wmaraci reklam

25 TL'den Başlayan Fiyatlarla Sitenizi Uçurun! | Güvenilir SEO | Türkiye'nin En Güvenilir SEO Danışmanlığı

57 Mesajlar 8.354 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

Kurtuluş adlı üyeden alıntı

Çalışma tamamlandı, ilgili bir arkadaş. Teşekkür ederim.

UmutDülgar adlı üyeden alıntı

Seo çalışması yaptırıldı. İstenilen kelimede 1 aylık süreçte ilk sıraya yerleştik. Kesinlikle güvenilir seo hizmeti vermekte. İyi çalışmalar dilerim.

KadirHameş adlı üyeden alıntı

ömer kardeşimi uzun zamandır tanırım sözüne sadık ve ticaretindede saglam bir dostumdur çalışmalarını gördüm başarılı ve devamını getireceginede eminim saygılarımla keyifli ticaretler ömercim

baates adlı üyeden alıntı

çalışmalar devam ediyor güvenilir seo da yıllar sonra aradığımı buldum.Ekibine kendisine teşekkür ediyorum. Keşke daha önce tanışsaydım boşa paralar harcamazdım bu zamana kadar.

UmutDülgar adlı üyeden alıntı

Anlaşma sağlandı. Oldukça ilgili bir firma. Yanlış yaptığım kelime analizini bile düzelttiler. Memnun kalacağımdan şimdiden eminim. Uzun soluklu bir çalışmamız olması dileğiyle.

akadomasyon adlı üyeden alıntı

Arkadaş ile çalışıyoruz gerçekten işini bilen profesyonel birisi hem seo bilgisi hem yazılımsal hemde site içi optimizasyon konusunda tecrübeli ve bilgili. Çalışacak olan arkadaşlar rahatlıkla çalışabilir. Bütün sorulara bıkmadan detaylıca cevap verip birinci planda müşteri memnuniyeti olduğunu gerçekten hissetirmekte.

Bütün ilgisinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim

DarkJoueur adlı üyeden alıntı

Arkadaşla önümüzdeki günlerde hayata geçirmeyi planladığımız bir site için ön anlaşma sağladık. Gayet samimi ve ilgili biri. :)

anlaşma gereğini arkadaşım değini yaptı. Hedeflerim doğrultusunda bir firmayı sonunda bulmanın heyecanı içinde teşekkür ederim.

başarılar.

emreqrl adlı üyeden alıntı

Profesyonel olarak bir telif gönderdi işinin ehli olduğu belli ilerleyen zamanlarda çalışılabilecek bir arkadaş.

Phantaso adlı üyeden alıntı

Ömer ile uzun zaman önce tanışıyor ve SEO alanında kendisini geliştirmesini yakından takip eden biri olarak alanında ne kadar başarılı olduğunu biliyorum. Hizmetleri kesinlikle başarı odaklı olup güzel etkiler oluşturabilecek türdendir. Bir müşterimin ihtiyacını gidermek amacı ile kendisi ile anlaşmış, kısa sürede hedef kelimeler üzerinden başarı elde etmiş bulunmaktayız. Kesinlikle tavsiye ediyorum

gultekin72 adlı üyeden alıntı

arkadaşla bir site için anlaşma sağladık sağolsun çok da yardımcı oldu. Çok ilgili işini iyi yaptığını konuşmalarıyla gösteren bir arkadaş herkese tavsiye ederim memnun kalacağınızı düşünüyorum

*** Referansları

baates KadirHames BostanVA

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

4u24 4u24 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 610
  • Beğeniler 376 / 170
  • Ticaret 5, (%100)
Hocamızla anlaşma sağladık ödemeyi yaptık. Gayet ilgili bir hocamız. Çalışmanızı öneririm.
60423

kişi bu mesajı beğendi.

baates baates WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 21.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek güvenlik
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 763
  • Beğeniler 215 / 160
  • Ticaret 5, (%100)
Anlaşma yapıldı seo alanında güvenilir çalışma yapacağına inanıyorum. Güven veren bir çalışma olacağına eminim.iş bitiminde ayrıntılarında paylaşacağım.
60423

kişi bu mesajı beğendi.

KadirHames KadirHames Emekli Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
ömer kardeşimi uzun zamandır tanırım sözüne sadık ve ticaretindede saglam bir dostumdur çalışmalarını gördüm başarılı ve devamını getireceginede eminim saygılarımla keyifli ticaretler ömercim
60423

kişi bu mesajı beğendi.

işte buu
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

4u24 adlı üyeden alıntı

Hocamızla anlaşma sağladık ödemeyi yaptık. Gayet ilgili bir hocamız. Çalışmanızı öneririm.

Teşekkür ederim ödemeyi hemen yaptı hocamız. Ay sonunda yüksek bir konumda olacağız inşallah

Anlaşma yapıldı seo alanında güvenilir çalışma yapacağına inanıyorum. Güven veren bir çalışma olacağına eminim.iş bitiminde ayrıntılarında paylaşacağım.

Teşekkür ederim yorumunuz için. Yorumlar birikmeden cevap vermek istemedim. 1 ay sonra raporları sunacağım zaten o zaman ne kadar doğru bir seçim yaptığınızı anlayacaksınız. :)

KadirHameş adlı üyeden alıntı

Teşekkür ederim hocam senden yorum almak beni onurlandırdı. 2 yıldır aktif olarak zaten iletişimdeyiz sürekli. Çok teşekkür ederim bu değerli yorumun için.
baates KadirHames

kişi bu mesajı beğendi.

baates baates WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 21.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek güvenlik
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 763
  • Beğeniler 215 / 160
  • Ticaret 5, (%100)
çalışmalar devam ediyor güvenilir seo da yıllar sonra aradığımı buldum.Ekibine kendisine teşekkür ediyorum. Keşke daha önce tanışsaydım boşa paralar harcamazdım bu zamana kadar.

• Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

Teşekkür Ederim. Ekibim ve ben Webmasterları Güvenilir SEO ile tanıştırmak için uğraşıyoruz

hozcelik hozcelik i was here Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 1778
  • Beğeniler 776 / 777
  • Ticaret 23, (%100)
Hayırlı olsun, güzel başarılara imza atarsınız inşallah.

💯 Jenerik ve Projelik Domainler | Tıkla Tüm Domainleri İncele

🥳 Yandex Kurumsal Mail Hizmeti | Sınırsız Süre Kullanım | Tıkla Detayları Öğren

"Bu dünya öyle ki karanlığı aydınlığından fazla,
Herkes daha fazla ister, azla yetinmez asla."

• Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

Pawn adlı üyeden alıntı

Hayırlı olsun, güzel başarılara imza atarsınız inşallah.

Teşekkür ederiz :)

ademgao ademgao ademgao.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 561
  • Beğeniler 119 / 120
  • Ticaret 19, (%95)
pm alabilir miyim

Psd2css işleri için pm atınız.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al