wmaraci reklam

SMM PANEL Script |API Desteği - Ücretsiz Sanal POS - Sınırsız Sipariş - Gitmeyen İşlemler İADE - SİZE ÖZEL API | 100 TL HEDİYE

145 Mesajlar 37.053 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Cozumx Cozumx WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 19.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Üretim planlama
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 12 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam.panel alimi yaptik kurulum yaptiniz sorun yok tskler ancak size iletidgim.gibi musteri uye oldugunda msj gelmiyor ayica sanal.post icim biraktiginiz iletisom telefonunuda sabahdan beri ariyoriz acmiyorlar lutfen sorunlarimizin cozumu icin bizimle iletisme gecin lutfen

wmaraci
reklam

instacipanel instacipanel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek sosyal medya
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad Ö** B**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 40 / 27
  • Ticaret 5, (%100)
Smm panel çöktü sitelerine ulaşılamıyor saatlerdir kendimde panelime giriş yapamıyorum, fazla iadeler yapmaya devam ediyor yeni sürüm, yeni sürümle eski bütün apilerimizi ürünlerimizi sildiler tek birşey demeden, sorun üzerine sorun atılan mesajlara da 2 günde 1 cevap gelirse çok şükür diyoruz.. an olarak gelişmeler bunlardır karşımızda muhatap arıyoruz maalesef yok.. http://prntscr.com/jb8hjd fazla iadelerin ss lerini artık herkes bildiği için ss koyma gereği duymuyorum.. HİZMET İSTİYORUZ !

smmpaneltr smmpaneltr Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Software Engineer
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 14 / 14
  • Ticaret 9, (%67)

instacipanel adlı üyeden alıntı

Smm panel çöktü sitelerine ulaşılamıyor saatlerdir kendimde panelime giriş yapamıyorum, fazla iadeler yapmaya devam ediyor yeni sürüm, yeni sürümle eski bütün apilerimizi ürünlerimizi sildiler tek birşey demeden, sorun üzerine sorun atılan mesajlara da 2 günde 1 cevap gelirse çok şükür diyoruz.. an olarak gelişmeler bunlardır karşımızda muhatap arıyoruz maalesef yok.. http://prntscr.com/jb8hjd fazla iadelerin ss lerini artık herkes bildiği için ss koyma gereği duymuyorum.. HİZMET İSTİYORUZ !

Merhaba,
İlginiz için teşekkür ederiz, https://my.smmpaneltr.com üzerinde güncelleme yapılmaktadır (An upgrade is currently in progress... Please come back soon... - Güncelleme şu anda devam ediyor ... Lütfen kısa süre sonra tekrar gelin ...)

• Üyelik 06.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek sosyal medya
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad Ö** B**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 40 / 27
  • Ticaret 5, (%100)
Hesabımı durduk yere askıya aldınız hiçbir sebep bildirmeden ? 80 tl lik erken ödeme yapılmasına rağmen ve sadece şikayetlerim olduğu için mi ? mahkeme yolu açıktır şuan sebep belirtmezseniz ?
volkan99

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 06.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek sosyal medya
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad Ö** B**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 40 / 27
  • Ticaret 5, (%100)
Sorunun çözülmesini bekliyorum.. hiçbir mail vs.. bildiri almadan doğrudan kapandı müşterilerim siteye ulaşamıyor aşırı şekilde mağdurum bu sorun çözülmezse şayet gerçekten uğraşacağım sizinle bilginiz olsun.. http://prntscr.com/jbf0o0
volkan99

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 14 / 14
  • Ticaret 9, (%67)

Hesabımı durduk yere askıya aldınız hiçbir sebep bildirmeden ? 80 tl lik erken ödeme yapılmasına rağmen ve sadece şikayetlerim olduğu için mi ? mahkeme yolu açıktır şuan sebep belirtmezseniz ?

Sorunun çözülmesini bekliyorum.. hiçbir mail vs.. bildiri almadan doğrudan kapandı müşterilerim siteye ulaşamıyor aşırı şekilde mağdurum bu sorun çözülmezse şayet gerçekten uğraşacağım sizinle bilginiz olsun.. http://prntscr.com/jbf0o0

Merhaba,
Şikayet bildirimleriniz için teşekkür ederiz, Sitenizin askıya alınması konusunda tarafımızdan bir yapılan işlem değildir, https://my.smmpaneltr.com sistemi WHMCS altyapısı kullanıldığından dolayı WHMCS ekibi tarafından bir lisans ve sürüm güncelleme işlemleri yapılmaktadır, bu sebeple sistemde yapılan işlemlere müdahale edemediğimizden dolayı hesaplarınızı askıdan kaldırdık, konu ile ilgili çalışmalarımız sürüyor, yaşadığınız problem için özür dileriz.

Bol kazançlar.

ElitBayi ElitBayi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Web master
  • Konum Artvin
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 19 / 2
  • Ticaret 10, (%100)
Script satın alındı ilgisi ve kalitesinden ödün vermeyen bir firma çok teşekkür ederiz yardımlarınızdan ve hızınızdan dolayı.

• Üyelik 29.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 14 / 14
  • Ticaret 9, (%67)

ElitBayi adlı üyeden alıntı

Script satın alındı ilgisi ve kalitesinden ödün vermeyen bir firma çok teşekkür ederiz yardımlarınızdan ve hızınızdan dolayı.

Merhaba,
Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz, sizleride SMM PANEL TR Ailesinde görmekten onur duyuyoruz. Uzun yıllar çalışmak dileğiyle.

Bol kazançlı günler dileriz.

GencAtsiz GencAtsiz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Sosyal Medya Hizmetleri
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
Satın aldım, hızlı ve güvenilir tebrikler :)

• Üyelik 29.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 14 / 14
  • Ticaret 9, (%67)

GencAtsiz adlı üyeden alıntı

Satın aldım, hızlı ve güvenilir tebrikler :)

Merhaba,
Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz, sizleride SMM PANEL TR Ailesinde görmekten onur duyuyoruz. Uzun yıllar çalışmak dileğiyle.

Bol kazançlı günler dileriz.

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al