wmaraci reklam

Böyle Bir İç SEO Çalışması Görmediniz ! İleri Düzey On Page SEO Hizmeti ! Uçuşa Geçeceksiniz🚀

4 Mesajlar 1.315 Okunma
wmaraci reklam

Webino Webino Webino -Web Yazılım & SEO Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 57 / 28
  • Ticaret 3, (%67)

Tüm paketlerimiz için analiz hizmetimiz bulunmaktadır. Gerektiği zaman kodlama yapılmaktadır. Tüm [COLOR=#B8312F]İç SEO[/COLOR] çalışmalarımız için [COLOR=#00A885]Kredi Kartı[/COLOR] ile ödeme mevcuttur.

[CENTER]

[COLOR=#B8312F][FONT=Arial Black][SIZE=4]BİZİMLE ÇALIŞAN MÜŞTERİLERİMİZİN YORUMLARI VE GERİ DÖNÜŞLERİ, BAZILARINI EKLEYEBİLDİK :)[/SIZE][/FONT][/COLOR][/CENTER]

SEOYener adlı üyeden alıntı

merhabalar,

yabanci bir sitem olmasina ragmen,
hollandali firma olmasina ragmen fiyatlsr stabil.

daha once burda birksc kisi ile calismak istedim, ancak yabanci site olunca arkadaslar dollardan bahsetmeye basladilar..
Emin oldukca basarili ve isini 4 4luk yapti..6 siradaydik, simdi ise 3. ve bu zamanla 1 veya 2ci olacagina eminim.
tesekkurler
taxi utrecht

HbY adlı üyeden alıntı

Konu başlığını okuyunca ne oluyor burada dedim..

[B]Böyle Bir İç SEO Çalışması Görmediniz ! İleri Düzey On Page SEO Hizmeti ! Uçuşa Geçeceksiniz

harbiden doğrumudur acaba diye düşünüp arkadaş ile 100 liralık wordpress paket üzerinde anlaşma sağladık.. 1 hafta sonra ne göreyim yüzde 50'lerde sürünün pagespeed test skorumu yüzde 99 yapmış.. Helal olsun yani buna diyebilecek tek laf her işi ehline yaptırmak olacaktır.. Bu işin ehlide bu arkadaştır..

Teşekkürler, Aldığın ücret helali hoş olsun. Allah sana kat kat fazlasını kazanmayı nasip etsin (amin.)

[/B]

cernobil adlı üyeden alıntı

Herkeze hayırlı günler yaklaşık 1 ay önce ileri düzey paket için anlaştık. Yabancı bir sistem için çalışma yürüttük kullandığım temanın çok sorunu vardı ve çok fazla uğraş istiyordu. En başta sitemin hızı yerlerdeydi büyük emek vererek bunları düzeltti. Çok fazla taxonomy kullanıyor temam onları halletti ve siteyi başka bir boyuta taşıdı. Ayrıca her soruma büyük nezaketle cevap verdi ve her adımda bilgilendirme yaptı sürekli whatsapp üzerinden görüş alışverişi yaptık. Sabahın 5 de bile sorularıma ve aklıma takılan sorunlarla uğraştı. Aldığı ücreti sonuna kadar hakediyor. Bundan sonraki bütün çalışmalarımı ve projelerimi kimin eline emanet edecegimi artık biliyorum. Son olarak gönderdiği rapor ile ne kadar profesyonel olduğunu açıkca ortaya koyuyor. Hepinize iyi günler dilerim bol kazançlar.

Mlimls adlı üyeden alıntı

Yakın geçmişte iş yoğunluğundan dolayı ilgilenemediğim bir arkadaşımın web sitesi için Emin ile iletişime geçtik. Aldığımız hizmetten oldukça memnun kaldık. Şimdi benden daha samimi oldular. :) Gözü kapalı çalışabilirsiniz.

utku79tr adlı üyeden alıntı

Arkadaşla sitelerim için çalışma yaptık ne gerekiyorsa özenli bir biçimde yaptı.
Etkilerini hemen görmeye başladım,bu olumlu etki artarak ilerleyecek eminim gidişat bunu açıkça gösteriyor.
Teşekkür ediyorum ellerine sağlık.

shaggy adlı üyeden alıntı

600 Tl lik ileri düzey seo paketinden aldık. Emin hocam çok ilgili bir şekilde çalışmasını sürdürüyor. İç seo anlamında sıkıntılarınız varsa kesinlikle tavsiye ederiz. Güvenilir işinde iyi.

chronic adlı üyeden alıntı

2 Ay kadar önce çalıştık... Bireysel olarak öncesinde tanımıyorum..
Normalde böyle yorumlar yazmam.. her hafta bir kaç tane skype'dan hizmet almadığım halde "abi konuma yorum yazarmısın" diye mesajlar almama rağmen.. etik bulmam.. yazmam kimse için.. hizmeti aldığım kişinin hak etmesi gerek.. çünkü biz de yorumları okuyup hizmet satın alıyoruz.. Burda amirinden aşçısına saadet zinciri kurup algı yapan vatandaşlar gördüm daha önce.. onun için umarım bu kelimeler samimi gelir..
EminBilge kardeşimizle gönül rahatlığıyla iş yapılır neden mi?
Bi kere işini iyi biliyor.. Teknik olarak konuya hakim.. Google ne ister, nasıl ister vs.. Öyle Sağdan soldan 2 makale okuyup, 2 video izleyip, hatta 2-3dolara hintlilere pakistanlılara yaptırdığı işi burda 200-300TL'ye satan vatandaşlardan değil..
Ezbere iş yapmıyor.. Önce siteyi adam akıllı analiz etti.. uzun sürdü biraz ama olsun.. neticede amaç üzüm yemek.. sonunda beklediğime değdi.. sitenin sorunlarını somut olarak tespit etti..
Çalışkan bir arkadaş.. benimle birlikte bir çok şeyi yaparken o da arı gibi çalıştı sağolsun.. yapmayabilirdi ama el attı..
Bildiğini paylaşmayı seven bir kardeşimiz.. Bildiklerini teknik olarak iyice algı düzeyine göre anlatıyor..
Kısaca siteyi sahiplendi ve kendi sitesi gibi çalıştı.. Her başarılı iş, takdir edilmeyi hak eder.. Başka sitelerde de çalışıcaz inş.

tirol07 adlı üyeden alıntı

ileri düzey iç seo paketi yaptirildi, rapor tarafima geldi. sitenin eksikleri giderildi. hatalar kapatildi, optimasyon yapildi. ve isimize yarayacak tavsiyeleri aldik, tesekkür ediyorum. basarilar dilerim.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

noppah noppah WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Coder Since 1989
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 5 / 69
  • Ticaret 5, (%100)
mrb 25 yıllık kurumsal websitemiz için ref olabilirim

Webino Webino Webino -Web Yazılım & SEO Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 57 / 28
  • Ticaret 3, (%67)
Merhabalar, referans alımı yapmıyoruz teşekkür ederiz.

MoKoK0 MoKoK0 Kader. Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek e ticaret
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 17 / 35
  • Ticaret 2, (%100)
edit kaldırıldı
umutarslan

kişi bu mesajı beğendi.

www.temizsoyayakkabi.net
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al