wmaraci reklam

SMM Panel Scripti Otomatik Sipariş ve Online Ödeme Api'li Ful Açık Kaynak 9 TAKSİT , Mobil Ödeme İNDİRİM FIRSATI!

16 Mesajlar 6.989 Okunma
wmaraci reklam

MehmetG MehmetG WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 204
  • Beğeniler 78 / 38
  • Ticaret 57, (%100)

Otomatik Sipariş ve Online Ödeme API'li SMM Panel

ÖDEME PROMOSYONLARI : [COLOR="Black"]Steam(bakiyeniz veya eşyalarınız) , 9 TAKSİT(+ÜCRET YOK) , Faturalı Mobil Ödeme ve Faturasız (TL Bakiyesi) ile ödeme seçenekleri mevcuttur. Dilerseniz örneğin 50 mobil 50 steam vb. gibi ödemelerde bulunabilirsiniz.
[/COLOR]

ÖNEMLİ BİLGİ : [COLOR="Black"]Script müşterilerimizin kendi sunucularına kurulacaktır , kiralama vb. ücreti yoktur bir kere script ücreti ödemeniz yeterlidir.[/COLOR]

NOT : [COLOR="Black"]Konu 11.02.2018 tarihinde güncellenmiş olup Otomatik Sipariş API eklenmiştir.[/COLOR]

Örnek Site (Lütfen İnceleyin) : TIKLA GİT

[SIZE="3"]Script Ücreti :
250 TL

Ödeme Yöntemleri : [SIZE="3"]Ziraat , Kuveyt , İşbankası , Finansbank , Cepbank , Papara , 9 TAKSİT (Kredi Kartına) , Steam(Bakiyeleriniz ile ve ya İtemleriniz ile ödeme yapmanız mümkün.) , Faturalı ve Faturasız Mobil Ödeme (Şartlar üst kısımda açıklamada)

ÖNEMLİ : [COLOR="Black"]Sistemde Paywant Api kuruludur , Paywant üzerinden sanal mağazanızı onaylatmanız yeterlidir sistemde önceden kurulmuş olan apide sadece kendi mağaza bilgilerinizi düzenleyip sitenizin online bakiye yükleme özelliğini kullanabilirsiniz. (Havale işlemlerinden yönetim panelinden onay verildiği an otomatik bakiye yüklenir kısaca hem havale hem de online ödeme otomatiktir.)[/COLOR]

Script Özellikleri

- Otomatik Sipariş ve Online Ödeme API'li (API Çekilen siteyi özelden sorabilirsiniz.)

- Anasayfada istediğiniz gibi bilgi verebilir html , css yapısını kullanarak süslü konu tarzı tanıtımınızı yapabilirsiniz. Yönetim panelinden eklenebilir. (resim vb. eklenebilir.)

- Htaccess SSL uyumlu yazılmıştır , sitenizde sorunsuz bir şekilde SSL kullanabilirsiniz. NOT : SSL'siz girmeye çalışsanız bile otomatik SSL'li olarak yönlendirir.

- Yönetim panelinden ürün ekleyebilir ve bu ürünleri paketler kısmından görebilirsiniz , istediğiniz zaman düzenleyebilir veya silebilirsiniz.

- Geçmiş siparişlerinizi veya anlık siparişlerinizi Siparişlerim sayfasından görüntüleyebilir , durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

- Profil sayfanızdan şifre güncelleyebilir , geçmiş ödemelerinizi görüntüleyebilirsiniz.

- Bakiye yükle sayfasında Paywant Api kuruludur ve mağazanızın onaylı halini ekleyerek 7/24 ödeme alabilirsiniz , aynı şekilde havaleden gelen ödemeleri panelden onaylarsanız anında üyenin bakiyesine geçer.

- Destek talebi sistemi mevcut panelden okuyup yanıtlayabilirsiniz.

- Banka hesap bilgilerinizi panelden ekleyebilir ve siteden görüntüleyebilirsiniz , istediğiniz zaman siler veya düzenlersiniz , resim eklenebilir.

- SSS , İletişim , Hakkımızda sayfaları bulunmaktadır.

- Havale ile gelen ödeme bildirimlerini , Siparişleri , Destek taleplerini ,
Üyeleri , Paketleri , Site Ayarlarını ve SSS'i panelden görüntüleyebilir aynı şekilde düzenleyebilir , onay vb. işlemlerini yapabilirsiniz.

- Üyeler yükledikleri bakiyeler ile eklediğiniz paketleri diledikleri gibi sipariş verebilirler.

- Daha bir çok özelliği görmek için örnek siteyi inceleyin ve detaylar için lütfen bana ulaşın.
[/SIZE]

Script Bazı Görüntüleri

API Çekilen Siteden Görüntü

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Rizedio Rizedio WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Rize
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 14 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Hayırlı Satışlar Hocam. Cookies Mevcutmu ?

www.rizedio.com / www.tacoyun.com

• Üyelik 21.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 204
  • Beğeniler 78 / 38
  • Ticaret 57, (%100)
Rizedio Teşekkür ederim hocam malesef mevcut değil.

Fearles1453 Fearles1453 Bir umuttur yaşamak! Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek WebCoder
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 930
  • Beğeniler 251 / 250
  • Ticaret 26, (%100)
Begenikasma. Gibi elinizde sicripti varmi ona benzer bu biraz basit

wmaraci

• Üyelik 21.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 204
  • Beğeniler 78 / 38
  • Ticaret 57, (%100)
Fearles1453 hocam bu script sadece satış için manuel satış yani sadece takipçi için düşünülmedi her türlü ürün satışına uygun

Freelance Freelance Biz Ancak Rükuda Eğiliriz Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Freelance, Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 131 / 97
  • Ticaret 9, (%100)
Paywant api nasıl eklenecek , veya nasıl hesabımıza gelen ödemeleri aktaracağız , yoksa oto eft mi yapıyor sistem ?
Detay alabilirmiyim ve scriptte açık var mı , fatura kesiyormusunuz, kefil olmak için yarın öbür gün h*ack yemesi gibi durum için

instagram instagram Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Sosyal Medya Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 496
  • Beğeniler 142 / 119
  • Ticaret 170, (%97)
Hocam Pm attım dönüş bekliyorum.

vodijital vodijital vodijital Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Dijital İçerik Üretici
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad V** Ö**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 5 / 4
  • Ticaret 6, (%100)
Kendisinden iki adet script satın alındı. Son derece ilgili bir arkadaş. Tavsiye ederiz.
MehmetG

kişi bu mesajı beğendi.

analogfikir analogfikir Osmanlı İmparatorluğu Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 888
  • Beğeniler 224 / 118
  • Ticaret 11, (%100)
apiyi göremedim ben usta?

• Üyelik 21.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 204
  • Beğeniler 78 / 38
  • Ticaret 57, (%100)
analogfikir Api paywant apisi sadece onay alan hesaplar kullanabiliyor ben sitede ürün satışı yapmadığım için paywant hesabımı kapattım kısaca onaylı paywant hesabı olanlar apiden faydalanabilecek.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al