wmaraci reklam

Instagram Panel İle İlgili

3 Mesajlar 784 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

reglereussi reglereussi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 5 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar merhabalar aranıza yeni katıldım, konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim öncelikle.
Birkaç sorum var, bilen arkadaşlar aydınlatırsa çok sevinirim, şimdiden sonsuz teşekkürler.
Elimde 1000'e yakın user:password şeklinde instagram kullanıcılarım var. Hepsi Türk, onaylı hesap. Ben bunları panel oluşturup oraya tanımlamak istiyorum.
SMM panellere baktım, script satın almak istiyorum ama oraya hep API ile data ekleniyormuş sanırım, yani elimdeki userları aktaramıyorum heralde tam çözemedim orayı.
Bir de instaboom ya da onun gibi birkaç panel varmış, onlara kullanıcı adı:şifre yöntemiyle rahatça yüklenebiliyormuş videolardan da izledim. Hikaye izleme, beğen, yorum hatta canlı hizmeti yapılıyormuş. Ancak o paneli nasıl bulurum? Hiçbir yerde o paneli satana denk gelmedim hep SMM var. Ücretsiz script diye yüzlerce başlık buldum farklı yerlerde, hiçbiri çalışmıyor artık.
Yani demem o ki arkadaşlar, kendi datamla panel kurmak istiyorum. Bunu en kolay ve hızlı sizce nasıl yaparım?
İlginiz için teşekkür ederim. :)

wmaraci
reklam

Apievim Apievim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sosyal Medya Hizmetleri
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 6 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
PM ilen iletildi

SMMPANEL SMMPANEL MKA Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 852
  • Beğeniler 315 / 130
  • Ticaret 17, (%100)
Hocam instabomu instawebi herkes satar ama çoğunun APİ kısmı beğeni takipçi kısmı çalışmaz veya yavaş çalışır ve userleri patlatır .

*** da 10000 TL ye gönderim yazılımını satan bir arkadaş vardı bakabilirsiniz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al