wmaraci reklam

Satılık Yeni Tarayıcı Oyunu (MMORPG) - (E-Pin Sistemi - VIP - Kostüm - Binek - Pet) ve Daha Fazlası

18 Mesajlar 4.342 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

GameDev GameDev Coding... Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 8 / 18
  • Ticaret 5, (%40)

Herkese tekrardan merhaba! Bugün sizlere yeni bir proje, yeni bir oyun sunmak adına başlığımızda belirttiğimiz oyunumuzun tanıtımını ve satışını gerçekleştirmek için gerekli bilgilendirmeyi size aktarmaya çalışacağım (Ön gösterim, detaylar için özel iletişim kanalları aracılığıyla bağlantı sağlanacaktır.)

Evet arkadaşlar oldukça görsel şekilde tanıtım yapmaya çalıştık(/m) oyunumuz resimlerden de anlaşılacağı gibi oyun MMORPG oyundur tamamiyle sorunsuz çevrimiçi çok oyunculu sistemdedir.(Legend Online Benzeri)

Facebook entegrasyonu SSL sertifika ile sağlanabilir(Facebook developer bulmanız gerekmekte)

Daha fazla detay ve bilgilendirme için konu altında bulunan banner üzerinde ki iletişim adreslerini kullanınız.

FİYAT : 700 TL

ekzkavator

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Favori Favori webisin.com Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 318
  • Beğeniler 36 / 56
  • Ticaret 8, (%100)
Demo alabilirmiyim .

• Üyelik 03.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 8 / 18
  • Ticaret 5, (%40)
Detaylı bilgilendirme ve demo için iletişim adreslerimizden iletişime geçiniz lütfen.

Gizemli040 Gizemli040 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Eski joh
  • Konum Kırşehir
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 368
  • Beğeniler 59 / 58
  • Ticaret 9, (%100)
Kolay gelsin hayırlı satışlar..

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 03.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 8 / 18
  • Ticaret 5, (%40)
Sağolun

• Üyelik 03.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 8 / 18
  • Ticaret 5, (%40)
10.05.2017 tarihine kadar büyük kampanya herşey dahil tüm proje 600 tl ! Iletişim için : 0535 284 14 83 kampanya sadece ayın 10'una kadar geçerlidir

Disco Disco WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 280 / 131
  • Ticaret 12, (%92)
Hocam kampanya halen geçerli midir?

Edit : İletişime geçilmiştir. Herhangi bir karalama kampanyası yapmıyorum. Şöyle bir konuşma geçti aramızda : Oyunun çin/ya da başka menşei kaynaklı olduğu belli olduğundan bende piyasa araştırması yapacağımı ince telden beyan ettim. Projeyi kullanan sitelerdeki oyuncu kitlelerini, bu tür oyunlara benzer oyunların çalışma prensibini karşılaştıracaktım... (En az 600-700TL fiyat çıkacak çünkü neden araştırmayayım ki?) "Piyasadaki diğer oyunlara da bakıyorum/Oyunu detaylıca inceleyip ince eleyip sık dokuyup size geri dönüş yapacağım" dediğim halde ukala ukala "yalnız demo almadığınız oyunu nasıl inceliyorsunuz" gibi bir soru yöneltildi.

Piyasa araştırması yapıyordum dediğim gibi bu tür oyunların piyasası nedir? Ne kadarda kara geçebilirim? Ne gibi sıkıntıları vardır? Diğer siteler nasıl bir strateji izliyor bunları araştırmak için mesaj attığımda gelen cevap ;

"Yalnız kulaktan dolma bilgiler ve broşür bilgisi dediğimiz bilgiler ile yazılım ve geliştirdiğimiz projeyi farklı bir platformda bulamazsınız 1,5 yıl önce satın aldık tüm açık kaynak ve lisanslarıyla piyasada ki warez release dosyalar ile bizim dosyalarımız bir değildir ayrıca oyun menşei çin değil. Bilgi almadan biliyormuş gibi yorum yapmayınız iyi günler"

Oyunu bilmem ama kendilerinden kısa konuşmalar neticesinde memnun kalmadım. Kim haklı kim haksız bilmem ama bir müşteriye "Bilgi almadan biliyormuş gibi yorum yapmayınız" bunu demek hiç hoş değil. Cahilce bir yorum yapmadım sadece ve sadece "araştıracağım..." bu kadar... Biraz daha duyarlı olmanızı ve daha saygılı olmanızı telkin ederim ayrıca fikrimi de yorum niteliğinde beyan etmek istedim bol satışlar. Kolay gelsin
Scientist BarneyStinson Gizemli040

kişi bu mesajı beğendi.

