wmaraci reklam

Aksoyhlc Ücretsiz Hatırlatıcı | Yapılacaklar Listesi Scripti

4 Mesajlar 1.192 Okunma
wmaraci reklam

Aksoyhlc Aksoyhlc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 24 / 50
  • Ticaret 1, (%100)

Merhaba arkadaşlar Udemy üzerinde ki "PHP Gelişmiş Script Yapımı" kursum için hazırladığım [COLOR=#B8312F]"Ücretsiz Hatırlatıcı-Yapılacaklar Scripti"[/COLOR] scriptini sizlerle de ücretsiz olarak paylaşmak istedim.
Bu script ile yapılacak işlerinizi ekleyip işlemlerinizi not alabilir ve tüm cihazlardan ulaşılmasını sağlayabilirsiniz.
Eğer isterseniz işlem eklerken hatırlatıcı tarihi ekleyerek belirlerdiğiniz saatte size mail gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
Hatta üyelik sistemi sayesinde kullanıcılar sitenize üye olup kendi hatırlatıcılarını ekleyebilirler ve sizde bu sayede gelir (reklam, satış vs.) elde edebilirsiniz.

[CENTER]

[SIZE=3]Yukarıda resim gözükmüyorsa buraya tıklayın[/SIZE]

[COLOR=#B8312F]Udemy Kurs Linki[/COLOR]: https://www.udemy.com/course/php-gel...t-yazma-kursu/[/CENTER]
MtnOzd 4everturk

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

beycemm beycemm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 11 / 21
  • Ticaret 2, (%100)
teşekkürler

sanalonay.com hızlı ve güvenilir mobil onay

Aksoyhlc Aksoyhlc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 24 / 50
  • Ticaret 1, (%100)

Rica ederim

scartz scartz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 513
  • Beğeniler 99 / 115
  • Ticaret 19, (%100)
Değerli hocam selamlar,

Bu güzel script için elinize sağlık, teşekkür ederiz. Takıdığım bir kaç konu var. Yardımınızı rica ediyorum. Script'i kurduğum da herşeyi hatasız yapmama rağmen cronjobs'u da yönlendiriyorum, manuel olarakta deniyorum; fakat otomatik mail gönderimlerin de sorun yaşıyorum. Bu genel bir problem mi? Yardımcı olabilir misiniz?

Kurduğum da ilk maili başarıyla yolladı. İlerleyen günler de ise yeni görevler ekledim, otomatik cronjobs aktif olmasına rağmen diğer mailler gönderilemedi oldu. Tahminlerime göre maile verdiğimiz sql de olan tabloda Id'lerle alakalı bir problem mevcut. Bu nasıl çözülebilir? Böyle bir problem yoksa bile kurulumdamı yanış yapıyorum acaba ne önerirsiniz?

Çok teşekkür ederim.

Goethe diyor ki; Para ile insan ilişkisi şöyledir: İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın..
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al