wmaraci reklam

Bugüne Kadar Aldığınız En Karlı SEO Raporu Bu Olacak!

25 Mesajlar 6.377 Okunma
wmaraci reklam

HKirsan HKirsan Girişimci Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 29 / 54
  • Ticaret 32, (%100)

Selamlar, yaklaşık 3 yıldır SEO ile uğraşan ve kendimi her daim geliştirmeye çalışan biriyim. Ahrefs'in SEO konusundaki öneminin farkında biri olarak sizlere bu hizmeti sunmak istedim. Ahrefs SEO konusunda piyasada en verimli rapor sunan analiz araçlarından biridir ve fiyatları epey tuzludur resimde de gördüğünüz gibi. Ben en kapsamlı hesap olan Agency hesap ile sizlere en verimli raporları sunmaya çalışacağım.

Piyasada gezen 5 liralık raporlardan değildir. O tarz raporların güncellenme sıklığı haftalıkken bizim sunduğumuz raporların günlüktür, Agency hesaptan dolayı. Yine o raporlarda her sıradaki anahtar kelimenizi göremezsiniz. 0-20 veya 0-50 arası anahtar kelimeleri görürsünüz. Ancak bizim raporumuzda bu sınır yoktur yine hesaptan dolayı. O raporlar çok gelişmiş bir site için yetersizdir çünkü Ahrefs düşük üyeliklere rapor çıkartma sınırı koymaktadır. Örneğin sizin 30 K anahtar kelimeniz varsa hepsini size çıkartıp sunamaz, ama biz 100 K'ya kadar sunabiliriz. Yine o raporlardaki .pdf raporuna göre bizim .pdf raporumuz kat kat daha detaylıdır bunu kendiniz göreceksiniz zaten.

Bu raporlar ile sitenizin SEO potansiyelini keşfedeceksiniz, ayrıca raporları nasıl lehinize kullanacağınızı keşfetmeniz için ufak bir kılavuz da hediyemiz. Raporlarımız tamamen Türkçe'dir ve rahat anlamanız için renklendirilmiştir.

Hizmet Sonucunda Kazanacaklarınız

• Backlink profilinizi detaylı olarak görebileceksiniz. Hangi site size kaç backlink vermiş, hangi sayfanıza hangi türden hangi sayfasından vermiş, bu gibi detayların birçoğunu göreceksiniz. Rakip için aldığınızda ise rakibinizin backlink profiline erişecek ve çalışmalarınızı buna göre şekillendireceksiniz.

• Anahtar kelime analizinizi tam kapsamlı olarak yapacaksınız. Sitenizin sıralama aldığı tüm kelimeleri, bu kelimelerdeki sıralarınızı, kelimenin aranma hacmini, bu kelimeden aldığınız trafiği, kelimenin tıklama başına maliyetine kadar göreceksiniz. Rakip için aldığınızda ise rakibinizin tüm kelimelerini görecek ve çalışmalarınızı siz de bu kelimelere göre şekillendireceksiniz.

• Sitenizin/Rakibinizin en iyi sayfalarını göreceksiniz.

• Sitenizin/Rakibinizin en iyi backlinke sahip sayfalarını göreceksiniz.

• Genel rapor ile sitenizin/rakibinizin durumuna genel bir açıdan bakacaksınız.

- REFERANSLAR -

ThatsGameBro adlı üyeden alıntı

Rapor son derece detaylı, kendi sitem hakkında bilmediğim bir sürü şeyi öğrendim Hayri hocam sayesinde, teşekkürler.

Zamanında Ahrefs lite üyelik de kullanıyordum ama arasında dağlar kadar fark varmış :)

ahmetpehlivan adlı üyeden alıntı

Hocam , bilginize sağlık , ahrefs raporu olduca güzeldi.
Teşekkürederim.

mhsatis adlı üyeden alıntı

Rapor için teşekkürler, anlaşma dışındaki ekstra raporlar için ayrıca teşekkürler,

motokurye adlı üyeden alıntı

Rapor alacaklara Hayri beyi tavsiye ederim. Dürüst ve ilgili bir arkadaş.

Ben ocak ayında aldım raporlar o zaman bu kadar detaylı olmamasına rağmen çok işime yaradı.

Rakibiniz olan firmayı da inceleme altına alıp ve da pa değerleri yüksek olan backlinlerinde sizinde yer almanızı tavsiye ederim.

dogusycblt adlı üyeden alıntı

Süper hızlı ve detaylı, raporlar işime çok yaradı işini hakkıyla yapan satıcı ilgili ve dürüst tavsiye ederim ve satıcıya teşekkür ederim.

Mstcss adlı üyeden alıntı

Her konuda yardımcı olan bir arkadaş, ilgisi için teşekkürler.

cyber33 adlı üyeden alıntı

Bende aldım bu raporlardan çok memnun kaldım sağolsun çok yardımcı da oldu

R10'da da hizmet veriyorum ve müşterilerim hızla artıyor, burayı da önemsemeye karar verdim. Referanslarımı şimdilik R10'dan inceleyebilirsiniz.

R10 :

http://www.r10.net/seo-hizmet-paketleri/1789513-profesyonel-agency-ahrefs-rapor-hizmeti-ahrefs-raporu-olmayan-kalmasin.html#post1072985788
ahmetpehlivan

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

ThatsGameBro ThatsGameBro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / K
  • Meslek Yazar / Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 16 / 22
  • Ticaret 7, (%100)
Rapor son derece detaylı, kendi sitem hakkında bilmediğim bir sürü şeyi öğrendim Hayri hocam sayesinde, teşekkürler.

Zamanında Ahrefs lite üyelik de kullanıyordum ama arasında dağlar kadar fark varmış :)
HKirsan SerdarCR

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 29 / 54
  • Ticaret 32, (%100)
@ThatsGameBro tekrar çalışmak dileğiyle dostum :) Evet Lite ile fark var arasında. Hizmetimiz devam ediyor.

ehliblog ehliblog Yeni adres: Teknojest Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1557
  • Beğeniler 63 / 258
  • Ticaret 32, (%97)
Kullanım hakkı veremiyor musunuz? O şekilde daha faydalı olur sanki

wmaraci

BLuETRoY BLuETRoY WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 2 / 38
  • Ticaret 18, (%100)
fiyat nedir hocam?

• Üyelik 24.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 29 / 54
  • Ticaret 32, (%100)
BLuETRoY 35 Tl hocam

fulbaibu fulbaibu İşin Hilesi Dürüstlüktür. Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek memur
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
İyi günler, anti-seo raporu veriyor musunuz? benim sorunum burada, sizin çalışmanız buna çözüm olabilir mi? Linkteki bağlantılar sağlıklı mı,yoksa anti-seo çalışması sonucu yapılmış bağlantılar mı? Bununla ilgili ayrıntılı rapor veriyor musunuz? şimdiden teşekkürler.

ahmetpehlivan ahmetpehlivan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Programcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam , bilginize sağlık , ahrefs raporu olduca güzeldi.
Teşekkürederim.

mhsatis mhsatis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Finans
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 3, (%100)
Rapor için teşekkürler, anlaşma dışındaki ekstra raporlar için ayrıca teşekkürler,

motokurye motokurye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek yok
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Rapor alacaklara Hayri beyi tavsiye ederim. Dürüst ve ilgili bir arkadaş.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al