APOINT APOINT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 52 / 54
  • Ticaret 24, (%100)
demo alabilirmiyim

• Üyelik 03.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 8 / 18
  • Ticaret 5, (%40)

Disco adlı üyeden alıntı

Hocam kampanya halen geçerli midir?

Edit : İletişime geçilmiştir. Herhangi bir karalama kampanyası yapmıyorum. Şöyle bir konuşma geçti aramızda : Oyunun çin/ya da başka menşei kaynaklı olduğu belli olduğundan bende piyasa araştırması yapacağımı ince telden beyan ettim. Projeyi kullanan sitelerdeki oyuncu kitlelerini, bu tür oyunlara benzer oyunların çalışma prensibini karşılaştıracaktım... (En az 600-700TL fiyat çıkacak çünkü neden araştırmayayım ki?) "Piyasadaki diğer oyunlara da bakıyorum/Oyunu detaylıca inceleyip ince eleyip sık dokuyup size geri dönüş yapacağım" dediğim halde ukala ukala "yalnız demo almadığınız oyunu nasıl inceliyorsunuz" gibi bir soru yöneltildi.

Piyasa araştırması yapıyordum dediğim gibi bu tür oyunların piyasası nedir? Ne kadarda kara geçebilirim? Ne gibi sıkıntıları vardır? Diğer siteler nasıl bir strateji izliyor bunları araştırmak için mesaj attığımda gelen cevap ;

"Yalnız kulaktan dolma bilgiler ve broşür bilgisi dediğimiz bilgiler ile yazılım ve geliştirdiğimiz projeyi farklı bir platformda bulamazsınız 1,5 yıl önce satın aldık tüm açık kaynak ve lisanslarıyla piyasada ki warez release dosyalar ile bizim dosyalarımız bir değildir ayrıca oyun menşei çin değil. Bilgi almadan biliyormuş gibi yorum yapmayınız iyi günler"

Oyunu bilmem ama kendilerinden kısa konuşmalar neticesinde memnun kalmadım. Kim haklı kim haksız bilmem ama bir müşteriye "Bilgi almadan biliyormuş gibi yorum yapmayınız" bunu demek hiç hoş değil. Cahilce bir yorum yapmadım sadece ve sadece "araştıracağım..." bu kadar... Biraz daha duyarlı olmanızı ve daha saygılı olmanızı telkin ederim ayrıca fikrimi de yorum niteliğinde beyan etmek istedim bol satışlar. Kolay gelsin

Siz benden bilgi almadan oyun hakkında çin bazlı, o bazlı, bu bazlı diye yorum yaparsanız benimde size " Bilgi Almadan Biliyormuş Gibi Yorum Yapmayınız" deme hakkım otomatikman doğar ben 7 senedir bu oyun pazarındayım buraya konuşmalara atmanız benim müşteri portföyümü de kötü etkilemez ve geleyim şu ilk girişte bahsettiğiniz : " Oyunun çin/ya da başka menşei kaynaklı olduğu belli olduğundan bende piyasa araştırması yapacağımı ince telden beyan ettim."

Konuşmada sadece çin odaklı olduğu bana söyleyip demo almanızın bile gerek olmadığını söylerseniz bende tabii ki malımı savunmak için yaptığım ve verdiğim hizmeti savunmak için bu tarz bir savunma konuşması elbette yapacağım. piyasa araştırması demişsiniz yukarı da ki resimde de belli olduğu gibi bana direk olarak oyunumuzun çin kaynaklı olduğunu ve tüm lisansları bize ait olduğunu(TR Pazarında) söylemem rağmen hala demoyu başka ülkelerde arayacağınızı belirtiyorsunuz. Siz başkasıyla değil çalışacaksanız bizimle çalışacaksınız zaten bizim lisans ve server yönetimimizde çalışacaksınız otomatik olarak haliyle bizim demo adresimizi ve dosyalarımızı incelemek durumundasınız eğer bizle çalışmayı düşünüyorduysanız. Farklı kanalları araştırmayacaktınız yani :)

velhasıl kelam, birşeyleri anlatırken tam manasıyla anlatın kimseye yarım yamalak şeyler aktarmarmayınız.

Satışım Günceldir. Kolay Gelsin..

İyi Forumlar

• Üyelik 03.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 8 / 18
  • Ticaret 5, (%40)

Demo ve tüm detaylı bilgiler için iletişime geçiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al