wmaraci reklam

Backlink Analizi - Spam Analizi - Rakip Analizi - 10 Tl

17 Mesajlar 2.607 Okunma
wmaraci reklam

ismetasl ismetasl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek hiçbişi
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 38 / 63
  • Ticaret 77, (%99)
Öncelikle Herhangi Bir Backlink Satışı Değildir Sadece Analiz Hizmetidir

Yapılacak Hizmetler

+ Sitenizin Backlinkleri Çıkartılır
+ Sitenizden Sizin Haberiniz Olmadan Çıkılan Linkler Tespit Edilir

+ Sizin Haberiniz Olmadan Yapılan ya da Size Zarar Verecek Backlinkler Tespit Edilir.
+ Siteniz İçin Disavow (Bağlantı Reddetme) Dosyası Hazırlanır.

+ Rakibinizin Backlinkleri Çıkartılır
+ Rakibinizin En Hit Alan Konuları ve Anahtar Kelimeler Çıkartılır

Toplam Hepsi 10 Tl dir

Güven adlı üyeden alıntı

ismetasl Arkadaşa teşekkürler.. İş verildi ayrıntılı raporlama alındı.. txt belgesine reddedilmesi gereken tüm domainleride atmış saolsun inceledim gayet başarılı.. kesinlikle iş yapabilirsiniz arkadaşlar. özelliklede kendisinde ahrefs üyeliği olmayanlar için ilaç niteliğinde..

Rizeli adlı üyeden alıntı

Sevgili ismetasl, kullandığın sistemi ne kadar övsek azdır, tekrar yazmak durumunda hissettim kendimi :)

Şimdi bana gönderdiğin rapordaki özellikle sitemden dışarı yapılan linkler konusu çok önemliydi. Ben yerli yabancı çok sistem denedim, benim siteden dışarı link olarak sadece 6 site gösteriyorlardı, onlarda doğal olarak sayaç siteleri face sayfası vs. Sizinkinde 28 siteyi ve içerik olarak ahlak dışı linkleri görünce şok olmuştum. FTp den olabildiğince dosyaları karıştırdım bulamadım ancak son bir de veritabanından siteleri aratayım dedim siteler ortaya çıktı. Benim daha önce siteden dosyalarını vs kaldırdığım bölümlere konular yazılmış. Bu bölümler sitede şu an olmamasına rağmen sizin sistem çıkarmışsa helal olsun ne diyelim :)

Tekrar teşekkürler, ileride sık sık raporlama isteyeceğim, konunuzu sık kullanılanlarıma alıyorum :)

uzmanabi adlı üyeden alıntı

Evet arkadaş raporu çok güzel bir şekilde hazırlayıp göndermiş. Kendisine teşekkür ediyorum. Bu kadar ayrıntılı olacağını tahmin etmemiştim. Gerçekten harika bir analiz. Rakibin hit aldığı anahtar kelimeleri ve sayfalar bazında hitleri görebiliyorsunuz.
Bu hizmeti kaçırmayın...

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Rizeli Rizeli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Rize
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
referansa talibim
ismetasl

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek hiçbişi
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 38 / 63
  • Ticaret 77, (%99)

site adresinizi ve rakip sitenizi gönderiniz
Rizeli

kişi bu mesajı beğendi.

ayan1907 ayan1907 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sosyal Medya Hizmetleri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 731
  • Beğeniler 155 / 126
  • Ticaret 111, (%99)
Referans olabilirim

wmaraci

Guvven Guvven - Mutlu Sona Yaklaşırken. Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Freestyle Web Designer
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad G** C**
  • Mesajlar 632
  • Beğeniler 0 / 196
  • Ticaret 9, (%89)
PM Atıldı. Dönüş bekleniyor. Sonuçlar iletilecektir..

• Üyelik 29.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Rize
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
Rapor için teşekkürler, güzel iş çıkarmışsınız. Ayrıntılı olarak inceleyeceğim, ayrıca sonuçlar için yazarım..

• Üyelik 29.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Rize
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
Sevgili ismetasl, raporlarınızda sitenizden çıkış yapılan linkler dosyasında 28 adet site adresi görünüyor, şimdi site içeriklerine baktığımda beni oldukça telaşa düşürdü. Ancak anlamadığım bir nokta var, bir çok site dışı link araştırma araçlarında hatta wmaracıdaki araç dahil 6 adet site dışı link verirken sizinkinde 28 .. Raporda keşke hangi sayfalardan çıktığını da görebilseydik..

Guvven Guvven - Mutlu Sona Yaklaşırken. Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Freestyle Web Designer
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad G** C**
  • Mesajlar 632
  • Beğeniler 0 / 196
  • Ticaret 9, (%89)
ismetasl Arkadaşa teşekkürler.. İş verildi ayrıntılı raporlama alındı.. txt belgesine reddedilmesi gereken tüm domainleride atmış saolsun inceledim gayet başarılı.. kesinlikle iş yapabilirsiniz arkadaşlar. özelliklede kendisinde ahrefs üyeliği olmayanlar için ilaç niteliğinde..

• Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek hiçbişi
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 38 / 63
  • Ticaret 77, (%99)

Rizeli adlı üyeden alıntı

Sevgili ismetasl, raporlarınızda sitenizden çıkış yapılan linkler dosyasında 28 adet site adresi görünüyor, şimdi site içeriklerine baktığımda beni oldukça telaşa düşürdü. Ancak anlamadığım bir nokta var, bir çok site dışı link araştırma araçlarında hatta wmaracıdaki araç dahil 6 adet site dışı link verirken sizinkinde 28 .. Raporda keşke hangi sayfalardan çıktığını da görebilseydik..

yorum backlinkler falan hepsi gösteriyor eğer siteleri bulamassan wordpreste arattır kolayca nerde olduğunu görürsün, raporda nerden çıktığını göreyim diye bişi olmaz bi facebook linkin hersayfada cıkıyor bunu program excelle nasıl dökecek

• Üyelik 29.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Rize
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
Sevgili ismetasl, kullandığın sistemi ne kadar övsek azdır, tekrar yazmak durumunda hissettim kendimi :)

Şimdi bana gönderdiğin rapordaki özellikle sitemden dışarı yapılan linkler konusu çok önemliydi. Ben yerli yabancı çok sistem denedim, benim siteden dışarı link olarak sadece 6 site gösteriyorlardı, onlarda doğal olarak sayaç siteleri face sayfası vs. Sizinkinde 28 siteyi ve içerik olarak ahlak dışı linkleri görünce şok olmuştum. FTp den olabildiğince dosyaları karıştırdım bulamadım ancak son bir de veritabanından siteleri aratayım dedim siteler ortaya çıktı. Benim daha önce siteden dosyalarını vs kaldırdığım bölümlere konular yazılmış. Bu bölümler sitede şu an olmamasına rağmen sizin sistem çıkarmışsa helal olsun ne diyelim :)

Tekrar teşekkürler, ileride sık sık raporlama isteyeceğim, konunuzu sık kullanılanlarıma alıyorum :)
ismetasl

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al