 
Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Ticaret > Script Satış

Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz: Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti yükleme yetkiniz: Yok
Mesajınızı değiştirme yetkiniz: Yok

BB code: Açık
İfadeler: Açık
[IMG] Kodları: Açık
HTML kodu: Kapalı
Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 16:20.